• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jeżeli uważasz Jacka K. za najgorszego Szefa Służby Celnej w historii

SSC jest szczególnie konsekwentny w forsowaniu emerytur celnych i czynności operacyjno-rozpoznawczych:D

A cóż jest jego celem??? LIKWIDACJA SC?
Podczas spotkań z Min. Bonim mówił np. o podzieleniu SC pomiędzy SG i skarbówkę. Takie tam żarty nie na miejscu, bo w obecności przedstawiciela KPRM.
 
Ostatnia edycja:
no dobrze jest konsekwentny....?historia go oceni,zastanawiam sie co osiagnie obecny rzad jesli ustawa przejdzie..?
jak wczesniej napisalam.. kadre kierownicza nie do ruszenia z wysokimi zarobkami i mase ludzi bez praw-z niewolnika nie ma pracownika,mlodzi na wschodzie przyjda do pracy ale juz w wawie bedzie ciezko-narazie pracuja niedobitki..bo kryzys,nie ma zatrudnien,ale wiekszosc szuka pracy ,
w tej chwili sytuacja jest nawet o niebo lepsza niz w czasach alokacjii,wiec jesli ktos dostanie propozycje durną to mysle ze oleje tą rewelacyjna prace i odejdzie,
co do kapicy to dyskwalifikauje go w moich oczach wypowiedz o psach gryzacych reke dajaca jesc...
ciekawa jestem co powiedza moi niektorzy koledzy na oddz co liczyli ile kasy dostana jak wejdzie ustawa,biorac pod uwage ich wys pensji zasad,ktora jest wyzsza od zakladanego minimum
a ja jak jestem chora to wciąż siedze w domu
 
A co Marian B. był lepszy? Krótką pamięć coś mamy. Tam było jawne przesunięcie nas do skarbówki. Podwyżki żadnej nie było.
 
Nad propozycjami odwoływania SSC to bym się zastanowił troszeczkę, bo:
1. Możemy dostać gorszego
2. Jaki by nie był to i tak będzie zależny od woli rządu
3. Każda zmiana szefa powoduje tylko opóźnienie jakichkolwiek zmian
 
Marian

Ostatnio nawet sam Vincent powiedział, cytuję z pamięci "miałem takiego wiceministra Mariana Banasia, który siedział w swoim gabinecie i tak naprawdę nikt nie wiedział, czym się zajmuje".
Takich mamy szefów i naprawdę tak jesteśmy postrzegani w MF.
 
bede pił cały tydzien jak tylko mnie do skarbówki przeniosa. inna sprawa ze granica wejdzie do SG ale po niektorych wpisach ludzi z oddziałów hgranicznych na temat pracy nas w centrum (albo wSNP) przezyje to. po drugie w SG mają chyba lepsze uposażenie i traktowanie

a kaplica dla mnie nadaje się najwyżej na dobrą wtyczkę szarej strefy , jak inaczej tłumaczyć to co robi...? mam sporo dobrej woli w stosunku do innych ludzi ale w tym przypadku naprawde nie mogę sobie nic innego sensownego znelźć...
 
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&6&46&115

analizując wyniki głosowania odnoszę wrażenie że nasz szef ma większe poparcie sejmu niż nam się wydaje, dotyczy to koalicji jak i opozycji/ patrz SLD/...no bo chyba nikt nie uwierzy w to że PIS nas tak kocha :D..te ich nie to..hmm nie bo nie

pamietamy przecież co kombinował ś.p. nasz poprzedni szefunio

I JAKI SIĘ NASUWA WNIOSEK PANIE I PANOWIE???
 
jeszcze jedno, coś mi się zdaje że nawet ewentualne veto miłościwie nam panującego pana Prezydenta nic nie zmieni, arytmetyka jest nieubłagana :D:D
 
No jak obiecał ustawe i jest ,bravo generale ze spalonego teatru,
ale wiedz jedno jaką miarą mierzysz i tobie odmierzą.
 
