• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZZ Celnicy PL w IC Olsztyn

Kolego w du*ie to chyba Tobie się poprzestawiało. O 4-5 rano wyglądam tak samo jak Ty, gdyż odprawiasz mnie po 8-9h stania w kolejce. Taka prawda, że chętnie bym się zamieniła z Tobą.I znam 10 osób po studiach (niektórzy nawet po 2 kierunkach), którzy chętnie przyszliby na Twoje miejsce jakby Cię zwolnili.I uwierz mi , że za 2 klocki z kawałkiem o 4-5 rano odprawialiby mnie z uśmiechem na twarzy.
To jest strona dla Ciebie !
www.turysta.pl/
W dzisiejszych czasach studia może skończyć każdy, a nawet dwa kierunki. Wykształcenie wyższe w dzisiejszych czasach nie jest już taką miarą jak kiedyś...

Dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu.
 
Koledzy wiem, że często gęsto Was ponosi ale musicie zrozumieć,że nie jesteście Panami świata.To jest wolny kraj i nikt nie będzie mi mówił gdzie mam iść i co robić:p. A co do tego, że studia to może każdy i w ogóle 2 kierunki w tych czasach to dla Was mały pikuś to kolego akurat mam wiadomości odnośnie Waszedo wykształcenia i uwierz mi daleko Wam do jednego kierunku:p
 
Faomi uwierz mi, jeżdżenie do FR to nie jest szczyt marzeń. W Polsce, gdybyś to powiedział/a, nikt by tego bełkotu nie zrozumiał. Żal mi Ciebie, ale to tylko Twój sposób na życie. Żegnam ozięble. Bez odbioru.
 
IC Olsztyn rozwija struktury związkowe - powstało Koło ZZ Celnicy PL w Braniewie!!!

Witam Wszystkich!

Z ogromną radością informuję, że w minionych dniach zawiązane zostało trzecie już w IC Olsztyn Koło ZZ Celnicy PL w Oddziale Celnym w Braniewie - to kolejny olbrzymi sukces zarówno funkcjonariuszy pełniącej służbę na tym jakże ważnym Kolejowym i Przejściu Granicznym w Braniewie i Morskim Przejściu Granicznym we Fromborku, jak też samego Szefa ZZ Celnicy PL - Kolegi Sławka Siwego.
To właśnie On w natłoku obowiązków rodzinnych, związkowych i służbowych potrafił przyjechać kilkaset km i spotkać się w lutym z załogą zarówno w UC Elbląg jak i OC Braniewo i OC Bezledy.
Niemniej jednak - dzięki odwadze i determinacji funkcjonariuszy z OC Braniewo, OC Gronowo i OC Grzechotki mamy m.in. do czynienia z pozytywnym dla fc prawomocnym wyrokiem SO w Elblągu, mamy liczną reprezentację na Kolumnie Milczenia, mamy wreszcie kolejne Koło Związkowe Celnicy PL, z czego naprawdę wypada się bardzo mocno cieszyć.
W tajnym głosowaniu uczestniczyło14 członków związku i co warte podkreślenia- jednogłośnie wybrano Koleżankę Kamilę Górską na Przewodniczącą Koła ZZ Celnicy PL w Braniewie. Wiceprzewodniczący Rafał Gospodarczyk i Wiceprzewodnicząca Agnieszka Dolot - to kolejne osoby z którymi oprócz Kamili można się kontaktować w każdej sprawie.

Słowem - Wielkie Gratulacje i Najlepsze Życzenia sukcesów w Służbie i działalności związkowej ZZ Celnicy PL.

A teraz wysyłamy listy do Szefa UEFA i szukamy adresów o których mowa w apelu Sławka Siwego, aby następnie zasypać osoby z mediów informacjami o naszej skomplikowanej sytuacji.

Pozdrawiam!
 
