• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Akty mianowania???

owned

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
IC Gdynia
Wiadomo może kiedy dostaniemy akty mianowania???
Czy DIC (za pośrednictwem Kadr) ustosunkuje się do naszych uwag co do "punktacji" i propozycji stopni???
Czy wczoraj nie minął termin wręczenia aktów mianowania???
????????????????????????????
I tylko same ??????????????
W D...e nas mają.............
 
Nie liczyłbym na odpowiedź pisemną na uwagi zawarte w oświadceniach dot. propozycji mianowania, zapewne zostaną te akty wysłane pocztą na wszystkie komórki organizacyjne, jak to ma miejsce z aneksami do aktu mianowania. Odnośnie uwag zawartych przez f-szy to nawet gdyby DIC miał checi, to jest pewnie zobligowany przez MF do stosowania pewnego rodzaju punktacji, kryteriów itp. wytycznych, jednakże jak życie uczy, to przy róznych przypadkach można pomijac wytyczne, aby słuszni ludzie dostali co im należne ....

Ważniejsze jest chyba, aby odpowiednio odwołać się sie od aktu i walczyć o swoję... gdy się oczywiście bedzie miało chęć.... ponoć dziś mają być (akty mianowania) wysyłane, wręczane czy jak to będzie....
 
Wiadomo może kiedy dostaniemy akty mianowania???
Czy DIC (za pośrednictwem Kadr) ustosunkuje się do naszych uwag co do "punktacji" i propozycji stopni???
Czy wczoraj nie minął termin wręczenia aktów mianowania???
????????????????????????????
I tylko same ??????????????
W D...e nas mają.............



wręczają,

Dyrekcja wyczerpana :(

się namęczyli:D

i nie wpisali ustępu 7
do którego sądu z tym się zgłosić?
przecież nie wzięli pod uwagę mojego przebogatego doświadczenia w służbie
a ustawa nakłada taki obowiązek
z pewnością należy mi się miejsce na wyższym szczebelku tej drabiny
 
Może w takiej formie trzeba to zrobić (poniżej), sam nie wiem, zastanawiam się również nad tym...


art 52 § 3. Jeżeli ustawa nie przewiduje środków zaskarżenia w sprawie będącej przedmiotem skargi, skargę na akty lub czynności, o których mowa w art. 3 § 2 pkt 4, można wnieść po uprzednim wezwaniu na piśmie właściwego organu - w terminie czternastu dni od dnia, w którym skarżący dowiedział się lub mógł się dowiedzieć o wydaniu aktu lub podjęciu innej czynności - do usunięcia naruszenia prawa.

jest to Ustawa o z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. (Dz. U. z dnia 20 września 2002 r.)

bo przecież , akt mianowania jest jakąś decyzją i wtedy do sądu admnistracyjnego.
 
uzasadnienie

Generalnie, zdecydowanej większości mocno zjechali w stopniach w dół!

Swego czasu usłyszałem takie uzasadnienie: cyt;"nie awansowałem Pana, bo w zeszłym roku też Pana nie awansowałem". Było to dawno. Myślałem, że obecnie coś się zmieniło, tylko do czasu, aż usłyszałem, że nie awansuję Pana, bo cyt:" ja Pana nie znam".
P.S. Jeden z f. celnych poczekał 22 lata, aż go ktoś rozpozna.
 
Back
Do góry