• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

3%

ja słyszałam od naczelnika ze nie bedzie,ale skoro w uc wroclaw są to i u nas muszą byc.
3% jak to pięknie brzmi Ludu pracującej Izby zasłużyłeś na taki zaszczyt?
Ludu pracującego Urzędu zasłużyłeś na taki zaszczyt?
Ludu pracującego Oddziału zasłużyłeś na taki zaszczyt?

Odpowiedź jest jedna nie zasłużyłeś, bo kadra zasłużyła (2800 PLN), bo naczelnicy zasłużyli, bo dyrektorzy zasłużyli, bo wreszcie kapelan zasłużył.

A ty Ludu tyraj na następne 3% - zimowe 3% i pamiętaj to procent jest większe więc wierszyk może ty Ludu ułożysz...
 
'Czy' procent (3%)

a czy czasem te 3% nie jest nam odciągane od pensji na początku roku żeby potem nam je łaskawie dać? jeśli tak to żadna łaska z tym dawaniem bo to i tak nasze. po drugie - dlaczego te 3% są tak rozbieżne w różnych Izbach? niby Wrocław 400, w Wawie niby nic (zero dla szaraków). to jak to jest? każda Izba to udzielne księstwo? Panie Mamut może jakieś ploty?
 
To 3% to nie jest "odciągane" od Twojej wypłaty. To znaczy jest ale w inny sposób, po prostu jest to odpisywane od całej sumy na wynagrodzenia w SC i to jest kwota do rozdysponowania na nagrody. ale wcale to nie znaczy, żenp. IC Warszawa posiadając fundusz na płace np. 10 000 000zł dostabie na nagrody 300 000zł. Pieniądze są dzielone "sprawiedliwie" w MF. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.
 
Back
Do góry