• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

J.Kapica nowym Szefem Służby Celnej

beren76 napisał:
Dyrektor IC Szczecin Jacek Kapica

WROCILISMY DO PRACY PODAJAC REKE pANU DOMINIKOWI BO O TO PROSIL SKLADAJAC RECE NA SPOTKANIU W CHELMIE -OBIECALES ZE ZROBISZ WSZYSTKO DLA ZANIEDBANEJ SLUZBY CELNEJ - ZDRADZILES NAS - KOLEDZY ZNAM pANA KAPICE ON NAS SPACYFIKUJE SZUKAJAC WINNYCH AKCJI PROTESTACYJNEJ
 
fc sciana wschodnia napisał:
beren76 napisał:
Dyrektor IC Szczecin Jacek Kapica

WROCILISMY DO PRACY PODAJAC REKE pANU DOMINIKOWI BO O TO PROSIL SKLADAJAC RECE NA SPOTKANIU W CHELMIE -OBIECALES ZE ZROBISZ WSZYSTKO DLA ZANIEDBANEJ SLUZBY CELNEJ - ZDRADZILES NAS - KOLEDZY ZNAM pANA KAPICE ON NAS SPACYFIKUJE SZUKAJAC WINNYCH AKCJI PROTESTACYJNEJ

Dominik to jednak porządny gosc-nie chcial brac odpowiedzialnosci za słowa Premiera rzucane na wiatr! przecież wiedział - jakie są rozgrywki- ten człowiek ma sumienie i serce-nie chce przykladac lapki do rozkladu służby celnej!
Jest Pan Panie DOMINIK gosciem-niech pan tylko poinformuje zwiazki o zamiarach Premierka
 
ZOLLWEST napisał:
Anonymous napisał:
Proponuję ogłosić gotowość strajkową w związku z tym awansem. Przecież to jawna prowokacjażeby takiego buca mianować SSC. Boże już 15 lat pracuję w tym syfie i ani jednego normalnego szefa.
ja pracuje 30lat, zawsze był jakiś "bezpiecznik", milicjant, 'złodziej" i cholera wie kto jeszcze, teraz to jednak będzie dopiero żle, przedtem przynajmniej żaden nie chciał rozmontować cła


Porównał celników do psa...który gryzie....????! Przeczytajcie na tym forum! Mamy szanować takiego człowieka!????
 
26 STYCZNIA NAPISAŁEM:

Panie Dyrektorze, proponuję Panu tu i teraz rozmowę o tym , kto i jak przysłużył się Służbie Celnej:
-w celu promowania swojej osoby wydał Pan wspólne pieniądze wszystkich funkcjonariuszy tej Izby( dywidenda z ubezpieczeń) na imprezę w teatrze , na którą zaprosił Pan swoich "przydupasów", mianował Pan "głownym gończym" faceta, który jest "umoczony" po same uszy, kilku innych zasiada jeszcze na wysokich stanowiskach
- nagradza Pan Naczelnika "za prowadzenie spraw dyscyplinarnych przeciwko funkcjonariuszom, tylko zapomniał Pan podać ile tych spraw Izba, tzn, Pan Dyrektor wygrał przed Sądem Administracyjnym - żadnej
- Pana list motywacyjny , gdy ubiegał się Pan o stanowisko dyrektora jest żenujący
- można by tak wymieniac bez końca
[...]
Panie Kapica, jest Pan małym ( nie mam na myśli wzrostu), pokrętnym karierowiczem , który dla kariery jest gotów zrobić wszystko, najpierw był Pan zwolennikiem Unii Wolności, jak miał Pan zostać dyrektorem, został Pan "przyjacielem" PiS-u ( Pan Brudziński ) , jak zmieni sie opcja nie daj Boże na czerwoną, to jestem pewny będzie Pan biegał po korytarzach "Pentagonu" z czerwonym sztandarem i zmuszał do zapisywania się do czerwonej partii.
Sądzi Pan , że ten mundur , który Pan zakłada ( chyba ma Pan jeszcze dziecięce marzenia o byciu generałem ) czyni z Pana celnika?
Nie, ani przedtem , ani teraz, ani nigdy nie będzie Pan celnikiem
W DNIU DZISIEJSZYM TYM BARDZIEJ PODTRZYMUJĘ TO CO NAPISAŁEM
 
uc III w-wa

No i teraz widzimy jakie ma szlachetne intencje nowa wŁADZA skandal powołali takiego ch...! Dzisiaj już nikomu nie wierzę....i Panu premierowi też ponieważ otaczając się takim bydłem niczego dobrego dla S.C. nie da się zrobić...
 
