• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zrzeszenie będzie miało "swojaków" w MFie?

O nie Sławku, stanowczo protestuję!


Rozumiem wytrwałe prezentowanie kultury słowa i starania o zachowanie przyzwoitości, jednak
CZEGOŚ TAKIEGO, TO JUŻ NIE WOLNO "KOMENTOWAĆ" W PODOBNY SPOSÓB !!!


W czasie, gdy pracodawca funduje środowisku wielomiesięczny stres i niepewność,
niespotykane wręcz na skalę światową (może poza Koreą Północną), jeden z głównych
przedstawicieli środowiska, powołany wszak do jego ochrony, przyjmuje od pracodawcy
wysokie stanowisko ...


NIE PYTAM; jak bardzo można się w życiu zeszmacić dla prywaty, ani też jak można
nie posiadać w sobie choćby odrobiny, albo nawet - pozoru przyzwoitości !! Chyba od dawna
nikt na coś podobnego nie liczył. Nie będę też udawał zaskoczenia ani zaistniałym faktem,
ani też osobą kolaborującą. Absolutnie jednak potępiam jakiekolwiek składanie gratulacji
(także w ramach sarkazmu), w dodatku przez innego z głównych przedstawiciela środowiska -
- mojego przedstawiciela !!


Ta forma komentarza, sugeruje pogodzenie się z takim postępowaniem, nawet wręcz jego
akceptację, czyli mówiąc wprost - akceptację ZŁA, co przecież (jak mniemam) nie istnieje
w Twoim charakterze.
Jeśli więc nie chcesz oficjalnie piętnować osoby oszukującej środowisko, to proszę - nie piętnuj,
ale także nie gratuluj.
Uważam bowiem, iż oklaski uznania czy też wymuszonego pogodzenia z sytuacją, przysługują
nawet godnemu przeciwnikowi - zwycięzcy, przenigdy jednak zdrajcy !!!
Kocie,
to co napisał Sławek, to ironia. Świetna zresztą.
 
CAT. "Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru"
A.Hitchcock


Napisałem:

"...Absolutnie jednak potępiam jakiekolwiek składanie gratulacji
(także w ramach sarkazmu) ..."

Czyli w świetle cytowanej sentencji, robisz sobie "jaja z pogrzebu", choć nikomu z tym do śmiechu.
Cóż, wolno Ci pisać co zechcesz - nie ma Cię kto zbanować.
Ja jednak nadal protestuję przeciwko rzeczonym gratulacjom, które uznaję całkowicie za nie na miejscu ...
 
Ostatnia edycja:
Lepsza Smolińska niż Wójtowicz, zazdrośników krew zalewa. Może to nie będzie taka zła zmiana, lepiej mieć w MF kogoś z pochodzenia związkowego niż milicjanta. Po czynach ją poznacie.

To posunięcie z p. Smolińską to ciąg socjotechnicznych zagrywek MF i ma na celu wyłącznie skłócenie FC, jak również ZZ, a przede wszystkim pstryczek w nos Sławka. Nie podniecajcie się! ten ruch to nie sprzedajna postawa Zrzeszenia, ale mądrość SSC :) chciał Sławka wyprowadzić z równowagi a i nas podzielić na dalsze rozdziały
 
To posunięcie z p. Smolińską to ciąg socjotechnicznych zagrywek MF i ma na celu wyłącznie skłócenie FC, jak również ZZ, a przede wszystkim pstryczek w nos Sławka. Nie podniecajcie się! ten ruch to nie sprzedajna postawa Zrzeszenia, ale mądrość SSC :) chciał Sławka wyprowadzić z równowagi a i nas podzielić na dalsze rozdziały


skąd wiesz?

ty jesteś osobą o której mowa czy banasiem?

czy tylko spekulujesz?
 
Napisałem:

"...Absolutnie jednak potępiam jakiekolwiek składanie gratulacji
(także w ramach sarkazmu) ..."

Czyli w świetle cytowanej sentencji, robisz sobie "jaja z pogrzebu", choć nikomu z tym do śmiechu.
Cóż, wolno Ci pisać co zechcesz - nie ma Cię kto zbanować.
Ja jednak nadal protestuję przeciwko rzeczonym gratulacjom, które uznaję całkowicie za nie na miejscu ...
Co proponujesz? Samobójstwo?
 
ja też gratuluję panience. oraz jej guru. rower tandem trzeba im teraz z czterema pedałami. będzie w sam raz.

Samobójstwem, to niestety może być gratulowanie parszywości !!

Trudno, stało się i się nie "odstanie". Tylko czy dlatego należy uparcie twierdzić, że stało się dobrze ?!
 
Napisałem:

"...Absolutnie jednak potępiam jakiekolwiek składanie gratulacji
(także w ramach sarkazmu) ..."


Czyli w świetle cytowanej sentencji, robisz sobie "jaja z pogrzebu", choć nikomu z tym do śmiechu.
Cóż, wolno Ci pisać co zechcesz - nie ma Cię kto zbanować.
Ja jednak nadal protestuję przeciwko rzeczonym gratulacjom, które uznaję całkowicie za nie na miejscu ...

slabi-ludzie-sie-mszcza-silni-ludzie-przebaczaja-inteligentni-ludzie-ignoruja-einstein.jpg

......................................................
 
A cvo mnie kuźwa obchodzi jakaś pani basia ?! czy to moje życie ?! czy to WASZE życie ?!
 
pani basia będzie przytulać miesięcznie jakieś 7 tysięcy a WY onanizujecie się w jej temacie................A ile WY zarabiacie ? martwcie się o SIEBIE ! za chwilę wszyscy będziemy w doooopie!!!!
 
Ktoś tu kiedyś mądrze pisał ,że zrzeszeni na czele z panią Basią ,maja swoje prywatne zamiary , odbiegające dalece o dobra ogółu , teraz wszyscy jesteśmy już w temacie , nie krytykuje i nie potępiam , ona jak wszyscy z nas nosiła mundur z honorem , a teraz ....sami sobie dokończcie tą myśli ... Szkoda słów , niestety tak zawsze było jest i będzie , mało jest prawdziwych ludzi ... Ciekawe ,czy ta pani ma tu konto założone ...
 
Pomogła przede wszystkim sobie dbając zawsze i wyłącznie o swój INTERES !!! Co do MF nic nowego często Władza wykorzystywała Związki do realizacji własnych celów!!! Grunt to znaleźć średnio rozgarniętą ale podatną na dobra doczesne "duszę" !!!

Nikt nie może czuć się niezastąpiony – ani ci, których zwolniono, ani ci, których praca polega na zwalnianiu !!! (Z. Bauman)


Byłbym ostrożny z krytyką. Myślę że totalna jazda to nie tędy droga. Poza tym znam Panią Smolińską z naprawdę dobrej strony. Pomogła i to bardzo. I nie tylko Ona. Ówczesna Pani Naczelnik Kadr w IC Biała Podlaska a też Pani Związkowiec pomogły w czasie alokacji (Pani Lilianno-Wielki Szacunek ) Wyluzujmy z tą krytyką. Dla Obu Pań Szacunek. Potrzebowałem pomocy i od obu Pań pomoc otrzymałem. Jestem z tych którzy dobre uczynki pamiętają. Pozdrawiam.
 
Back
Do góry