• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZZ Celnicy PL w IC Olsztyn

Panie i Panowie....co słychać w Waszych komórkach....czy jesteście zastraszani? Pamiętacie 2008 rok...Góra też się wypieła...a i tak najlepiej finansowo na tym wyszli....ale DALIŚMY RADĘ !!!!
W mojej komórce dzisiaj dostosowujemy sie do założeń akcji protestacyjnej...każdy może na swoim poletku wesprzeć granicę...bo nie ukrywajmy tylko zatrzymanie ruchu na granicach zwróci uwagę mediów i władz...
Czy słyszeliście że w jakieś komórce w Gdańsku (chyba któryś z oddziałów portowych) kierownik oddziału podpisał urlop dla funkcjonariusza który miał zaplanowny urlop (chyba wyjazd za granicę)...i naczelnik uc Gdańsk nie wydał zgody a kierownik oddziału pomimo tego podpisał wniosek i wysłał do kadr. PEŁEN SZACUN !!!! MA CHŁOP JAJA !!!! i można ...można :) pozdrawiam i czekam na wiadomości....
 
Grzechotki dzisiaj protestują! Brawo!!! na przejściu jest też Sławek z TVP, Damy radę!!! Pamiętajcie WSZYSCY pracujemy wooooolno!
 
Stało się!:cool:
Długo oczekiwana przez jednych, a przez wielu niespodziewana oddolna akcja funkcjonariuszy celnych z Oddziału Celnego w Grzechotkach przyniosła kolejny sukces dla naszego Związku w postaci utworzenia dzisiaj kolejnego Koła Związku Zawodowego Celnicy PL w OC Grzechotki!
Zrozpaczona kadra kierownicza nie może już się wprost wysłowić, jąka się i chlipie, jęczy z przerażenia i ten skowyt słychać już wszem i wobec po warmińsko-mazurskiej kniei!
Żałosne pogróżki i wymachiwanie nadwątloną mocno szabelką przez regionalnych "szeryfów" da się skomentować jednym słowem: Żenada!
Wracając do sedna - wypada znów z serca pogratulować załodze "Grzechotników", bowiem teraz oni będą stanowili o sile naszego związku, jako że z chwili na chwilę przybywa deklaracji członkowskich w szeregach wszystkich zmian. Im bardziej zatruwa nam życie kadra kierownicza, tym więcej przysparza członków dla Związku - co może wkrótce sprawić, że IC Olsztyn niebawem będzie najliczniejszą reprezentacją Celnicy PL w całej Polsce.
Jutro podamy dokładną liczbę członków na dzień powstania Koła, natomiast teraz z radością przedstawić należy Przewodniczącego Koła, Kolegę Marcina Mieczkowskiego. Wiceprzewodniczącą została Koleżanka Renata Grzęda. Zachęcamy jednocześnie wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Nimi i raz jeszcze - najserdeczniejsze gratulacje - życząc niezmiennej odwagi i niezłomności w trudach związkowej działalności, zwłaszcza w przede dniu EURO 2012 i MRG na granicy z Rosją.
Pozdrawiam ciepło!:)
Brawo Marchewa! Jak zwykle puste słowa z Twojej strony. Namawiałeś, zachęcałeś a teraz zamiast być z nami i nas wspierać, to bawisz się w najlepsze na koncercie! Baw się dobrze!
Darz Bór!
 
....

Brawo Marchewa! Jak zwykle puste słowa z Twojej strony. Namawiałeś, zachęcałeś a teraz zamiast być z nami i nas wspierać, to bawisz się w najlepsze na koncercie! Baw się dobrze!
Darz Bór!

Jeżeli to prawda co piszesz, to dopiero jest tragedia. Jeżeli teraz nie ma wsparcia, tylko wielkie krzyki, a f-sze niech jak owce robią co im każą związki, to muszą mieć świadomość, że nikt ich nie wesprze nigdy, teraz, później ....
 
