• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

15 IX 2011 dzień integracji ???

KIKI

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
15 wrzesień dzień integracji ??? kto się tam będzie bawił ? zapisy trwają ...........................................:confused:
 
Kadra kierownicza zaprasza. Zapisy trwają a chętnych brak. Kto się będzie bawił, zobaczymy.
 
trzeba mieć nasrane w głowie aby zapraszać ludzi na imprezę integracyjna w czwartek, a w piatek normalnie do roboty ???
pracowałem w kilku firmach ale w zadnej nie było takich zagrań aby integracje organizowac w srodku tygodnia :)

pozdr.

PS
miłej zabawy :)
 
Jakie integracje ? Z kim ? Z nimi ? Oni się już zintegrowali przy mianowaniach, wartościowaniach. Oby po wyborach znalazł się dobry spawacz co im dupy od stołków odspawa. Pozdrawiam.
 
Niezle nas załatwili a teraz chcą się integrowac. Niech się kiszą we własnym integracyjnym sosie.Jak sobie popiją to moze sumienie nie będzie tak gryzło.
 
było super....

spotkałem znajomych, których nie widziałem od wielu, wielu lat.... . Nie jestem tą osobą, która się "podlizuje" (st. specjalista i ml.dyspozytor - po ponad 20 latach pracy), a poszedłem - bo widziałem listę osób. Nie żałuję!!!!!. Jeżeli o mnie chodzi, spotkanie to, spełniło moje oczekiwania - tj. było O.K.
Widzę, że jestem "pierwszy" - moze nie ostatni
(nie otrzymałem awansu itp. - bylem, bo chciałem)
 
Back
Do góry