• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

A ja w sprawie podziału podwyżek

Balbina

Użytkownik
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
172
Punkty reakcji
0
Chciałabym dowiedzieć się jak owe sławetne podwyżki zostały rozdysponowane we wrocławskiej izbie, i proszę mi nie mówić Panie Przewodniczący,że będzie Pan rozmawiał tylko z osobą podpisującą się z imienia i nazwiska bo na forum takie zasady nie obowiązują.Natomiast to forum jest jak do tej pory jedną z nielicznych form przekazu informacji docierającą do dużej rzeszy celników.Mam nadzieję,że Wrocławianie doczekają się naświetlenia sytuacji i przedstawienia nam stanowiska Związku co do podziału kwoty 500 zł, podobnie jak ma to miejsce w innych izbach.
P.S. I jeszcze jedno - co się dzieje z bonami?
 
Nie wiem Balbino, czy ktoś Ci odpowie.
Mam pewne informacje ale niepotwierdzone.
Miało być po ok. 400 zł brutto na osobę, do inspektora celnego. Od kierownika zmiany wzwyż wg. zasad majacych zniwelować kominy na tych stanowiskach. Taki podział podobno nie został zaakceptowany przez Warszawę. Co dalej nie wiem.
Pan Przewodniczący pewnie i tak nie odpowie, wiec musimy opierać sie na pogłoskach krążących po korytarzach. Na Karmelkowej podobno jedna osoba zgłosiła sie na wyjazd na wschód. Moze to Pan Przewodniczący? To byłoby jedyne wytłumaczenie na brak odpowiedzi, mógłby nie mieć czasu przy pakowaniu się.
 
Dzięki Kolego za odpowiedż:)Generalnie liczyłam się z faktem braku odzewu ze strony przedstawicieli ZZ.To co dzieje się w tej chwili w naszej izbie nie napawa optymizmem a tym samym wręcz zniechęca do ZZ.Przykre jest to,że jak była potrzeba chwili w gorącym styczniowym okresie,to przedstawiciele ZZ potrafili kilkakrotnie w ciągu doby kontaktować się ze swoimi członkami, omawiać na gorąco sytuację, a gdy nastroje uspokoiły się to członkowie nie mogą doprosić sie jakiejkolwiek informacji od ZZ.
Jestem pod wrażeniem innych izb, w których Wielce Zwiazku potrafią się ustosunkować do wypowiedzi zamieszczanych na forum , i swoimi wypowiedziami zachęcają do dyskusji nie obrażająć sie na nikogo.
No to sobie ulżyłam:p
 
Back
Do góry