• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

racjonalne gospodarowanie srodkami w izbach celnych

trinity6

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
jako ze jestem aplikantem w sluzbie przygotowawczej, uszyty mi zostanie mundur. jak sie dowiedzialam - zgodnie z rozporzadeniem sa nowe wzory mundurów a wymiana starych ma potrwac do konca bodajze 2008 r. wiec po jakiego grzyba ja bede miala uszyty stary mundur???!!!bo dla mnie jest to zwykle wyrzucanie pieniedzy w bloto. zreszta nie tylko o mnie chodzi ale o cala rzesze aplikantow. Żenada!! moze mi ktos wyjasnic zasadnosc takiego dzialania, bo ja ze swoim niewielkim mozdzkiem nie pojmuje wielkosci tych pomyslow. sorry....
 
sprawa jest banalnie prosta i związana jest moim zdaniem własnie -
o zgrozo - z racjonalnym wydatkiem pieniążków - skoro w 2007 mają pozamiatać Służbę Celną (łącząc ze skarbowcami) to po co wydawac kasę na nowe mundury? Ludzie dosłużą w starych a w przyszłym roku uszyje się wdzianka odpowiednio do obowiązującego wzoru - tym którzy oczywiście będą je mogli nosić
 
trinity6 napisał:
jako ze jestem aplikantem w sluzbie przygotowawczej, uszyty mi zostanie mundur. jak sie dowiedzialam - zgodnie z rozporzadeniem sa nowe wzory mundurów a wymiana starych ma potrwac do konca bodajze 2008 r. wiec po jakiego grzyba ja bede miala uszyty stary mundur???!!!bo dla mnie jest to zwykle wyrzucanie pieniedzy w bloto. zreszta nie tylko o mnie chodzi ale o cala rzesze aplikantow. Żenada!! moze mi ktos wyjasnic zasadnosc takiego dzialania, bo ja ze swoim niewielkim mozdzkiem nie pojmuje wielkosci tych pomyslow. sorry....

Jako celnik z "trochę większym stażem" niż Ty kolego, dam Ci dobrą radę - NIE DOSZUKUJ SIĘ LOGIKI TAM GDZIE JEJ NIE MA :!: :!: :!: Ty naprawdę musisz tu krótko pracować. :lol: :lol: :lol:
 
Anonymous napisał:
Hmmm, no ale chyba nowe mundury wam już wydadzą? Nie miesci mi ię w glowie ze mogłyby być to stare ciuszki

no wlasnie wydadza stare. jesli maja pozamiatac SC to niech zamiataja. z checia przejde pod struktury skarbowe zwlaszcza ze pracuje w SZNP. co mi tam.......w d...ie to mam:)))
 
Back
Do góry