• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do wszystkich celników.pl

ja pierdziu - stek insynuacji, wierni uczniowie stana, czarna teczka i kwity na innych,

pajace - macie coś do Sławka? żale? konkrety i prawdę proszę a nie bzdury - maciarewicze nieudolne

dupy a nie prowokatorzy ;)
 
Ostatnia edycja:
Proste pytanie, pokusisz się na odpowiedź? Czy nie masz nic, tylko pomyje do wylania? Straszny hejter z ciebie... Odpowiedz na pytanie o emerytury, rzeczowo...

Gutek - odpowiem Ci prosto i wyraźnie - w swoim wątku nie podjąłem oni razu sprawy emerytur celnych! Odniosłem się za to są samouwielbienia Celników pl - ze zrozumieniem klu u ciebie jest duży problem!
 
Gutek - odpowiem Ci prosto i wyraźnie - w swoim wątku nie podjąłem oni razu sprawy emerytur celnych! Odniosłem się za to są samouwielbienia Celników pl - ze zrozumieniem klu u ciebie jest duży problem!

Jakaś ciężka choroba z nieżytem mózgu toczy co niektórych "działaczy"
 
Biało-zielony ja także odpowiem Ci prosto i wyraźnie. Co robisz na lotnisku, czyżby służba?
F-sze w Twojej IC nie mają dostępu do www.celnicy.pl, no oczywiście poza kadrą kierowniczą i niektórymi "działaczami", którzy także mają różne przywileje.

Napisz proszę wszystkim kim jesteś, bo różne niepoważne rzeczy łatwo jest rzeczywiście wypisywać pod anonimowym nickiem. Łatwiej będzie wszystkim ocenić, jakie motywy Tobą kierują. Czy jesteś "działaczem", z którego ZZ wypisują się licznie Funkcjonariusze czy kierownikiem? A może jedno i drugie razem, bo tak jest często w innych ZZ działających w SC?

Najlepiej zamiast wypisywać różne ogólnikowe frazy, nie poparte żadnymi argumentami weź się lepiej za zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem.

U Was w OC zebranych jest już kilkaset podpisów, bardzo dużo wśród Koleżanek i Kolegów z SG, wiele wśród otoczenia SC, za co serdecznie dziękuję Funkcjonariuszom tej placówki. Zacznij też zbierać, bo możliwości wciąż są spore na Waszym lotnisku. Na pewno w ten sposób zadziałasz dla dobra SC.

Krótko mówiąc, weź się do poważnej roboty.
 
Biało-zielony ja także odpowiem Ci prosto i wyraźnie. Co robisz na lotnisku, czyżby służba?
F-sze w Twojej IC nie mają dostępu do www.celnicy.pl, no oczywiście poza kadrą kierowniczą i niektórymi "działaczami", którzy także mają różne przywileje.

Napisz proszę wszystkim kim jesteś, bo różne niepoważne rzeczy łatwo jest rzeczywiście wypisywać pod anonimowym nickiem. Łatwiej będzie wszystkim ocenić, jakie motywy Tobą kierują. Czy jesteś "działaczem", z którego ZZ wypisują się licznie Funkcjonariusze czy kierownikiem? A może jedno i drugie razem, bo tak jest często w innych ZZ działających w SC?

Najlepiej zamiast wypisywać różne ogólnikowe frazy, nie poparte żadnymi argumentami weź się lepiej za zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem.

U Was w OC zebranych jest już kilkaset podpisów, bardzo dużo wśród Koleżanek i Kolegów z SG, wiele wśród otoczenia SC, za co serdecznie dziękuję Funkcjonariuszom tej placówki. Zacznij też zbierać, bo możliwości wciąż są spore na Waszym lotnisku. Na pewno w ten sposób zadziałasz dla dobra SC

Krótko mówiąc, weź się do poważnej roboty.
P. Siwy trafiasz kula w płot - Ale zabawa w detektywa z twojej strony wskazuje, że nie trzymasz ciśnienia! Zawsze możesz mnie zablokować.
 
konkrety!!! macie coś do zarzucenia Sławkowi to śmiało - bo na razie to tylko posikujecie - co w sytuacji kanapowych jest zrozumiałe - stajecie się marginesem i myślicie że to przez Sławka???
to przez samych siebie - gdybyście byli skuteczni, godni zaufania, to ludzie by was nie opuszczali przenosząc się do celników.pl
 
