• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przewodniczący Jednolitej Organizacji Związkowej

Kto powinien zostać przewodniczącym Komitetu Założycielskiego Jednolitej Organizacji Związkowej Służ

  • Iwona Fołta

    Votes: 0 0,0%
  • Barbara Smolińska

    Votes: 0 0,0%
  • Ryszard Adam

    Votes: 0 0,0%
  • Artur Ciesielski

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    31
Znieść restrykcje i to już!

W ANKIECIE mogą brać udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy

Niby dlaczego? Jesli zależy panu na ilosci oddanych głosów, to proszę końcowo znieść to niczym nieuzasadnione restrykcyjne ograniczenie dostępu do głosowania, bo wiekszości forumowiczów skojarzy sie z polityka Fołty, a chyba nie taki był zamiar? W czasach, kiedy ludzie boją sie zaglądać na forum, o dokonaniu wpisu nie wspomne, wymóg rejestracji nie przysporzy panu zwolenników. W ostateczności proszę zmienić członka zarządu odpowiedzialnego za PR. Większości wystarczy rejestracja u lekarza.
 
Nowe NSZZ w cle

Jeśli ktokolwiek wierzy w skuteczność nowego tworu zwiazkowego,niechaj wierzy. Podobno wiara potrafi czynić cuda. Ja wiem,że zmiany w cle moga nastąpić jedynie w drodze radykalnych posunięć reformatorskich, a dotego potrzeba rewolucji na górnych pietrach finansowej struktury w kraju.PIS do dzieła.
 
końcowo znieść to niczym nieuzasadnione restrykcyjne ograniczenie dostępu do głosowania
nie_powiem.gif

Dlaczego ograniczenie? Przecież każdy może sie zalogować anonimowo z podaniem fikcynego adresu mailowego? Logowanie zmniejszy tylko margines błędu, chociaż można także logowac się pod wieloma tożsamościami.
dotego potrzeba rewolucji na górnych pietrach... PIS do dzieła.
glupek.gif
 
A ja się zgadzam z caszo...z czaszowstrzymawowywaczem. Sam jestem uczulony na termin: "rejestracja" Co zaś się tyczy marginesu błędu, to każdy, kto umieszczał na swoich stronach ankiety wie, że blokada IP albo hosta pozwala oddać jeden ważny głos z tego samego kompa. Odtąd każdy kto tego nie robił też już wie.

A teraz sugestia dla Kolegi Siwego. Zamiast rejestrować forumowiczów, może da się Kolega poznać szerszemu ogółowi? Wiedza funkcjonariuszy i pracowników SC na temat: "S. Siwy" jest ogólnikowa i płytka (bez urazy). Może otworzy Kolega nowy temat pt. Sławomir Siwy - kim jestem (CV, list motywacyjny, koniecznie zdjęcie), jakie mam plany, jak zamierzam je zrealizować? Jak dotąd znają Kolegę w IC Opole. Za również kilka osób ze środowiska śląskiego oraz Komitet Wykonawczy i Rada Federacji. To moim zdaniem za mało. Jeśli mam Kolegę poprzeć czynem i myślą, muszę wiedzieć ile można na tym stracić. Może Manifest Siwego?
__________________________________________________________
Fołta nie odejdzie bez awantury, a lubi postraszyć, że da po pysku!
 
dobry pomysł.
Doskonale wiemy, że w polityce program tworzony przed wyborami niewiele ma wspólnego z tym realizowanym.
Panie Sławku.
Co Pan wniesie do FZZSC i w jaki sposób Pan to zamierza zrealizować?

Mam nadzieję (a jestem juz bardzo głupi), że nie zacznie Pan działać jak obecny KW?
blokada IP albo hosta pozwala oddać jeden ważny głos z tego samego kompa.
niestety nie tutaj, lub ta opcja nie jest aktywna
nonono.gif
 
Sugestę nie_celnika popieram ze wszechmiar. Respect! Pisz pan o sobie i o swoich planach wszystko, jak na spowiedzi świetej, bo TA KOBIATA z siedmioma tysiacami papierowych, za przeproszeniem członków, poszuka panu dziadka w Wehrmachcie, albo co gorsza w NKWD. O graniu w szachy z psami i klawiszami też radze wspomnieć. A na listopadowe wybory polecam wynająć ochroniarzy.