Skończcie już z tym. Przecież biedny Dominik mało sie nie zapłakał, jak mu celnicy pokazali co potrafią. A że potem nikt sie nie kwapił na ten stołek, to z chęcią wziął go Jacek K.
Fakt - ostatnimi czasy mówił o nas per "kupa", "zbuntowana załoga lądująca za burtą" i "psy gryzące rękę dobrego pana". Ale to znaczy, że się z nami liczy. Więc teraz dajmy mu szansę się wykazać - przejść do historii jako "dobry pan" albo nie.
Czekamy (póki co nie gryząc) na reklamowaną przez p. JK dobroć.
No i jak będzie panie Jacku? :lol:
 
Pan Kapica MUSI mieć wszystko poukładane po swojemu. Traktuje swoich pracowników dokładnie tak jak przedstawił to w swoim słynnym przemówieniu - jak właściciel swojego psa. Nie będzie miał żadnych oporów żeby trzymać psa na krótkiej smyczy, a jak trzeba będzie to nie zawaha się mu przylać. A jeśli pies nadal będzie szczerzył kły i będzie wyglądał na wściekłego to go po prostu odstrzeli.
 
K O L E D Z Y C E L N I C Y D O P R Z Y C H O D N I L E K A R S K I C H - NIE DLATEGO ZE JESTESMY CHORZY A L E W S C I E K L I !!!!!!!!!!!!!
 
bocianiegniazdo napisał:
Pan Kapica [...] A jeśli pies nadal będzie szczerzył kły i będzie wyglądał na wściekłego to go po prostu odstrzeli.
zapomniałeś, że psy mogą wcześniej skoczyc do gardła...
 
przestańcie przezyliśmy Banasia i to Kapice przezyjemy
jestesmy w tej komfortowej sytuacji ze za Banasia nikt nami sie nie interesował, a teraz ...teraz to tylko wystarczy do TV i juz mamy zainteresowanie

bedzie dobrze.....
 
umiecie tylko ujadać a co wy zrobiliście dla polskiego cła?
dlaczego społeczeństwo gardzi celnikami? przez Kapicę czy Banasia czy Dominika?
NIe
gardzi przez aroganckich darmozjadów zza biurek którzy udają że pozjadali wszytkie rozumy i klienta ganiają bez litości licząc że się wykrwawi
Składałem AKCu i takiego bajzlu nie ma nawet na kolei jak u was
 
Szczecin to piękne miasto teraż będzie jeszcze piękniejsze. Daliśmy Polsce co mieliśmy najlepszego, coś małego z wielkim duchem do wielkich przemian. To chyba nasz RIP.
 
wasz klient napisał:
umiecie tylko ujadać a co wy zrobiliście dla polskiego cła?
dlaczego społeczeństwo gardzi celnikami? przez Kapicę czy Banasia czy Dominika?
NIe
gardzi przez aroganckich darmozjadów zza biurek którzy udają że pozjadali wszytkie rozumy i klienta ganiają bez litości licząc że się wykrwawi
Składałem AKCu i takiego bajzlu nie ma nawet na kolei jak u was

Moze składałeś deklaracje gościowi co "juz" 3 miechy pracuje a przd nim było takich 5? bo za 1200 to robota im sie w łapach nie pali. Wieksza pensja =wiekszy strach przed utrata pracy= wieksze zaangazowanie i pracowitosc= zadowolony klient
 
za 1200 zł ? to przyjdzie do mnie na zakład za 1700 ale trzeba zaiwaniać
i to dobrze, daję premie daję za nadgodziny ale u mnie:
punktualnie przychodzi sie do pracy i wychodzi
nie chodzi sie w uflejanych ciuchach jak wy w mundurach nie pranych
nie zaczyna sie pracy od kawusi i papieroska
nie ma plotkarstwa i pogaduszek z koleżankami a klienci i kolejki czekają
mówimy sobie dzień dobry
nie patrzymy na siebie wilkiem jak wy na klienta
no i moi ludzie mają rzetelne wykształcenie, bo jakie wykształcenie trzeba mieć żeby byc celnikiem i nigdzie indziej nie znaleźć roboty
 
Back
Do góry