• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 2023

Przemko1710

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Marzec 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, mam pytanie odnośnie wypełnienia kwestionariusza osobowego, a konkretnie tego czy jeśli byłem zatrudniony na umowie o pracę tymczasową to muszę przedstawiać świadectwo pracy? i czy muszę wpisywać wszystkie prace w jakich byłem zatrudniony na umowę zlecenie ? Proszę o pomoc :)
 
w formularzu jest tylko 4 pola na wpisanie doświadczenia zawodowego.. więc na logikę... jak się w tych polach zmieścisz to wpisz wszystkie.
przedstaw wszystkie świadectwa pracy jakie posiadasz. Na ich podstawie policzą Ci staż pracy
 
ale jest napisane, że jeśli masz więcej niż te 4 pola napisz na dodatkowej kartce ale bym nie wpisywała tego
 
To jest wstępna informacja oni muszą wystosować maila albo telefon albo listownie poinformować
 
Orientuje sie ktos czy będąc funkcjonariuszem mogę farbować włosy? Wiem ze ludziom robiono problemy z racji kolczyka csy tatuaży a jak z włosami?
 
Back
Do góry