• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nagrody kwartalne

masz rację st-man - "system" pomija wiele kwestii, nie ujmuje wielu, czasem b pracochłonnych, zadań, waga poszczególnych zadań też, w mojej opinii, nie do końca jest właściwa, przy wprowadzaniu systemu była prośba o uwagi i sugestie i co? z ponad 50 ludzi uwagi miała 1 - słownie jedna - z tego wniosek że albo system wszystkich tak zachwycił albo im się nawet uwag nie chciało zgłaszać - o co więc teraz ( przynajmniej u mnie ) te żale?

Przykład - nieaktualne banderole - zero motywacji do ujawnień

zyzio - co z twoją odwagą? tutaj szczekasz a w realu ze mną nie się nie spotkasz? nie podzielisz się swoimi żalami?

pewnie się jeszcze do mnie uśmiechasz jak mówisz mi cześć ;)
 
Ostatnia edycja:
boluniu
wszyscy się do ciebie uśmiechają, czytaj śmieją z ciebie

sam powinieneś wiedzieć najlepiej skąd punkty w twojej tabelce, bo nie z ujawnień

nie błaznuj tutaj, idź się poskarż kierownikowi, że cie nie lubię
 
Pytanie kto dostaje nagrody kwartalne ????. nagrody jak i ich wysokość powinny być transparentne,więc dla kogo są te nagrody i z jakiego powodu??? to jest pytanie...Z tego co piszecie to tajne przez poufne.Podsumowanie kwartału roku to pewnie apanaże dla oficjerów.
 
Były turysta ,cepie jeden, ostatni raz odpisuję. Chodzi mi tylko o Twoje błędy ortograficzne. I o nic więcej. To, że myślisz tak, jak piszesz to Twoja sprawa. Szanuję każdego człowieka. Chodziło mi o pożądany, a nie "porządany" i tylko tyle. Teraz naprawdę bez odbioru. Wszystkiego dobrego.
 
Jest dobrze ;);)

gallery-67947593-500x500.jpg
 
Back
Do góry