Grzechotki dzisiaj na dniu "sumiennie i dokładnie pracowały"! Towarówka w wywozie coraz bardziej się korkuje, Bravo! Jadąc samochodem w dzień widziałem, że Braniewo miało pięknie oflagowane samochody prywatne pod oddziałem i z tego co wiem na tyle ile się daje wydłużają czas odpraw towarów i robią więcej rewizji. Tak trzymać! Czemu tak cicho o innych oddziałach??? Pozdrawiam Wszystkich Walczących- a Ci co nie wspierają protestu niech wiedzą, że zostanie wam to zapamietane!
Funkcjonariuszem się jest a kierownikiem bywa!!! Kierowniku nie strasz, nie strasz bo się......!
 
Grzechotki dzisiaj na dniu "sumiennie i dokładnie pracowały"! Towarówka w wywozie coraz bardziej się korkuje, Bravo! Jadąc samochodem w dzień widziałem, że Braniewo miało pięknie oflagowane samochody prywatne pod oddziałem i z tego co wiem na tyle ile się daje wydłużają czas odpraw towarów i robią więcej rewizji. Tak trzymać! Czemu tak cicho o innych oddziałach??? Pozdrawiam Wszystkich Walczących- a Ci co nie wspierają protestu niech wiedzą, że zostanie wam to zapamietane!
Funkcjonariuszem się jest a kierownikiem bywa!!! Kierowniku nie strasz, nie strasz bo się......!

A co z Gronowem? Czy tam ktoś ciężko pracuje?
 
Właśnie słyszałem rewelacyjne nagranie, jak kierownik grozi funkcjonariuszowi jeśli ten nie przyśpieszy odpraw!!! Sprawa wkrótce ujrzy światło dzienne!!
Niech kierownicy wiedzą, że to co mówią nie jest anonimowe:) Mały dyktafonik a jakie "piękne" nagranie!!!
A na Gronowie "...." chyba WAS nie zastraszy!!! bo jak tak to nie będę pisał kim jesteście jeśli boicie się "miękkiej....."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
prawo po naszej stronie i specjaliści lepiej znają obsługę i wartość audio niż tzw. oficerowie sc
 
Grzechotki dzisiaj na dniu "sumiennie i dokładnie pracowały"! Towarówka w wywozie coraz bardziej się korkuje, Bravo! Jadąc samochodem w dzień widziałem, że Braniewo miało pięknie oflagowane samochody prywatne pod oddziałem i z tego co wiem na tyle ile się daje wydłużają czas odpraw towarów i robią więcej rewizji. Tak trzymać! Czemu tak cicho o innych oddziałach??? Pozdrawiam Wszystkich Walczących- a Ci co nie wspierają protestu niech wiedzą, że zostanie wam to zapamietane!
Funkcjonariuszem się jest a kierownikiem bywa!!! Kierowniku nie strasz, nie strasz bo się......!
Oby jak najczęściej strajk:) super przejazd i odprawa!pełna kultura! w końcu! oby tak zawsze!
 
Właśnie słyszałem rewelacyjne nagranie, jak kierownik grozi funkcjonariuszowi jeśli ten nie przyśpieszy odpraw!!! Sprawa wkrótce ujrzy światło dzienne!!
Niech kierownicy wiedzą, że to co mówią nie jest anonimowe:) Mały dyktafonik a jakie "piękne" nagranie!!!
A na Gronowie "...." chyba WAS nie zastraszy!!! bo jak tak to nie będę pisał kim jesteście jeśli boicie się "miękkiej....."
FC używają dyktafonów :eek: a tak niedawno był krzyk o wykorzystanie ich przez podróżnych jak ktoś kiedyś powiedział "Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe";)
 
faomi.

Może miałeś przyjemność być odprawianym przez kierownictwo.
Jeśli jeździsz dużo, to masz powody do radości, bo to może potrwać.
 
faomi.

