• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nagrody kwartalne

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 176
Punkty reakcji
1 455
Miasto
warmia
niezły pomysł - najpierw nagłaśnia się i wprowadza pilotażowo system oceny funkcjonariuszy w wzp, oc i dozorze, gdzie punkty są za ujawnienia, ludzie się szarpią bo liczą że wreszcie nagrody będą nie "uznaniowo dowolne" ale w oparciu o faktyczne osiągnięcia, a po zakończeniu kwartału - nagród nie dam, chyba że po euro,

ktoś naiwny sądzi że tak zrobieni w bambuko ludzie będą szarpać się kolejny kwartał za kolejne mgliste obietnice? ???

po euro nagrody może dostaną dyspozycyjne łamistrajki

to po cholerę ten system oceny - do kosza z nim
 
Mnie już nic nie zdziwi, teraz nowe wartościowanie pewnie znowu mi obniżą punkty, bo za dużo gadam :( ale życie toczy się dalej
 
to po cholerę ten system oceny
A no po to, żeby wprowadzić na zmianach rywalizację. Ma nie być czasu na pogadanki, miłą atmosferę. Ma być wyścig szczurów i kłótnie oraz pisanie notatek na kolegów/koleżanki z pasa obok.
Możesz "wyklepać" nawet z 3 zbiorniki w kwartale a nagrody i tak nie dostaniesz, bo ktoś..... napisał lepsze notatki
 
Szanowny "wypalony". Prawdopodobnie widzimy się i nawet się nie znamy. Olej te pogadanki, jak masz "normalnego" kiera to on to doceni. Tylko nie wszyscy są "normalni".
 
Biedny bolo nie dostał nagrody!!! A tak się starał.
Napisał wiele notatek i pod...lił kilka osób. A tu nic!
Bez kasy i klasy!
I znowu kolejny kwartał będzie z siebie robił aktywistę, wzbudzał śmieszność i odrazę.
 
wzbudzam w tobie śmieszność i odrazę - to się przedstaw na privie a nie klepiesz anonimowo superaktywisto z kwietnia 2012 z pierwszym postem

co w tym złego że ktoś liczy na nagrodę jeśli wprowadza się system oceny i porównywania, co zmotywowało ludzi, w tym mnie, ciebie chyba też ale z wynikami u ciebie pewnie gorzej - ktoś kto dużo pracuje z efektami budzi w tobie śmieszniość i odrazę?

no tak, dla takich jak ty bez wyników przecież lepiej żeby nagrody były przyznawane nie za wyniki ale za znajomości, układy, lizanko rowka

i ty masz czelność mówić o odrazie i śmieszności ???
 
Ostatnia edycja:
Biedny bolo, a może biedny Bogusławie?

Na temat wyników nie gadam z cieniasami!!!
Twoje wyniki są odwrotnie proporcjonalne do tego jak się przedstawiasz i za kogo uważasz.
Gdyby twój brzuch był wielkości twoich wyników byłbyś płaski.

Budzisz odrazę nie tylko moją lecz wielu ludzi, którzy zmuszeni są z tobą pracować.
Aktywność twoja sprowadziła się w pierwszym kwartale tego roku, głównie do podpier...lania tych, z którymi pracujesz.
Biegasz na ochotnika do wewnętrznej i przedstawiasz swoje rewelacje. Brawo!!! Postawa iście komsomolska.
Liżesz, jak to pięknie ująłeś "rowek" swojemu kierownikowi, aż zbrązowiał ci ozór.
Pozostań więc nadal w swoim małym, zatęchłym światku /pomiędzy szafami/ i tam, jak gad pod kamieniem siedź i knuj.

Pozostałych forumowiczów przepraszam i pozdrawiam wszystkich
poza bolkiem-wszołkiem
 
Zyzio Zyź. A to dopiero czarne drapią się . Dziewczyny, nie na forum! Że on ma brązowy to każdy wie. Czuwaj!
P.S. Ja jako zmianowiec i tak twierdzę, że jesteście CIENIASY!
 
zyzio - masz problem albo wątki to pogadaj ze mną w realu a rzucasz głupie teksty anonimowo - taki odważniak i mądruś a na to odwagi nie styka? i w tym temacie tyle - nie będę się z tobą siłował na twoim poziomie bo sobie łeb o trawę rozwalę

a co do nagród - to pewnie mł ekspertowi z dodatkiem spec od dic i nagrodami od dic pewnie na normalnych kwartalnych nie zależy, ale jeśli ktoś robi to samo ze specem za połowę takiej kasy a wyniki ma lepsze niż ty - a wystarczy zerknąć w tabelkę - to coś jest nie hako - ale oczywiście nie z twojej perspektywy

twój poziom już poznaliśmy, bądż łaskaw w tym wątku się nie ośmieszaj, ew. załóż własny wątek - "śmieszny i odrażający bolo"

bez pozdrowień

nietoperz napisał kiedyś:
Widzisz kola? Niestety z takimi ludźmi też muszę pracować.Prawdziwy zoll nigdy nie nazwałby drugiego zolla frajerem. I do tego na forum.Ale,gdzie tam Tobie synku do wierdzy o etyce.

a 3/09/2009 nazwał swoich inerlokutorów "frajerzy"

co nietoperz daje ci podstawy do twierdzenia że komukolwiek liżę dupę?