Dobry wieczór Koleżankom i Kolegom.
Ten nowy temat wyraźnie ożywił Forum po okresie pewnego "odrętwienia" w ostatnich tygodniach.
Prawdę mówiąc, nie wiem tylko dlaczego. Mnie też zarzucano tutaj zbrodnię "szpiegowania na rzecz MF", ale to było związane z konkretnymi wypowiedziami o charakterze merytorycznym na temat najważniejszy dla nas - Naszej Służby od wielu, wielu lat, czyli naszych emerytur mundurowych.
W tym kontekście niezdrowe emocje i nadmierna pobudliwość na efekciarskie wielkie nic Biało-zielonego wprost zadziwia.
Koleżanki i Koledzy, dajcie sobie spokój z tym jegomościem. Nie warto marnować miejsca i czasu.
Do Sławka, który mimo wszelkich wrzutek różnego rodzaju narcyzowatych frustratów jest bez wątpienia facetem dużego formatu, mam prośbę, by przestał się wypowiadać w tym wątku. To jest zwyczajne rozmienianie się na drobne, nawet jeśli chcesz dla satysfakcji róznych recenzentów-teoretyków przeprowadzić dowód na to, że białe jest białe.
Nie musisz nikomu werbalnie niczego udowadniać i wykazywać, bo w konwencji Biało-zielonego nie ma na to szans, on jest mistrzem recenzji w uprawianym przez siebie sensacyjnym gatunku.
Szkoda emocji, skupmy się na rzeczach naprawdę ważnych.
Np. na tym, ile jest prawdy w pogłoskach o tym, że szykowana jest "reforma" naszej Służby polegająca na rozwałce nas na "Policję Celną" i swetry...
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów dobrej woli.
Wygramy, tak jak niedawno wygrał ktoś skazany z góry na przegraną przez wszystkich!
 
Gutek - odpowiem Ci prosto i wyraźnie - w swoim wątku nie podjąłem oni razu sprawy emerytur celnych! Odniosłem się za to są samouwielbienia Celników pl - ze zrozumieniem klu u ciebie jest duży problem!

Pytanie było takie: "chciałbyś mieć prawdziwą emeryturę mundurową taką jak ma policja sg itd.? Jeżeli tak, to jak chcesz to osiągnąć?"
Skąd wywlokłeś emki celne, przeczytaj jeszcze raz pytanie i odpowiedz!
Jak nie potrafisz nawet odpowiedzieć na takie proste pytanie to dam ci wskazówkę, zbieraj podpisy... Kontynuować cokolwiek teraz zacząłeś tu robić wróć po tym jak już wywalczymy emerytury mundurowe (prawdziwe).
 
reasumując.
nie karmić trolla.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !

I tu poprę wreszcie Kol. aquirre tymi samymi słowami, które nieudolnie starałem się ubrać w szersze uzasadnienie.
Tak, po prostu nie karmić trolla!
Choć do własnej wcześniejszej opinii również jestem przekonany i przywiązany.
Pozdrawiam
 
reasumując.
nie karmić trolla.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !

I tu poprę wreszcie Kol. aquirre tymi samymi słowami, które nieudolnie starałem się ubrać w szersze uzasadnienie.
Tak, po prostu nie karmić trolla!
Choć do własnej wcześniejszej opinii również jestem przekonany i przywiązany.
Pozdrawiam

Aczkolwiek dodam do tej nieco ascetycznej wypowiedzi Kol. aquirre, że ten Biało-zielony to rzeczywiście jakiś prowokator, którego działanie może mieć na celu odwrócenie uwagi Szanownych Forumowiczów od kwestii o rzeczywiście istotnym znaczeniu.
Z drugiej strony, to nie jest też nikt specjalnie wysokich lotów. Sformułowanie "do Waszej znajomości" - zamiast "wiadomości" świadczy raczej o niższym pułapie intelektualnym.
Reszta w wykonaniu tego intelektualisty z zacięciem moralizatorskim to proste zagrywki pseudo-retoryczne, mające na celu wywołanie niezdrowych emocji i takiż reakcji na jego aktywność.
Dajmy sobie spokój z tym przypadkiem. Nie odpowiadajmy na ten temat i skupmy się na faktycznie ważnych wątkach.
Co oczywiście nie znaczy, że pozwalamy na szarganie Sławka.
Ale obrazić Go może tylko ktoś na pewnym poziomie. Reszta to szczekanie/ujadanie gromady bezrasowych piesków, co nie zasługuje na naszą uwagę.
Wyjdźmy z tego typowo prowokacyjnego wątku nie niosącego żadnego poważnego przekazu i nie wracajmy do niego.
Pozdrawiam

Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.
 
