• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mirosław Sienkiewicz odwołany z funkcji dyrektora Izby Celnej

A może wzorując sie na policji wyslac waszego dyrektora na jedno z przejsc -moze jakis patrol ulicami -czego tam -siemiatycz -bo tez cos zawsze sie gdzieś dzieje -nie wiem gdzie jest potrzeba -tak to zrobiono z policjantami w warszawie -do metra .na stadion -a nawet i na krawęznik-chodzi o oficerów -a tu można przeskoczyc i się wykazac -posłac jenerała
 
Nie szargajcie dobrego imienia Pana nadinsp. Mirosława Sienkiewicza. Jeśli jedynym powodem jest zawiść to jesteście zawistni. Pan nadinsp. M. Sienkiewicz zasługuje na Szacunek. Poznałem Pana nadinsp. osobiście podczas pełnienia służby na Korochu w trakcie jego odwiedzin -wówczas pełnił funkcję pełnomocnika SSC do spraw granicy północnej i wschodniej (przyszedł sam bez świty na budę na której wpuszczaliśmy i ważyliśmy TIR-y buda nr 8.5 i dłuższą chwilę porozmawialiśmy jak równy z równym, rozmawiał z nami jak robol z robolem). Nie odpowiem na teksty że tak musiał, tak mu kazali itd....to Oficer o którym myślę, mówię i piszę z Szacunkiem. Szacunek Panie nadinspektorze. To tyle w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:
Nie szargajcie dobrego imienia Pana nadinsp. Mirosława Sienkiewicza. Jeśli jedynym powodem jest zawiść to jesteście zawistni. Pan nadinsp. M. Sienkiewicz zasługuje na Szacunek. Poznałem Pana nadinsp. osobiście podczas pełnienia służby na Korochu w trakcie jego odwiedzin. Przyszedł, rozmawiał z nami jak robol z robolem. Nie odpowiem na teksty że tak musiał, tak mu kazali itd....to Oficer o którym myślę, mówię i piszę z Szacunkiem.To tyle w tym temacie.

Falcon szacun
Cieszy fakt, że nie ulegasz stalinowskim czystkowym zapędom....

Wielu jest w naszej Służbie ludzi, którzy zasługują na szacunek, natomiast wiatry zmian z reguły zmiatają wszystkich 'pospołu'....
 
przyszedł, porozmawiał, po ramieniu poklepał. stalinowskie zapędy, wiatry w kalesonach ... :D ...

dawno nikt tak mnie nie ubawił.
 
na korochu była panika -może nie wiedziałeś -a MIOTŁA MA DWA KOŃCE -ALBO KIJEM PO PLECACH I WON ALBO POZAMIATAC WSZYSTKO DO SMIETNIKA -A TAK TO NIE ZNASZ JEGO METOD -MASZ PAN BIALA KARTKE I PISZ A JA WSZYSTKO ZALATWIE-OJ FALCON -NAIWNY BYŁES -DUZO POWIEDZIAŁES -
 
Nie szargajcie dobrego imienia Pana nadinsp. Mirosława Sienkiewicza. Jeśli jedynym powodem jest zawiść to jesteście zawistni. Pan nadinsp. M. Sienkiewicz zasługuje na Szacunek. Poznałem Pana nadinsp. osobiście podczas pełnienia służby na Korochu w trakcie jego odwiedzin -wówczas pełnił funkcję pełnomocnika SSC do spraw granicy północnej i wschodniej (przyszedł sam bez świty na budę na której wpuszczaliśmy i ważyliśmy TIR-y buda nr 8.5 i dłuższą chwilę porozmawialiśmy jak równy z równym, rozmawiał z nami jak robol z robolem). Nie odpowiem na teksty że tak musiał, tak mu kazali itd....to Oficer o którym myślę, mówię i piszę z Szacunkiem. Szacunek Panie nadinspektorze. To tyle w tym temacie.


