• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

art 15a, L-4 a Służba Celna.

To tylko artykuł i wolne myśli kilku osób. W praktyce bardzo niepopularna decyzja, która może skutkować przegranymi wyborami. W Polsce jest dużo ludzi pobierających takie emerytury z różnych powodów. Jedni płacili niewiele inni pracowali za granicą a teraz w kraju. Szybciej przywrócą powszechny pobór do wojska niż skasują "bieda emerytury".
W ramach polskiego ładu proponuję wszystkie bieda emerytury podnieść do 1200 brutto będzie bez liczenia jednym kliknięciem załatwią sprawę, i nie będą mieli kłopotu z nawałem pracy :whistle::whistle::whistle:
 
Czyli wszyscy się okopali i nie zamierzają zmienić swej pozycji ani o krok. Czy to już pat? A człowiek naiwny czeka na jakieś pozytywne rozstrzygnięcia (my celnicy mamy w tym praktykę - ciągle mamią nas jakimiś obietnicami), chyba już to nie ma sensu. W listopadzie rozpocząłem 29 rok służby (oczywiście służby z pewnymi niazaliczonymi do wysługi latami).
 
Czyli wszyscy się okopali i nie zamierzają zmienić swej pozycji ani o krok. Czy to już pat? A człowiek naiwny czeka na jakieś pozytywne rozstrzygnięcia (my celnicy mamy w tym praktykę - ciągle mamią nas jakimiś obietnicami), chyba już to nie ma sensu. W listopadzie rozpocząłem 29 rok służby (oczywiście służby z pewnymi niazaliczonymi do wysługi latami).
dlatego, że zawsze długo czekamy poszedłem na emkę. Odszedłem po 29,5 latach służby - również tymi niezaliczonymi latami przed 15.09.1999 r. tj. 9 latek.
 
Back
Do góry