• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test z wiedzy

Jak macie trudność z przyswojeniem jednej ustawy to radzę się przebranżowić, bo w tej pseudosłuzbie może się zdarzyć, że będziecie bazować (a wiec i znać) dziesiątki innych ustaw i aktów prawnych. Choć są osoby co całe życie otwierają szlaban na przejściu, bo tylko do tego się nadają.
 
O. Przeglądając forum wcześniejsze czekałam na takiego oto geniusza wszystkiego:) nie sądziłam tylko, że pojawi się tak szybko. Tak. Będziemy otwierać z radością. Przykro nam , że Tobie nie wyszło 😉
 
Znalazłam jeszcze coś takiego, nie ma za co na zdrowie 😁
 

Attachments

  • test_wo.pdf
    64,6 KB · Wyświetleń: 1 974
O. Przeglądając forum wcześniejsze czekałam na takiego oto geniusza wszystkiego:) nie sądziłam tylko, że pojawi się tak szybko. Tak. Będziemy otwierać z radością. Przykro nam , że Tobie nie wyszło 😉
Przy czym mój komentarz był zupełnie szczery i z troski o waszą dalszą przyszłość, bez grama przekąsu. Tutaj nie ma szkoły, jak w prawdziwych służbach, w której nauczą was podstaw prawnych, tylko jak trafisz do odpowiedniej komórki, to kierownika nie będzie interesowało czy znasz "dziesiątki innych ustaw" czy nie, tylko masz zrobić swoja robotę, a na naukę to był czas w podstawówce.
I powstrzymałbym się od komentarzy "przykro, ze tobie nie wyszło", bo jak przejdziesz wszystkie etapy, to jest szansa, że będziemy "służyć" w tej samej izbie.
 
Back
Do góry