wszystko ładnie - z Tobą zachował się ok, a skąd wiesz że z innymi zawsze postępował ok? to tak jak z szefem tego chóru dziecięcego z Poznania - rodzice dzieci go bronili że nie jest pedofilem - a przepraszam skąd oni mogą to wiedzieć? byli z nim całądobę? oni mogli co najwyżej stwierdzić, że nie zauważyli żadnych niepokojących sygnałów,

podobnie Ty - skąd wiesz jaki był poza tym epizodem? jak na codzień traktował podwładnych? czy był sprawiedliwy? mściwy? czy akceptował oszustwa polegające na wpisywaniu ludziom robiącym to samo różnych zakresów w SOWIE? wiesz o nim wszystko? bo ja nie
 
rąsia generała nadinspektora wiceministra

Nie szargajcie dobrego imienia Pana nadinsp. Mirosława Sienkiewicza. Jeśli jedynym powodem jest zawiść to jesteście zawistni. Pan nadinsp. M. Sienkiewicz zasługuje na Szacunek. Poznałem Pana nadinsp. osobiście podczas pełnienia służby na Korochu w trakcie jego odwiedzin -wówczas pełnił funkcję pełnomocnika SSC do spraw granicy północnej i wschodniej (przyszedł sam bez świty na budę na której wpuszczaliśmy i ważyliśmy TIR-y buda nr 8.5 i dłuższą chwilę porozmawialiśmy jak równy z równym, rozmawiał z nami jak robol z robolem). Nie odpowiem na teksty że tak musiał, tak mu kazali itd....to Oficer o którym myślę, mówię i piszę z Szacunkiem. Szacunek Panie nadinspektorze. To tyle w tym temacie.

I co biedaczysko nic nie mówił o wartościowaniu tylko zniżył się do poziomu robola.
Opowiedział pewnie, że nie ma pieniędzy na podwyżki i nie miął wpływu na ministerstwo a tak wogle to może napisać pamiętnik.
Skasował w ciągu ostatnich 8 lat grubo ponad milion złotych, ciekawy może jesteś czyim kosztem.
Odpowiem Jacek Kapica , była dyrektorka z Łodzi, ten z Poznania co u nas był z komisją od wartościowania i inni tzw. oficerowie wynagradzali się za wyimaginowane zasługi i dla roboli było zawsze trzy albo 4 razy mniej.
Dodatkowo pewnie na naradach mieli bekę z takich naiwniaków jak ty i ja.
 
Ostatnia edycja:
przyszedł, porozmawiał, po ramieniu poklepał. stalinowskie zapędy, wiatry w kalesonach ... :D ...

dawno nikt tak mnie nie ubawił.

tele echo jakiś czas temu odsłuchałam archiwalne nagranie Kroniki Polskiej jak to 'jakiś chłopek (małorolny) wjechał adzieckim gazikiem w majątek w Krasiczynie (Sapiehów) jako gospodarz" . W domyśle można było odczytać, że do owej chwili przekraczał bramę majątku miętoloąc czapkę w dłoniach, a wjazd gazikiem sowietskiego żołdaka zapewnił mu awans społeczny. I odnosząc się do Twojej wypowiedzi. Z jednej strony hołubisz Żołnierzy Wyklętych (walczących z komunistycznym reżimem), z drugiej strony współcześnie jesteś zwolennikiem czystek rodem stalinowskiego terroru. Więc się chłopie decyduj. Jest taki angielski idiom 'mieć ciastko i zjeść ciastko'... wyguglaj sobie treść angielską i wstaw odpowiedni link. W tym jesteś dobry...
 
komitetom obrony byłych dyrektorów mówimy stanowcze nie!!!

wybaczyć możemy tylko po publicznym rachunku sumienia i zadośćuczynieniu!!!

precz z demagogią, kłamstwem i uwłaszczoną komuną!!!
 
A mi to wszystko przypomina plakat z lat czterdziestych, na którym uśmiechnięty chłop (dosłownie od ucha do ucha) stoi przed urzędnikiem z awansu społecznego. Za nimi stoi żołnierz z pepeszą, a u góry napis: "Komisja ds. reformy rolnej rozdaje ziemię Potockiego".... I wielu spośród nas teraz też ma taki uśmiech na twarzy... Współczuję.... I słowa te można traktować jako wystąpienie w obronie godności ludzkiej....
 
komitetom obrony byłych dyrektorów mówimy stanowcze nie!!!

wybaczyć możemy tylko po publicznym rachunku sumienia i zadośćuczynieniu!!!

precz z demagogią, kłamstwem i uwłaszczoną komuną!!!

