• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Adnotacja przy skanowaniu paszportu

A86

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Sierpień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczow.

Wracam wlasnie z weekendu we Lwowie. Na granicy okazalo sie, ze po zeskanowaniu mojego paszportu w systemie wyskakuje adnotacja o kodzie 36, ktora skutkuje dluzsza kontrola.

Domyslam sie czym to moze byc spowodowane, ale najpierw wole sie upewnic u Was, co to oznacza i jakie moga byc dla mnie tego skutki.
 
ktora służba dokonała adnotacji - Słuzba celna (mundur ciemnozielony) czy Straż Graniczna (mundur jasnozielony) bo nie uścisliłeś?
 
Adnotacja zostala dokonana prawdopodobnie miesiac wczesniej przez sluzby slowenskie, przy przekraczaniu granicy z Chorwacja. Niestety nie pamietam juz koloru munduru.
 
to ja tez zapytam : ponad dwa lata temu skradziono mi paszport, teraz każda kontrola na lotnisku trwa dość długo, ostatnio powiedziano mi że podowem jest wcześniejsza kradzież i komunikaty jakie pokazuje system - czy przy kolejnej wymianie dokumentu ten czas się wydłuży? czy można to jakoś zmienić?
 
to ja tez zapytam : ponad dwa lata temu skradziono mi paszport, teraz każda kontrola na lotnisku trwa dość długo, ostatnio powiedziano mi że podowem jest wcześniejsza kradzież i komunikaty jakie pokazuje system - czy przy kolejnej wymianie dokumentu ten czas się wydłuży? czy można to jakoś zmienić?

odprawy paszportowej dokonuje sg
 
Back
Do góry