• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki?

A kiedy będą za mc dwa? Na krótko czas to pewnie mówisz o podwyżce po te 160 - 260 zl? A te 3 tyś to pewnie w następnym roku? koszmar co się dzieje w PAŃSTWIE "prawa demokratycznym ..."
 
Herkules dobrze napisałaś aby odwrócić uwagę... Dla mnie jest to nie pojętą ze Ci z góry plują na nas! Mi osobiście mundur to honor prestiż nie oddam go bez walki!!! Z dumą noszę i nikt mi go nie dał za nic, dużo poświęciłam energii i wiary w siebie ze dostanę się do służby w SC i nikt mi go nie odbierze bo ma taką ochotę! A Ci co noszą go u "góry " to przebierańcy JAKA MATKA WYPIERA SIĘ WŁASNYCH DZIECI!!!!
 
Ostatnia edycja:
Herkules dobrze napisałaś aby odwrócić uwagę... Dla mnie jest to nie pojętą ze Ci z góry plują na nas! Mi osobiście mundur to honor prestiż nie oddam go bez walki!!! Z dumą noszę i nikt mi go nie dał za nic, dużo poświęciłem energii i wiary w siebie ze dostanę się do służby w SC i nikt mi go nie odbierze bo ma taką ochotę! A Ci co noszą go u "góry " to przebierańcy JAKA MATKA WYPIERA SIĘ WŁASNYCH DZIECI!!!!

Skądś się wziął potoczny epitet o wyrodnej matce (macocha).
 
Ostatnia edycja:
Herkules dobrze napisałaś aby odwrócić uwagę... Dla mnie jest to nie pojętą ze Ci z góry plują na nas! Mi osobiście mundur to honor prestiż nie oddam go bez walki!!! Z dumą noszę i nikt mi go nie dał za nic, dużo poświęciłem energii i wiary w siebie ze dostanę się do służby w SC i nikt mi go nie odbierze bo ma taką ochotę! A Ci co noszą go u "góry " to przebierańcy JAKA MATKA WYPIERA SIĘ WŁASNYCH DZIECI!!!!

Popieram w całej rozciągłości, i mam nadzieję, że jak termin przyjdzie to wszyscy staniemy jak jeden. Podwyżki dać łatwo, zwłaszcza do stopnia. Pamiętajmy, iż niedługo większość z nas nie będzie miała dodatku za stopień...
 
Kasa na koncie żadnych podwyżek,dobra zmiana

przecież masz projekt z 20 kwietnia i od tego terminu biegnie 30 dni na konsultacje społeczne, opinie i wnoszenie uwag przez ZZ. Nie spodziewaj się zatem wejścia i wypłat wcześniej niż w wypłacie z 25 czerwca
 
Ostatnia edycja:
A dodatek do stopnia nie mial byc placony teraz ?
Wychodzi ze nie..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
No i jak.. Śledzi ktoś ten temat czy już nie ma się co łudzić? Kiedy można się spodziewać jakiś konkretów? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Nie gniewaj się ale w przededniu delegalizacji Służby Celnej i próbie oszustwa w sprawie naszych emek przez minfin, sprawa podwyżek nie jest najważniejsza.
 
Nie jest tak ważna ale jednak też jest istotna... Kas emki to priorytet! Ale podyzki uważam że też powinna być dla nas ważne i pod tym kątem nie możemy też dac się oszukać.
 
Moim zdaniem w związku z faktem, że nie została zmieniona kwota bazowa podwyżki jako nieobowiązkowe nie będą wypłacone.
 
A dlaczego miałaby się zwiększyć kwota bazowa? Skoro środki na podwyżki zostały zabezpieczone i jest projekt rozporządzenia to czemu miałoby ich nie być? Pozostaje tylko pytanie kiedy. Ale miejmy nadzieje, że jak najszybciej
 
Back
Do góry