• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Powyżki w IC Przemyśl

Mistrz " roe" mógłby zmienić tytuł tego postu bo aż zgrzyta po zębach
( powyżki). Autor postu jak i pozostali uczestnicy dyskusji są niezadowoleni z dyrekcji i związków zawodowych których władze sami wybierali co do rezultatów. Może czas zmienić załogę . ( od zalegać)

Dopiero teraz zauważyłem te nieszczęsne "powyżki"....
A do Związków już od ładnych paru lat nie należę. Swoją drogą ciekawe ilu członków liczy każdy z 3 Związków Zawodowych w Przemyślu - czy są reprezentatywne (ponad 10% załogi)? Rzeczywiście czas na zmiany władz związkowych, Waldek.U. z Celnicy.PL dał przykład jak się zachować z honorem.
 
nagrody

na dniach dzielą nagrody półroczne tzw 3%, już nie mogę się doczekać zawrotnej sumki na koncie :D
 
Jesteś pewny? Podobno nagrody miały być już tylko roczne "za szczególne osiągnięcia w służbie"
 
Nie ma jak nagroda

Nagrody będą, a czy TY zaznasz tej przyjemności, o to musisz już zapytać swojego oficerka :D
Co do nagród "za szczególne osiągnięcia" to na pewno coś takiego jak praca - przy ich przyznawaniu będzie miała najmniejsze znaczenie !!!
Kobiety - "dziewczyny" oczywiście punktują jak największą otwartością wobec swoich oficerków, mile widziane dobre słowo dla podbudowania oficerka i oczywiście pełne podporządkowanie. Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę zasobność plecaka danej szczególnie wynagrodzonej . Panowie natomiast również pełne podporządkowanie, od czasu do czasu jakaś przysługa i jak największe wyręczanie swojego oficerka, nie wspomnę już o podpier......niu niewygodnych kolegów. Mile widziany jakiś popychacz.
Obym się mylił :D
 
3%

Podobno wypłacili końcem tygodnia nagrody - wysokie? , bo jakoś nie odczułem drgnięcia na koncie:mad: .
 
Back
Do góry