Faomi uwierz mi, jeżdżenie do FR to nie jest szczyt marzeń. W Polsce, gdybyś to powiedział/a, nikt by tego bełkotu nie zrozumiał. Żal mi Ciebie, ale to tylko Twój sposób na życie. Żegnam ozięble. Bez odbioru.

Daj Bóg nie, ale życie jest życiem i może się zdażyć że zdejmniesz mundur a matuszka Rosja może cię przygarnie :cool::cool:
 
Faomi uwierz mi, jeżdżenie do FR to nie jest szczyt marzeń. W Polsce, gdybyś to powiedział/a, nikt by tego bełkotu nie zrozumiał. Żal mi Ciebie, ale to tylko Twój sposób na życie. Żegnam ozięble. Bez odbioru.
Widzę, że kolega strasznie sfrustrowany i próbuje podbudować swoje ego. A niby to czemu jest Ci mnie żal? Potrafisz podać kilka powodów?
 
Koło ZZ Celnicy PL nr 4 - tym razem OC Grzechotki !!!

Stało się!:cool:
Długo oczekiwana przez jednych, a przez wielu niespodziewana oddolna akcja funkcjonariuszy celnych z Oddziału Celnego w Grzechotkach przyniosła kolejny sukces dla naszego Związku w postaci utworzenia dzisiaj kolejnego Koła Związku Zawodowego Celnicy PL w OC Grzechotki!
Zrozpaczona kadra kierownicza nie może już się wprost wysłowić, jąka się i chlipie, jęczy z przerażenia i ten skowyt słychać już wszem i wobec po warmińsko-mazurskiej kniei!
Żałosne pogróżki i wymachiwanie nadwątloną mocno szabelką przez regionalnych "szeryfów" da się skomentować jednym słowem: Żenada!
Wracając do sedna - wypada znów z serca pogratulować załodze "Grzechotników", bowiem teraz oni będą stanowili o sile naszego związku, jako że z chwili na chwilę przybywa deklaracji członkowskich w szeregach wszystkich zmian. Im bardziej zatruwa nam życie kadra kierownicza, tym więcej przysparza członków dla Związku - co może wkrótce sprawić, że IC Olsztyn niebawem będzie najliczniejszą reprezentacją Celnicy PL w całej Polsce.
Jutro podamy dokładną liczbę członków na dzień powstania Koła, natomiast teraz z radością przedstawić należy Przewodniczącego Koła, Kolegę Marcina Mieczkowskiego. Wiceprzewodniczącą została Koleżanka Renata Grzęda. Zachęcamy jednocześnie wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Nimi i raz jeszcze - najserdeczniejsze gratulacje - życząc niezmiennej odwagi i niezłomności w trudach związkowej działalności, zwłaszcza w przede dniu EURO 2012 i MRG na granicy z Rosją.
Pozdrawiam ciepło!:)
 
Tak jest !! No w końcu oficjalne info !! :) Zainteresowani wiedzą ile udało się zebrać deklaracji, ale taka informacja dla publiki przyda się na pewno.
Proces zbierania deklaracji wciąż trwa...
 
Brawo Grzechotki! Inne oddziału są pełne podziwu, że nareszcie pokazaliście, że nie dacie się zastraszyć i nie pozwolicie sobą pomiatać. Wszyscy wiedzą w jakich warunkach musicie pracować dlatego możecie byc z siebie dumni. A kadra kierownicza już nie ma z nami szans, nie boimy się gróźb o przeniesienie do innych oddziałów, o dyscyplinarki a już napewno nie martwimy się o ich stołki. "Im bardziej zatruwa nam życie kadra kierownicza, tym więcej przysparza członków dla Związku " - święta prawda a postawa Grzechotek jaest na to idealnym dowodem!
 
