• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

4 pały NUCa !

stoperan

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
IC Ł.
Pomóżmy koledze!
NUC położonego na północnych rubieżach Łodzi urzędu zaliczył 4 pały w ocenie okresowej i tym samym został niesprawiedliwie negatywnie przez DIC oceniony!
Jak ktoś ma jakiś wzór czy kopytko odwołania to prosimy o publikację na forum.
To miły i uczciwy człowiek znany z wielu społecznych akcji , np. ZAPRZYJAŹNIONY URZĄD.
 
przyjaciele naczelnika

N UC powinien poprosić o pomoc swój związek zawodowy!!!
Oraz przyjaciół w postaci zastepczyni agentki celnej straszka i pozostałych wylansowanych.Swoją drogą to wyglada jakos marnie. Aga agentka też chora i straszek Wyskrobany w skrócie TKWK (Ten Który Wyskrobywał Korektor) tez ma rozbiegane oczęta.
Ponieważ coraz wiecej osób dokumentuje różne nieprawidłowosci to oprócz pomocy przyjaciół powinien odkurzyc sobie swój dyplom z politechniki. Przyda się przy szukaniu nowej pracy.
W urzędzie takie wykształcenie to tylko jest problem bo nie wszystko jest białe i czarne i dokładne tak jak wyniki z suwmiarki.
Wszczynanie nowych postepowan dyscyplinarnych pozwoli jedynie na wskazanie skali nieprawidłowosci bo biedak nie posiada wiedzy, że podejrzany może powiedziec wszystko bez negatywnych dla siebie konsekwencji.
Opis będzie obszerny i dokładny z kwotami uszczuplen cła ,akcyzy oraz kosztów funkcjonowania tej instytucji np. biegłych powoływanych w przekiwanych sprawach, będą świadkowie róznych dokonań kierownictwa np. kartki do kolejki,płacenia za sex nagrodami, nieuzasadnionymi awansami 2 razy w roku.
No ,ale tego jak i postepowania podatkowego nie wykładali przy rozbieraniu traktora i w trakcie milicyjnych szkolen na lutomierskiej.
 
Ostatnia edycja:
... Wszczynanie nowych postepowan dyscyplinarnych pozwoli jedynie na wskazanie skali nieprawidłowosci bo biedak nie posiada wiedzy, że podejrzany może powiedziec wszystko bez negatywnych dla siebie konsekwencji.
nucek chce sobie statystykę postepowań dyscyplinarnych podciągnąć w grudniu bo na dozór i d/ś ma mało czasu,
a pikieta w obronie dobra rzecz, proponuję stanąć przed oknami mecenasowej na lodowej i krzyczeć:

Ja - ro - sław !

Ja - ro - sław !

Ja - ro - sław !
 
Ewentualnie dla przyjaciół z teresy, ksywa - beżowa, szofer, aga, dżoanna, świ.. ki r...j - wersja kościelna:

Ja - ro - sław ! Bło - go - sław ! Ja - ro - sław ! Bło - go - sław !
 
Back
Do góry