• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Koniec z podziałami - lepiej ustalmy termin, bo czytam tu różne propozycje.

Od jutra czy od 8.06?

Różnica to kolosalna, więc pytam. Nie każdy ma po 120 dni zaległego urlopu i po 100 nadgodzin!

Popieram pytanie. Pracując w IC nie mam wcale nadgodzin, a i urlop zaległy wykorzystany. Do 8 jeszcze kilka dni
 
CUDO -STOP, ZEFIR-STOP, EMCS- STOP, ECS- STOP, OSOZ-STOP i pozamiatane
Witam... Już to było, ale jeszcze raz dla f-szy, którzy myślą, że wewnątrz kraju nie mają narzędzi wspierających nasze koleżanki i kolegów na granicy!
To jest to powyżej! Sami wiemy, że może to spowodować niezłą jazdę... To jest narzędzie o "dużej sile rażenia"... Poszły esiki do funkcyjnych... pzdr:cool:
 
Brawo


pięknie to wygląda. IC/UC/OC wewnątrz jak powyżej wpisano "STOP" :) i pozamiatane. Dla tych co mają wątpliwości cyt. z wątku IC POZNAŃ po spotkaniu z SSC :

Dzisiaj, 18:42 #3

Minister Banaś stwierdził, że żadna z nas służba mundurowa- mundury ubieramy tylko od święta. Ciekawe czy wie kiedy te święta wypadają. Od pilnowania granicy, bezpieczeństwa państwa i obywateli UE jest służba mundurowa - SG. Główny inspektor kontroli skarbowej zapewnił, że UKSy w całości przejdą do UCS, a docelowa liczebność funkcjonariuszy jest ustalona. Min Szałamacha obiecał, że projekt ustaw będzie można poczytać ze stron sejmu, gdy wpłynie do laski. Podwyżki są w trakcie konsultacji.
 
"Minister Banaś stwierdził, że żadna z nas służba mundurowa" To za co ten prymityw bierze pieniądze będąc szefem "żadnej " służby. Takich oszołomów Kaczyński powinien wypier..czać z chukiem aby nie kompromitowali PIS.
 
Oni robią sobie z nas kpiny. Plują w twarz nam i naszym rodzinom. Bądźmy Wszyscy razem. Jutro bardzo ważny dzień, pojutrze jeszcze ważniejszy. To już jest ta chwila!
 
Witam... skoordynujmy nasze działania, ale nie na forum...:cool: MB czuwa... hehehe Mamy komóreczki? Jeżeli koledzy z Medyki zaczęli... Hmmm... do 8-go duuużooo czaaaasuuu...
I taki cytacik: "...O takich ludziach jak lord Farquaad mam dość niskie mniemanie.
Nie, Shrek! Ty go po prostu za mało, za krótko znasz..." Hmmm... analogia? hehehe Wszelkie podobieństwo... przypadkowe... ;)
p.s. Może ustalmy fakty i informujmy się esikami... Do dzieła...
 
Witam... pamiętajmy, że nie ma drogi powrotnej... Tylko to co przed nami... BĄDŹMY SOLIDARNI... STANOWIMY SIŁĘ I MAMY ARGUMENTY... NO TO DO BOJU... Cokolwiek się wydarzy jestem dumny, że noszę od ponad 20 lat mundur celnika i jestem wśród Was... pzdr:cool:
 
A to już teraz wiem dlaczego na skarbowcach taka cisza... Jak tam bracia judasze? Już załatwiliście swój mały interesik? A jak MB twierdzi, że z nas żadna służba, to proponuję dla niego nowe hasło "Przyjdziemy po ciebie o szóstej rano"....
 
Miarka się przebrała! Sławku ! Po takich słowach musimy żądać odwołania Banasia z funkcji SSC ! To musi być jednym z warunków powrotu na służbę!
 
Back
Do góry