ci którzy mnie znają padliby ze śmiechu - mł rew i spec - typowy wazeliniarz i karierowicz - beka
 
Ostatnia edycja:
boluniu malutki
Skontaktuj się ze specjalistą, to podobno da się leczyć.
Zejdź wreszcie z obłoków na ziemię i spójrz prawdzie w oczy.
Nie dostałeś nagrody, bo niczym sobie na takową nie zasłużyłeś.
Za swoje zachowanie, gdybyś był mężczyzną, dostałbyś po gębie, ale kobiet bić nie wolno.
Zawsze swoje frustracje możesz wylać wraz ze łzami, jak pójdziesz na skargę do kierownika, bo znowu ktoś cię nie lubi.
Udzielasz się na tym forum od dawna i zawsze pozujesz na "fajnego chłopa", ale teraz już nie będzie tak łatwo.
Pochwal się na forum jaki z ciebie wojownik. Opowiedz o swoich wieeelkich osiągnięciach.
Jesteś błaznem, który w realu jest zerem, a tu robi z siebie conajmniej półboga.
A co do tych ekspertów z dodatkami, to chyba wiem do kogo pijesz. Idź bohaterze do nich i powiedz o tej wielkiej niesprawiedliwości.
Pokaż swoją tabelkę i kolejny raz zrób z siebie debila,
Poza tym oni chyba nawet nie zauważają, że żyjesz, bo o ile dobrze się orientuję to nie gadają z tobą i nawet nie podają ci ręki.
Ciekawe dlaczego? Pewnie z zazdrości o twoją tabelkę.
Twój chory umysł nie potrafi zarejestrować, że ten papier jest gówno wart.
Spinaj się dalej. Rób swoje wyniki. Tylko nie poć się już na forum, bo błaznem jesteś i nic tego nie zmieni.
Swoją drogą ciekawi mnie jak zareagują ci, których tu wywołałeś do tablicy, gdy się o tym dowiedzą.
To może być ciekawe. Obiecuję informować o wydarzeniach.
Tak boluś uszy do góry, język w d..ę i dalej rób swoje.
 
A ja wam powiem tak jakie wyniki? Jeżeli uważacie, że ktoś będzie patrzył na wasze wyniki to się grubo mylicie. A takie kłótnie między nami to jest porażka. U nas kierownik powiedział wprost ja wam nie będę płacił jakby to była jego kasa. Nasi pseudo oficerowie zrobią wszystko, żeby nie stracić swojego stołka. Najważniejsze jest to, żeby przydupasy dostały kasę reszta ludzi są bydłem.
 
Smutne.

Zamiast zabijać się o wizerunki pogadajcie o sensowności samego "systemu oceny efektywności". Cudzysłów nieprzypadkowy. To podobna patologia jak przewrót w stopniach po reformie z nową ustawą czy wartościowanie albo, co już w tej dyskusji wypomniano, wybiórczo udzielane dodatki. Nic ze wspomnianych nie ma cienia sensowności i jeśli już czemuś w efekcie wprowadzenia służy (bo chyba nie z intencji) to zaostrzeniu stosunków w pracy. Pardon, w służbie. Nastrój korespondencji oraz wybitna znajomość szczegółów mówi, że się zapewne dobrze znacie. A skoro namawiam do dyskusji o samym systemie - jest kompletnie spaprany - nie uwzględnia niektórych czynności a z kolei śladowa obecność innych potrafi nieźle namieszać w tabeli. Pomijam (żart, wcale nie pomijam) mocno dyskusyjną swobodę oceny zaangażowania, samodzielności itd. I możliwość dopasowania się do tabeli tak, żeby "zarabiać" lepiej. I na koniec: bolało wprowadzenie nagród kwartalnych za po prostu wykonywanie swoich obowiązków. Bolało wprowadzenia dodatków kontrolerskich nie wszystkim kontrolującym. Podobnie teraz powinno boleć, że ktoś w ogóle taki system oceny wprowadził, utwierdzając jedynie stanowisko, że - dosłownie - liczy się praca tylko niektórych. Do przemyślenia powinno wystarczyć tyle. Choć, niestety, da się o tym powiedzieć dużo więcej. Do czego namawiam, w lepszej atmosferze, przy piwku. Temat bolesny, współpraca z ludźmi też taka bywa ale taka forma na pewno sytuacji nie oczyści. Może wy nie wiecie, co komu w kim przeszkadza? Ale co by to nie było - nie rzygajcie tym na ludzi w całej Polsce.
 
Przykre, ale prawdziwe. Mimo wszystko nie drapcie się. Proszę. Nie wypada.
:confused:Netoperek może wtym wszystkim wierchuszce chodzi abyście sobie skakali do gardeł i zapomnieli o proteście:(:( a motywowanie metodą kija i marchewki nie zawsze przynosi porządany sukces:confused:
 
Ostatnia edycja:
Były turysta-zajrzyj od czasu do czasu do słownika ortograficznego. I nie netoperek tylko nietoperz. Bez odbioru.
 
Były turysta-zajrzyj od czasu do czasu do słownika ortograficznego. I nie netoperek tylko nietoperz. Bez odbioru.

Tutaj nietoperz – myszoptica
images
 
Back
Do góry