Kurwa ludzie kochani tego się już nie da czytać ,jakieś żałosne wpisy o byłych szefach ,o Kapicy,że ten to ten tamto ,że może jakiś list, a może informacja do mediów . Skończmy z tymi bzdurami. Górnicy jak chcieli cos wywalczyć to z cegłami do Warszawy pojechali a my naście lat tylko petycje, prośby, spotkania, posiedzenia . Zrozumcie ludzie ,że my nie mamy szefa i nigdy takiego nie mieliśmy, to są ludzie, którzy tylko wykonują polecenia swoich pryncypałów – i to jest fakt o którym niema co polemizować . Jak chcemy cos osiągnoc to tylko powtórka z 2008 i do bólu. Sławek jesteś związkowcem ,masz mandat dogaduj się z innymi centralami, ustalcie datę i działajmy, to jest jedyny sposób na osiągnięcie czego kolwiek.
 
On nie jest najgorszy!

Nie jest najgorszy. Nawet nie jest cwany. Cwany to jest duet Tusk i Boni. Ten drugi działał na dwóch frontach dlatego ma większe doświadczenie od nas! Jacek K. ma swoją wizję , ale za całokształt odpowiada duet:mad:
 
Nie na temat piszecie.

No dobra !!!
Jest to obłudny łgarz, parszywy krętacz, chamski karierowicz, fałszywy konus, osobnik bez krzty honoru, pozbawiony zasad moralnych oszust, łamiący wszelkie zasady obowiązujące każdego funkcjonariusza celnego ...

I CO Z TEGO WYNIKA ... ???
 
No dobra !!!
Jest to obłudny łgarz, parszywy krętacz, chamski karierowicz, fałszywy konus, osobnik bez krzty honoru, pozbawiony zasad moralnych oszust, łamiący wszelkie zasady obowiązujące każdego funkcjonariusza celnego ...

I CO Z TEGO WYNIKA ... ???


hehe, dokladnie, nic z tego nie wynika. Po co te wycieczki osobiste? Zeby odreagowac frustracje? Bedziemy teraz obrzucac SSC blotem a jak skonczymy to nam ulzy? Jaki jest to jest. Moim zdaniem plusem bylo, ze np rozmawial na tym forum z ludzmi, krotko bo krotko ale zawsze. Ktos inny tak robil? W innych sluzbach? Nie mowie o tym co pisal ale ze w ogole pisal. Docenmy to. Po drugie trzeba pamietac w jakiej sytuacji dziala. Kryzys, brak kasy, dziurawy budzet. A ze nas zalatwil? Chyba sami sie zalatwilismy brakiem jednosci i biernoscia. Koledzy miejmy szacunek dla siebie i zostawmy ten watek.
 
Nie chciałem się włączać do jałowej dysputy o osobie p.J.K.,ale Tomekromek sprowokowałeś mnie / czy coś tam ! /, chyba nie wiesz co piszesz , albo doskonale wiesz. czyli nie naiwny tylko perfidny prowokator !
Miałem z człowiekiem . którego bronisz własną piersią "wątpliwą przyjemność" obcowania w sprawach zawodowych.I wszystko na ten temat. ... !!! Używanie argumentacji, iż SSC jest "the best", gdyż pierwszy odważył się ,zaistnieć czasami w Internecie- to śmiech na sali :D
Takie czasy i potrzeba chwili. Może inaczej , np. różni ludzie, z różnych powodów zakładają blogi w sieci, i z różnych powodów wycofują się z nich ? Taka potrzeba chwili ! Dziura w budżecie, miejmy szacunek dla siebie / idąc tropem rozumowania , autora ! /.Ok.Wzniosłe słowa, tylko jedno retoryczne pytanie - czy Twój idol, p.J.K miał, ma i będzie miał szacunek wobec ludzi pracujących w SC, LUDZI którzy na co dzień dbają o budżet Państwa ! Czy motorem jego działań jest własna KARIERA :confused::confused::confused:

 
Back
Do góry