tele echo
Parę razy Cie przyatakowałam na forum, więc należy Ci się moje wyjaśnienie publiczne, a nie w privie. Trochę pojadę osobiście. Jestem wnuczką politycznego więźnia stalinowskiego, zeszyty paryskie czytałam jako nastolatka we wczesnych latach 80tych, jako nastolatka wiedziałam o zbrodni katyńskiej (pomimo, że nie miałam w rodzinie ofiary tej zbrodni, a moja o 6 lat starsza przyjaciółka nie miała o niej zielonego pojęcia). Więc uwierz mi, że nasze poglądy polityczne są bardzo zbieżne.
Ale... denerwuje mnie Twoja prawicowa agitka na tym forum, bowiem Żołnierze Wyklęci nie mają nic wspólnego z:
- ministerialnymi leszczami wydymanymi w odbyt przez firmy tworzące nasze superowe systemy informatyczne,
- dyrektorami otrzymującymi dziesiątki tysięcy zł podczas gdy ich socjalistyczni odpowiednicy może lepiej żarli (przypominam kartki na mięso) i jeździli do Bułgarii, lub Jugosławii,
i innymi współczesnymi nam patologiami.
Ja osobiście uważam, że Twoje niektóre wpisy/linki powinny się znaleźć na lekcjach historii, w rozmowach domowych, ale NIE na forum celnicy.pl.
Bowiem patriotyzmu powinien uczyć dom i szkoła, a nie forum, na którym omawiamy dobre i złe strony SC.
Bo nie gniewaj się, ale ja współczesnych patologii niestety nie kojarzę z ówczesnymi czasami, a raczej z unijną liberalizacją przepisów i ukłonem w stronę korporacji, które to z komunizmem maja niewiele wspólnego, a raczej z agresywnym kapitalizmem.
 
tele echo
Parę razy Cie przyatakowałam na forum, więc należy Ci się moje wyjaśnienie publiczne, a nie w privie. Trochę pojadę osobiście. Jestem wnuczką politycznego więźnia stalinowskiego, zeszyty paryskie czytałam jako nastolatka we wczesnych latach 80tych, jako nastolatka wiedziałam o zbrodni katyńskiej (pomimo, że nie miałam w rodzinie ofiary tej zbrodni, a moja o 6 lat starsza przyjaciółka nie miała o niej zielonego pojęcia). Więc uwierz mi, że nasze poglądy polityczne są bardzo zbieżne.
Ale... denerwuje mnie Twoja prawicowa agitka na tym forum, bowiem Żołnierze Wyklęci nie mają nic wspólnego z:
- ministerialnymi leszczami wydymanymi w odbyt przez firmy tworzące nasze superowe systemy informatyczne,
- dyrektorami otrzymującymi dziesiątki tysięcy zł podczas gdy ich socjalistyczni odpowiednicy może lepiej żarli (przypominam kartki na mięso) i jeździli do Bułgarii, lub Jugosławii,
i innymi współczesnymi nam patologiami.
Ja osobiście uważam, że Twoje niektóre wpisy/linki powinny się znaleźć na lekcjach historii, w rozmowach domowych, ale NIE na forum celnicy.pl.
Bowiem patriotyzmu powinien uczyć dom i szkoła, a nie forum, na którym omawiamy dobre i złe strony SC.
Bo nie gniewaj się, ale ja współczesnych patologii niestety nie kojarzę z ówczesnymi czasami, a raczej z unijną liberalizacją przepisów i ukłonem w stronę korporacji, które to z komunizmem maja niewiele wspólnego, a raczej z agresywnym kapitalizmem.

Magdo,
pojechałaś ostro z koksem!
Jestem pełen podziwu dla wyrazistości przekazu, przenikliwości i potoczystej argumentacji.
Miło Cię czytać na tym Forum : )
A Kol. tele-echo współczuję, bo nadział się na mocno zaostrzony pal.
Osobiście czuję do Kol. sympatię, pomimo pewnych wyrazów "nielojalności", nawet pomimo lekko grafomańskich wierszyków.
Zawsze będę bronił takich indywidualności, które w czasie największego marazmu twardo stały przy swoich przekonaniach.
Pozdrawiam oboje,
chociaż Magdę bardziej : )))
 
