• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 2023

Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie są piony w SCS? Wiem że na rozmowie pada takie pytanie- Gdzie chciałbyś trafić, czy też- gdzie byś siebie widział po dostaniu się do SCS? Co oczywiście nie znaczy że tam się trafi, ale dobrze by było być zorientowanym!
 
Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie są piony w SCS? Wiem że na rozmowie pada takie pytanie- Gdzie chciałbyś trafić, czy też- gdzie byś siebie widział po dostaniu się do SCS? Co oczywiście nie znaczy że tam się trafi, ale dobrze by było być zorientowanym!
Wszystko masz na stronie UCS w zakładce organizacja
 
przyznam, że po wszystkich reformach nie znam pionów w mojej IAS. Nazwy komórek zaszyfrowane. Nie wiadomo kto czym się zajmuje. Do niczego mi to nie jest potrzebne. Teraz już wiem, że to jest niezbędne do zadawania pytań na rekrutacji. Tylko, jeśli to jest pytanie sprawdzające inteligencję to lepiej wiedzieć czy nie wiedzieć?
 
Witam wszystkich czy ktoś się orientuje czy jeśli dostałam email że przeszłam etap rozmowy kwalifikacyjnej i zostałam zarekomendowała dyrektorowi do przyjęcia do służby oznacza że dostanę skierowanie na badania czy komisja wysłała listę osób np. było 30 miejsc a rozmowę przeszło 50 osób i to dyrektor wybierze 30 osób z tych 50 a reszta odpada chociaż przeszło etap rozmowy ?
 
Witam wszystkich czy ktoś się orientuje czy jeśli dostałam email że przeszłam etap rozmowy kwalifikacyjnej i zostałam zarekomendowała dyrektorowi do przyjęcia do służby oznacza że dostanę skierowanie na badania czy komisja wysłała listę osób np. było 30 miejsc a rozmowę przeszło 50 osób i to dyrektor wybierze 30 osób z tych 50 a reszta odpada chociaż przeszło etap rozmowy ?
Dostałaś maila z liczbą punktów z rozmowy i odrazu że masz rekomendację ? Czy informacje, że trzeba dalej czekać na rekomendację ?
 
Back
Do góry