• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

.............................

L

Laura

Gość
ja zarabiam 400 zł miesięcznie a więcej na studia wydałam nie kształciłam się za państwowe i nie odwalam takich cyrków z kolegami i koleżankami w pracy , że innym szkodzę ludziom...co Ci co czekają tymi Tirami i inni kierowcy są winni temu że tak macie jak macie, są ludzie w gorszej sytuacji niż wy,...zastanówcie się czasami zanim coś zrobicie...jak wszyscy zaczną strajkować i nie przychodzić do pracy to w końcu nie będzie z czego tych podwyżek dawać bo przecież są straty i teraz będzie ich więcej....szkoda mi wszystkich tych którzy robią krzywdę innym swoimi czynami...a że rząd jest jaki jest trudno..z tego co pamiętam nie byłe nigdy lepiej żeby było co chwalić...marzy mi się wasza pensja ale niestety nie dostane podwyżki też dzięki wam.... :(
 
Droga Lauro jeśli zarabiasz 400zł to na pewno jest Tobie z tym źle. A jeśli jest Tobie źle to zrób wszystko aby sobie polepszyć. My tak właśnie robimy, więc się nie dziwuj. Zgadza się, podjęte środki są wręcz drastyczne, biorąc pod uwagę straty przewoźników i ex- i importerów oraz niewygody kierowców, jednakże inne mniej radykalne próby podejmowane przez nas nie były traktowane serio. Dlatego tak musi być.
 
Back
Do góry