• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test z wiedzy

Przy czym mój komentarz był zupełnie szczery i z troski o waszą dalszą przyszłość, bez grama przekąsu. Tutaj nie ma szkoły, jak w prawdziwych służbach, w której nauczą was podstaw prawnych, tylko jak trafisz do odpowiedniej komórki, to kierownika nie będzie interesowało czy znasz "dziesiątki innych ustaw" czy nie, tylko masz zrobić swoja robotę, a na naukę to był czas w podstawówce.
I powstrzymałbym się od komentarzy "przykro, ze tobie nie wyszło", bo jak przejdziesz wszystkie etapy, to jest szansa, że będziemy "służyć" w tej samej izbie.
Całkowicie bez przekąsu pisanie o tym że niektórzy tylko do otwierania szalabanu się nadają. Tak. To jest troska. I skoro jest szansa na "służbę" w tej samej izbie to niezbyt pochlebna opinia o swoim miejscu pracy a jednak nadal "służyszP.s dziękuję za "troskę". Co ma być to będzie. Nie dostaniemy się znaczy nie jesteśmy gotowi.
 
Całkowicie bez przekąsu pisanie o tym że niektórzy tylko do otwierania szalabanu się nadają. Tak. To jest troska. I skoro jest szansa na "służbę" w tej samej izbie to niezbyt pochlebna opinia o swoim miejscu pracy a jednak nadal "służyszP.s dziękuję za "troskę". Co ma być to będzie. Nie dostaniemy się znaczy nie jesteśmy gotowi.
Mówiąc o szlabanie nie miałem an myśli was, tylko innych funkcjonariuszy, którzy już kilka (albo i naście) lat robią tylko to, bo nie potrafią zrobić nic innego.
A jeśli ktoś ma problem z przyswojeniem jednej ustawy (i to w dodatku nie za długiej i napisanej w miarę z sensem), to nawet jeżeli się dostanie to będzie miał ogromny problem z dalszą pracą, bo bazujemy na setkach przepisów, które opisane są w dziesiątkach ustaw i rozporządzeń. No chyba, ze zamierzasz tylko "otwierać szlaban".
PS. Z Ustawy o KAS występują pytania z działu I, II, III rozdział 1, V dział 1, VI rozdział 1, 2, 3 (w szczególności!), 4 (j.w.), 5, 6, VII rozdział 2 i 3, VIII. Oczywiście nie w całości, tylko skupcie się na przepisach dotyczących stricte funkcjonariuszy, resztę możecie pominąć.
 
Cześć wszystkim, do dzieła i albo my zaorany ten tez albo on nas 😂😂😂 wiec Powodzenia nam wszystkim i niech moc ( i działający długopis) będzie z nami !!! 😁
 
Ciekawi mnie jaki to jest "profil funkcjonariusza kas" 🤔 czym się kierują na psychologicznym teście
 
Lublin jeszcze cisza, a nazwisko na "B"
Ile punktów mieliście z testu wiedzy?

Punktu przechodzą dalej? Ja miałem 24
 
Back
Do góry