a co to za ksywa -pandzior 8 -przysłowiowy przydupas -tele-echo -pokazało w swoich skromnych slowach co śądzi o byłym -i kropka -publiczne wyznanie winy jest jedynym wybaczeniem -bo jak mozna to nazwać --chodzi o czas władzy MS- KOLESIOSTWO .PRZYDUPASTWO LIZUSOWSTWO I JESZCZE KUPA INNYCH RZECZY -LAMANE BYŁY WSZELKIE ZASADY -PRZYJMOWANIE DO PRACY -WIEK NIE WAŻNY -POPARCIE ZE STONY KLERU-LEWEGO CZY NAWET PRAWEGO -,AWANSE -NAGRODY-A ZASADA JEDNA -KUMPEL NIGDY NIE ZGINIE
 
komitetom obrony byłych dyrektorów mówimy stanowcze nie!!!

wybaczyć możemy tylko po publicznym rachunku sumienia i zadośćuczynieniu!!!

precz z demagogią, kłamstwem i uwłaszczoną komuną!!!

tele echo jeśli kogoś nie znasz to nie wypowiadaj się na jego temat. Co możesz wiedzieć na temat Pana Dyrektora Sienkiewicza. Nie masz prawa w ten sposób się wypowiadać. U mnie Pan Dyrektor Sienkiewicz ma szacunek. Zaznaczam jestem tylko specjalistą.
Falcon są ludzie którzy nigdy nie nabiorą rozumu. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
tele echo jeśli kogoś nie znasz to nie wypowiadaj się na jego temat. Co możesz wiedzieć na temat Pana Dyrektora Sienkiewicza. Nie masz prawa w ten sposób się wypowiadać. U mnie Pan Dyrektor Sienkiewicz ma szacunek. Zaznaczam jestem tylko specjalistą.
Falcon są ludzie którzy nigdy nie nabiorą rozumu. Pozdrawiam.

to rzeczywiście argument. tylko jakbyś był łaskaw sprawdzić, ile kasy przytuliła ta twoja sympatia w okresie swojego dyrektorowania. bo ja skromnie szacuję dużą bańkę. zaznaczam, że nie hazardową ;).
 
kto nie skacze ten za pisem hop hop hop

tele echo
Parę razy Cie przyatakowałam na forum, więc należy Ci się moje wyjaśnienie publiczne, a nie w privie. Trochę pojadę osobiście. Jestem wnuczką politycznego więźnia stalinowskiego, zeszyty paryskie czytałam jako nastolatka we wczesnych latach 80tych, jako nastolatka wiedziałam o zbrodni katyńskiej (pomimo, że nie miałam w rodzinie ofiary tej zbrodni, a moja o 6 lat starsza przyjaciółka nie miała o niej zielonego pojęcia). Więc uwierz mi, że nasze poglądy polityczne są bardzo zbieżne.
Ale... denerwuje mnie Twoja prawicowa agitka na tym forum, bowiem Żołnierze Wyklęci nie mają nic wspólnego z:
- ministerialnymi leszczami wydymanymi w odbyt przez firmy tworzące nasze superowe systemy informatyczne,
- dyrektorami otrzymującymi dziesiątki tysięcy zł podczas gdy ich socjalistyczni odpowiednicy może lepiej żarli (przypominam kartki na mięso) i jeździli do Bułgarii, lub Jugosławii,
i innymi współczesnymi nam patologiami.
Ja osobiście uważam, że Twoje niektóre wpisy/linki powinny się znaleźć na lekcjach historii, w rozmowach domowych, ale NIE na forum celnicy.pl.
Bowiem patriotyzmu powinien uczyć dom i szkoła, a nie forum, na którym omawiamy dobre i złe strony SC.
Bo nie gniewaj się, ale ja współczesnych patologii niestety nie kojarzę z ówczesnymi czasami, a raczej z unijną liberalizacją przepisów i ukłonem w stronę korporacji, które to z komunizmem maja niewiele wspólnego, a raczej z agresywnym kapitalizmem.

cło pod rządami jacka i jego suto nagradzanych wasali zostało zamienione w agresywną korporację. realizującą wyłącznie swoją własną misję i wizję. nawet w obrębie formacji.

reszta tego, co napisałaś, to typowe odwrócenie rzeczywistości.

wybacz, ale poskakać musisz sama.
 
w przyszłym tygodniu nastąpi zwolnienie stołeczków, ale wszystkie już są ...zajęte. Kolejka jest długa...
 
Back
Do góry