Sprawa druga: ankieta na www bez blokady IP czy hosta, to błazenada. Zero rzetelności - max manipulacji
 
Przypominam, że od jakiegoś czasu można wyrazić swoje poglądy w sondzie związkowej odpowiadając na następujące pytania:

www.cenzura.republika.pl

Temat: Badanie opinii zwiazkowców na tematy związane z rozbiciem i rozdrobnieniem organizacji związkowych działających w jednej grupie zawodowej.
-Czy ilość organizacji związkowych w twojej grupie zawodowej jest?
-Czy wg ciebie rozdrobnienie i mnogość organizacji związkowych ma na
celu?
-Czy jeden silny związek zawodowy dbałby lepiej o interes swoich
członków?
___________________________________________________________
Rejestracja absolutnie niekonieczna i niewykonalna
 
Kontaktowałem się z Administratorem w sprawie zniesienia konieczności rejestracji przy wzięciu udziału w ankiecie.
Dzisiaj wieczorem będzie można głosować już bez logowania.
Oczywiście tylko wtedy gdy admin poradzi sobie z blokadą IP albo hosta, która pozwali oddać jeden ważny głos z tego samego kompa. Jeśli nie to zostanie jak jest.
Co WY na to?

Do nie_celnika
Program oczywiście jest. Z wiadomych względów nie mogę go jednak podać na forum. To smutne, ale tak to niestety na razie pomiędzy związkowcami działa. Jednym z punktów programu jest wprowadzenie zasady pełnej jawności działalności związkowej i zasady pełnego zaufania celników i pracowników do wszystkich związkowców oraz związkowców między sobą. Słowem - transparentność innaczej, bez wyimaginowanej obawy o nieistniejący w rzeczywistości problem z kradzieżą praw autorskich i danych osobowych.
Wiem, że mnie zrozumiesz. Nieco więcej szczegółów mogę podać za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapraszam.
 
Niestety, nie ma takiej możliwości aby głosować mogła osoba nie zarejestrowana. Takie ograniczenie wprowadza samo forum i opcji tej nie mogę zmienić (na razie).
 
To może Administrator spróbuje (potrafi) zmienić formułę ankiety?

Kto powinien zostać przewodniczącym Komitetu Założycielskiego Jednolitej Organizacji Związkowej Służby Celnej:

Iwona Fołta - no nie, 4 lata wusługiwania sie Czyżowiczowi i
Pichorowi tłumiąc niezadowolenie związkowców.

Barbara Smolińska - a kto to w ogóle jest???

Ryszard Adam - bez jaj? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Nie
jest członkiem FZZSC, akcyzowiec, 4 lata jak
Fołta

Artur Ciesielski - członek NSZZ "S", akcyzowiec, trzyma z
Banasiem, odpada.

Sławomir Siwy - szlachetny idealista, jedyny słuszny
wybór!

Nikt z wyżej wymienionych - dla zachowania pozorów przyzwoitości

Będzie prościej i wygodniej. teraz Administrator może zacząć dopisywać codziennie po 10-15 głosów Sławomirowi Siwemu. I o co tyle krzyku?
___________________________________________________________
Jeśli cokolwiek przygnębiało go bardziej niż własny cynizm to fakt,
że często nie był aż tak cyniczny jak prawdziwy świat...

Straż! Straż! Terry Pratchett
 
Frustratraci z wrocławia mogą zrobić co najwyzej kupkę ze złości, a wybierać i tak będa delegaci a nie ankieterzy którzy moga nawet przegłosowac w ankiecie że słonce kręci się wokól ziemii.
 