Ostatnia edycja:
1) Popieram biało –zielonego za samotną (teraz już nie – apeluje do do innych włączcie się) walkę o prawdę.
2) Co zrobił pan Siwy – tylko gadanie i pisanie co zrobimy nic o tym co zrobiliśmy. Co zrobił
-napisał list do Platiniego pomimo sprzeciwu OMPK
- ostatnio zaniósł 1000 podpisów do marszałka żenada , gdzie te 100 tys
podpisów – kolejna kompromitująca akcja ( podpisałem się)
3) Projekt emerytury mundurowe jak określacie kanapowców dawno w sejmie –co zrobicie jak się uda (oba projekty są podobne) mam nadzieję że nie modlicie się o niepowodzenie.
4) Konfliktowanie środowiska – nigdy nie słyszałem publicznej wypowiedzi innych związków mówiących źle o celnicy.pl . Pan Siwy i wasze całe forum oskarża inne związki o wszystko cały czas.
5) Dążenie do likwidacji innych związków. Nawet za cena innym ubyło 5 mam przybyło 2 – SUPER. Dla mnie cenny jest każdy związkowiec.
6) A może to PAN Siwy jest wysłannikiem do likwidacji innych związków(totemem zamelduje wykonanie zadania. Wreszcie powie ze mu już się nie chce. W ten sposób zostaną zlikwidowane ZZ w S.C. bo kto w waszym związku może to poprowadzić jesteście tylko poddanymi bez prawa głosu.
7) To pan Siwy musi walczyć- odnoszę wrażenie że chodzi tylko składki- wasz związek płaci Mu przecież pensje- wysoką prawda. Inni przewodniczący pracują bez dodatkowego wynagrodzenia.
8) W trybunale wniosek był wspólny – połączony. Co było potwierdzone w pierwszych komunikatach. Teraz podajecie się za ojców sukcesu.
 
teleecho miałeś okazje milczeć:) , po twojej ripoście zaczynam i pewnie wielu innych czytaczy, zastanawiać się czy cos nie jest na rzeczy w treści postu kowalskiego
 
Witam!
Proszę skończmy wzajemne oskarżenia, jestem członkiem Celnicy PL, a byłym FZZSC. Jeżeli doczekamy się sukcesu, to będzie to sukces wszystkich ZZ i funkcjonariuszy. Dawno mówię, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. W kwestii projektu obywatelskiego inicjatywa kol. Siwego jest słuszna, gdyż uzbierać 100 tyś. podpisów możemy, przy zaangażowaniu takich kolegów jak "Jan.Kowalski" (nic w tym zdrożnego, że przedstawiciele innych zz pomagają zebrać te podpisy). Proszę i apeluję do Was o pomoc w zbieraniu podpisów. Część f.c skupionych w FZZSC, ZZZSC już temat podjęła. Jest to swoisty "wentyl bezpieczeństwa", na wypadek zwlekania z uchwaleniem ustawy nr druku 3385, czego oczywiście nikomu i sobie nie życzę. Inicjatywa obywatelska zgodnie z ustawą jest projektem, który w przeciwieństwie do projektu poselskiego nie ląduje w koszu po zakończeniu kadencji sejmu. Taka inicjatywa zgodnie z ustawą musi być dalej przez nowego Marszałka Sejmu procedowana, projekt ustawy przekazany do czytania wszystkim posłom itd. Dość oskarżeń, pora na rzeczywisty dialog międzyzwiązkowy i wspólny front dla dobra wszystkich funkcjonariuszy w najważniejszej dla Nas sprawie.
Pozdrawiam
 
milczeć nie zamierzam. zwłaszcza, jak mówienie prawdy nazywa się konfliktowaniem. inni przewodniczący pracują bez wynagrodzenia? - to zwróćcie się do diców, aby ich zwolnili za działalność związkową. później zaczniecie im wypłacać pensje z funduszy związkowych. tylko czy wystarczy na to waszej kasy związkowej :D?

pycha zawsze kroczy przed upadkiem.
 
Na forum Celnicy.pl:

dawno temu proponowałem, aby widoczne były adresy IP, niestety nie zostało to wprowadzone
niektórzy "anonimowi" forumowicze zawsze mieli wiedzę ponadprzeciętną

krytykowanie "kanapowych" ZZ jest dopuszczalne/preferowane/nagradzane
krytykowanie ZZ Celnicy PL jest "niedopuszczalnym trollowaniem"

PS Do czego to doszło na tym forum, muszę rozważyć aby nie narazić się przełożonym (nie jestem anonimowy, ale to dobrze, gdyż piszę z pełną odpowiedzialnością) jak i administratora, aby nie zostać zbanowanym, np po ostatnim ostrzeżeniu. Zaczynam się czuć jak ekstremista na forum:cool:

Ludzie, prawda leży gdzieś, tak do końca nie wiadomo czy pośrodku:)

Najważniejsze jest uzyskanie emerytur mundurowych i do tego musimy dążyć.
 
Back
Do góry