• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

akcja protestacyjna

Terminal Koroszczyn-brak informacji.nikt nie pamieta o protescie.wszyscy zap...ja jak male samochodziki.wszystkim jest dobrze.
 
W Medyce dawno po proteście!
Z protestu zostały tylko kartki poprzyklejane na szybach "Protest służby Celnej".Ktoś się przebudził?!Trzeba było pytać się o protest miesiąc temu a nie teraz!
Zapieprzamy jak nigdy!Brak ludzi do pracy
 
żal mi was

Robicie taki sam błąd jak lekarze, protestujecie z krzywda dla ludzi.. zle na tym wyjdziecie... powinniscie zyskac przychylnosc obywateli a tak szkodzicie sami sobie... niedlugo bedziemy wami gorzej pomiatac jak szmatami, wiem bo stoje codziennie w kolejkach i slysze opinie... zal mi was...
 
Jak to się obudził? W Gdańsku cały czas staramy się żeby ktoś w końcu dostrzegł nasze racje. Właśnie teraz kiedy jest brak rąk do pracy jest na to ogromna szansa, tylko trzeba wytrwać i nie poddawać się. Będziemy protestować do skutku i g-wno mnie już obchodzi, że ktoś ("pirat") stoi w dłuższych kolejkach - lekarze sie tym w ogóle nie przejmowali i nie przejmują i podwyżki dostali ! Nie poddawać się !!!!!!!!!!!!!!! - UC Gdańsk.
 
Re: żal mi was

pirat napisał:
Robicie taki sam błąd jak lekarze, protestujecie z krzywda dla ludzi.. zle na tym wyjdziecie... powinniscie zyskac przychylnosc obywateli a tak szkodzicie sami sobie...
...


sugerujesz odprawę z "zamkniętymi oczami" ??

..
 
Re: żal mi was

pirat napisał:
Robicie taki sam błąd jak lekarze, protestujecie z krzywda dla ludzi.. zle na tym wyjdziecie... powinniscie zyskac przychylnosc obywateli a tak szkodzicie sami sobie... niedlugo bedziemy wami gorzej pomiatac jak szmatami, wiem bo stoje codziennie w kolejkach i slysze opinie... zal mi was...

Dawno takiego steku bzdur nie słyszałem, tak sie kolego sympatyczny sklada ze stoje a raczej stałem po drugiej stronie tej kolejki i stwierdzenie o czynieniu szkodzy ludziom rozluznilo mnie do reszty, ci "ludzie " jak ich na wyrost okresliles do banda meneli, nierobow, cwaniaczkow, ktorzy wola przemycac fajki niz wziasc sie do uczciwej roboty, dosc sie takiej choloty naoglądalem na pieszym w Medyce i mam wyrobiona opinie na temat jak tych jak to ujales "ludzi", a co pomiatania to kolego grozisz ???? czy obiecujesz???? niedlugo bedziecie tam stac do końca świata bo ostatni ktorzy maja odrobine rozsadku dadza sobie spokoj z tym szambem p.t. SC, ciekawym kto was bedzie wtedy odprawiał , bo na przejazd "unijny" to jeszce dlugo mozecie nie liczyc :lol:
reasumujac o nas sie nie boj, znajdziemy sobie nowe lepsze zajecia, powinienes bac sie o siebie ...... juz mi cie jest zal.
 
Sama prawda. Jak cię widzą tak cię piszą i oceniają, a po twojej odpowiedzi nikt cię szanował nie będzie i pozostaniesz "zielonym" draniem dla ludzi muszących kontaktować się z tobą na codzień jako funkcjonariuszem. :twisted:
 
Pan "pirat " chyba się zagalopował, bo zapomniał, że jeszcze długo będzie musiał znosić zolli na granicy wschodniej, a jeśli myśli, że obrażaniem nas coś wskóra, to sie grubo myli. Jeszcze długo będzie musiał bać i się modlić, aby mu nie znaleźli fajek, bo znów kursik będzie do tyłu. Wszystkie mrówy i przemytasy nas od lat wyzywają, grożą i cieszą się z naszych problemów, ale niech wiedzą, że te ich gadanie i wyzywanie nas grzeje. Niech się wezmą do roboty karaluchy!!!!!!!!!!!!!a nie nachleje się w kolejce i udaje po polskiej stronie Greka!
 
Back
Do góry