Do frustratów z dwóch - trzech izb musi nareszcie dotrzeć, że słońce zachodzi tylko innaczej niż w przyrodzie bo na stałe.
Nie jestem z Wrocławia.
 
Cesiu z Fołtą łeb w łeb. Jestem w szoku. Właśnie oddałem głos na Cesia i mam nadzieję, że przemyłślałem co robię. Niepokoi mnie fakt, że trzyma z Banasiem ale może dzięki temu będzie skuteczniejszy. Wszystko już było i chyba kogoś z zewnątrz tj. świeżego aby coś zmienić. Jestem funkcjonariuszem i mam nadzieję, że p. Cesielski wreszcie poczuje się zintegrowany z nami. A tak na marginesie to faktycznie ten facet coś zrobił namacalnego. Licze więc na jego chęć zrobienia czegoś dobrego dla wszystkich zatrudnionych w SC a bywał już skuteczny. Szkoda, że jego działalnośc trochę siadła i skompromitował się pochwałą zatrudnienia Banasia nieważne, ze z niezgodnie z prawem. Na jego "stronie informacyjnej" nic się nie dzieje ostatnio może jest w Anglii?? Artur odezwij się SC w potrzebie
 
Panie Siwy.
Właśnie jakieś wiernopoddańcze ścierwo pseudozwiązkowe podrzuciło genialny pomysł na uniemożliwienie sfałszowania listopadowych wyborów nowych władz Federacji. Może przemyśli Pan i przedyskutuje z Administratorem Forum Służby Celnej możliwość przeprowadzenia równoległych wyborów w internecie z podziałem na organizacje związkowe? Jeśli głosy delegatów nie pokryją sie z głosami członków ich organizacji związkowych, to...chyba Pan zrozumiał? Ponadta delagaci mając świadomość równoległego głosowania przez członków ich organizacji związkowych będą zmuszeni ratować twarz. Co Pan o tym sądzi?
 
Pytam się co ciesiu zrobił dla Słuzby Celnej??? Poza kilkoma wyjątkami dla indywidualnych osób, które to działania dobrze rozreklamował.
 
możliwość przeprowadzenia równoległych wyborów w internecie z podziałem na organizacje związkowe? Jeśli głosy delegatów nie pokryją sie z głosami członków ich organizacji związkowych, to

Tak najlepiej aby szef sobie wybrał osobę pzrewodniczącej, która mu pasuje. Po co wybory , delegaci itd
 
To może Cesiu jest dobry w reklamie i dlatego trzeba na Niego głosować??
A swoją droga co dla SC zrobiła p. Fołta oprócz programowego znieczęcania do siebie kolejnych ludzi w MF-ie. Czy Banaś traktuje p. Fołtę jak partnera?? Słyszałem też o sprawie, której nie załatwiła. Podobno w momencie włączania do SC szczególnego nadzoru była możliwość ugrania kilku spraw. Może nawet emerytur ale podobno zabrakło wyobraźni i braku chęci wspóldziałania ze związkowcami skarbowców. Może to tylko plotki ale jeżeli to prawda? Ponadto jako związkowiec nigdy nie czułem wsparcia mojej oragnizacji. Wszystko inne może byc zatem lepsze albo inne
 
Może Ciesiu był dobry w reklamie oraz promocji własnej osoby i paru innych sprawach za czasów Czyżowicza i Pichora, ale nie oszukujmy sie, nie puścił nawet "bąką" związkowego od opublikowania słynnej lojalki z 9 maja b.r. wobec Banasia. ( "Główny Celnik RP wbrew prawu" http://www.tkdami.net/~bkrafft/aktualne.html poz. 19 Czy to był dżentelmeński układ? Wnioski pozostawiam forumowiczom. Ciesiu miał swoje 5 minut i skończył się jako działacz związkowy. Ponadto los celników nigdy go nie interesował. To opinia wielu jego współpracowników. Po co wyciągać trupa ze związkowej szafy? Jeśli człowiek milczy, to znaczy, że nie ma nic do powiedzenia.
 
Back
Do góry