Może miałeś przyjemność być odprawianym przez kierownictwo.
Jeśli jeździsz dużo, to masz powody do radości, bo to może potrwać.
Sławek! A jak wygląda protest w OC wewnętrznych? Czyżbyś chciał znowu załatwić sprawę przy pomocy granic? Co się dzieje w Twojej macierzystej izbie i jaktam zorganizowałeś akcję?? Bo nic o tym nie słychać a i sam też o tym nic nie mówisz?
 
Ostatnia edycja:
faomi.

Może miałeś przyjemność być odprawianym przez kierownictwo.
Jeśli jeździsz dużo, to masz powody do radości, bo to może potrwać.

Kierownictwo na pasie buhaaaahaaa:D
799px-Chorzow_tygrys.jpg

na pasie
 
Wszystko fajnie, tylko jak to ma działać skoro na jednym pasie auto robi się 25-30min, a na pasie obok wszystko leci na bagażnik. Bez względu czy kierownictwo stoi na pasie czy nie.
 
faomi.

Może miałeś przyjemność być odprawianym przez kierownictwo.
Jeśli jeździsz dużo, to masz powody do radości, bo to może potrwać.
Jeżdżę prawie codziennie i rzeczywiście mam powody do radości. Odkąd strajkujecie moja wyprawa zajmuje mi o 2-4 godzin mniej niż zanim zaczęliście strajkować. I nie rozumiem, czemu jak napisałam, że odprawiana jestem szybko i kulturalnie to od razu pomyślał Pan, że pewnie kierownictwo mnie odprawiało. Czyli założył Pan, że zwykli funkcjonariusze są niekulturalni??? Czy już wcześniej Pan to wiedział?(nie piszę tu o wszystkich oczywiście ale o znacznej większości ) Ja jestem zdania, że "wopistom" powinni odebrać przywilej wcześniejszych emerytur, ale Wam absolutnie go nie dawać!!!
 
Słyszałem, że kierownictwo odprawia ekspresowo. Dlatego masz powody do radości - do tego się odniosłem i to miałem na myśli.
 
Słyszałem, że kierownictwo odprawia ekspresowo. Dlatego masz powody do radości - do tego się odniosłem i to miałem na myśli.
Niestety, muszę Pana rozczarować:( Odprawiają mnie zwykli funkcjonariusze. Chociaż nie ukrywam, że widziałam na pasie obok kierownika odprawiającego akurat mojego kolegę. Zapytawszy go o wrażenia z odprawy odpowiedział, że jakby go tak zwykli funkcjonariusze odprawiali to nie miałby im nic do zarzucenia:) Odprawa szybka, skrupulatna, KULTURALNA również. Czyli jednak można wszędzie zajrzeć a mimo to szybko odprawić. Co niestety zwykłym funkcjonariuszom stwarza problem. Bo przecież trzeba z 10min odsiedzieć po otrzymaniu dokumentów zanim się zacznie kontrolować auto. Panie Sławomirze, uwierzy mi Pan, że dla mnie jak dla "turystki" nie wywożącej nic ponad normę odprawa podczas strajku jest zdecydowanie lepsza i szybsza co najważniejsze. Kontrola jest bardziej szczegółowa, nie ukrywam tego, ale szybsza!a to dla mnie się najbardziej liczy!
 
No i stało się !!! Z przyjemnością pragnę poinformować, ku radości jednych i rozpaczy innych, iż na wczorajszym zebraniu członków ZZ Celnicy PL podjęto uchwałę o powołaniu Zakładowej Organizacji Izbowej naszego ZZ przy Izbie Celnej w Olsztynie. W tajnym głosowaniu na przewodniczącego wybrano kolegę Rafała Markiewicza. Wybraliście również 4 wiceprzewodniczących. Jeszcze raz gratuluję wyboru i życzę samych sukcesów w dalszej misji.
 
Back
Do góry