TO SZOK!!!! TAKA REWELACYJNA INFORMACJA ZDARZA SIĘ RAZ NA 100 LAT ;) PEŁEN SZACUN ZA ODWAGĘ GRZECHOTNICY !!! NARESZCIE POKAZALIŚCIE, ŻE NIE JESTEŚCIE MARIONETKAMI W RĘKACH WASZEGO KIEROWNIKA, KTÓREMU WYDAJE SIĘ, ŻE JEST BOGIEM I PANEM CAŁEGO ŚWIATA. MIARECZKA SIĘ PRZEBRAŁA I CZAR PRYSKA. BRZYDKO JEST ZASTRASZAĆ FUNKCJONARIUSZY PANIE R., OJ BRZYDKO. PRZYPOMINAMY, ŻE TO SĄ LUDZIE, A NIE WYTRESOWANE MŁODE PIESKI, BEZ PRAWa DO SŁOWA. NIKT NIE WYTRZYMAŁBY TAKIEJ JAZDY SERWOWANEJ PRZEZ KADRĘ KIEROWNICZĄ NA GRZECHOTKACH, KIEDYŚ MUSIAŁO TO PĘKNĄĆ. ZZ CELNICY TO ZWIĄZEK, DLA KTÓREGO WARTO BYŁO SIĘ URODZIĆ, ŻEBY DO NIEGO WSTĄPIĆ ;-) POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZŁONKÓW TYCH OBECNYCH I PRZYSZŁYCH, BO NA PEWNO BĘDZIE ICH CAŁE MNÓSTWO (SZCZEGÓLNIE PO TYCH GROŹBACH). SIŁA W KUPIE !!! GRZECHOTKI, WSZYSCY TRZYMAJĄ ZA WAS KCIUKI, NIE DAJCIE SIĘ.
 
Celnicy wszystkich krajów chcą na Grzechotki

Gratuluję. Dalej w cywilizowanym świecie już nie można.
 
Szanować szefa swego można miec gorszego

Swego czasu to FC z OC Gronowo chwalili swego kierownika czy wszyscy to już inna historia
 
Koleżanki i koledzy z przejścia w grzechotkach gratuluje i wielki ukłon w waszą stronę. łza mi się w oku zakręciła jak usłyszałem że niedawno powstały oddział z młodą mądrą i wykształconą kadrą nie daje sobą pomiatać i podnosi głowę. Tak trzymać. A wasz kierownik tez pewnie jest z wami tylko jako tchórz też się boi do tego przyznać bo może jutro pojutrze za tydzień też może stać na pasie na kanale albo w ogóle pożegnać się ze służba i na stróżówce w firmie ochroniarskiej jako były oficer zapinać (rowerem) wraz ze swoim zastępcą.
 
SG dziękuje Panu Thomasowi. Pomożemy zawsze bo uważamy, że na granicy powinna być jedna służba- jasnozielona.
 
Podziwiam i jeszcze raz gratuluje. Cieszy mnie to, że ktoś też wyznaje zasadę - W JEDNOŚCI SIŁA. Pamiętajcie, im nas więcej tym będzie nam łatwiej. Jeszcze raz serdeczne gratulacje w imieniu zarządu ZZ Celnicy PL. Może już czas na założenie Organizacji Izbowej??? :):)
 
dzisiaj w Braniewie Sławek siwy spotkał się z funkcjonariuszami z OC Grzechotki, OC Gronowo i OC Braniewo. Pomimo iż w spotkani uczestniczyła kadra kierownicza i nieudolnie próbowała przekonac wszystkich że protest nie ma sensu ludzie ze spotkania wyszli jeszcze bardziej zmobilizowani do działania niz wcześniej. sławek miał za sobą poważne argumenty, kierownictwo teksty w stylu "musimy się bać bo niedługo nas juz może nie być bo SG przejmie nasze obowiązki". Kompromitacja. Dzięki Sławku za spotkanie i jesteśmy z tobą!

Do kadry kierowniczej: dopiero jak wyszliście ze spotkanie ludzie szczerze powiedzieli co ich boli. Chyba się nie łudziliście, że ktoś przy was będzie prowadził dyskusje?
 
Back
Do góry