• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

>>>>

X

XP

Gość
Bardzo dobrze,że są opisywane sytuacjie które wywołują u jednych irytację u innych strach i jeszcze u innych śmiech.To my tworzymy służbę i to my powinniśmy pisać o dobrych i o beznadziejnych rzeczach.Jeżeli ktoś się nie potrafi się z siebie śmiać i ma kompleksy powinien zasięgnąć porady......Żal mi jest nas wszystkich, że musimy opisywać takie rzeczy zamiast powinny one być w uporządkowane od początku.Nie jesteśmy masą którą można lepić bez końca , ja osobiście mam już dość tych alokacji ,komu dano nagrodę komu nie całego tego bałaganu prawnego w SC i głęboko się zastanawiam czy tego wszystkiego nie pie.......!!! :(
 
Ostatni oddech

:mrgreen: Absolutnie, jedynym rozsądnym wyjściem jest wyjście ze Służby Celnej, ta służba umiera, umiera wraz z nami, jesteśmy marginesem państwa dosłownie i w znaczeniu administracyjnym,nawet kapitan nie czeka na zatonięcie statku, odchodzi pierwszy co za piekny przykład, mam również dość, odchodze
 
Jedziecie na pikiete w dniu 12.12.2006?? Jest pikieta bo nie chca dac waloryzacji płac nie mówiąc o podwyżkach.
 
Tu już nie ma się z czego śmiać.
Mam tylko nadzieję, że ktoś, kiedyś pociągnie to towarzystwo do odpowiedzialności. Komuś się chyba coś pomyliło. W całym tym bałaganie prawnym trzeba mieć trochę odwagi cywilnej pozwalającej na powiedzienie: DOŚĆ !
Trzeba mieć jednak to coś ...
Trzymanie się w tej chwili stołków za wszelką cenę może Was zaprowadzić na ławy ... i bruk. Bawcie się dobrze ... do czasu.
Ludzie, ludziom zgotowali ten los ...
 
Back
Do góry