• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do wszystkich celników.pl

czyżby pozostałe ZZ padły, aż tak nisko żeby zakładać nowe konta i dyskredytować Sławka??
 
każdy kolejny taki atak nas konsoliduje i obnaża smutną prawdę o przeciwnikach Siwego... nie karmijmy więcej trolli...
 
Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.
Na ale przecież o to właśnie w związkach chodzi ? Nieprawdaż ?
Związku skarbowe, przynajmniej u nas w IC/UC wywalczyły, oczywiście dla dobra wszystkich, to że dziwnym trafem wszyscy sweterkowcy są albo w korpusie eksperckim, albo przynajmniej aspirantami. Gdzie przy takim samym stażu celnicy są o 3-4 stopnie niżej.
Inne związki ? W pracy nie przemęczają się, co widać na co dzień, stanowiska i stopnie należne do "zasług"....
Do tej pory wydawało mi się że poza p. Siwym, nie było nikogo "z ludu i dla ludu". Ale okazało się że jeden z kuzynów pracuje od wielu lat w IC p. Siwego. No i tutaj też pojawiły się skazy na wizerunku.
Ja w każdym razie straciłem wiarę w ludzi.
 
"pojawiły się skazy na wizerunku"

to nie plebiscyt na najzacniejszą osobę, przywództwo związkowe to stawianie dobra ogółu nad prywatę - tu chyba nikt nie ma wątpliwości - skuteczność i czyny mówią same za siebie, nie oczekuję od Sławka, że będzie moim ideałem i autorytetem duchowym - zajmuje się obroną naszych spraw i nie widzę nikogo lepszego, ale nie odbieram ci dale nadziei - aktywnością, czynami i sukcesami udowodnij że jesteś skuteczniejszy, lepszy
nie mi ani tobie jest sądzić Sławka za cokolwiek innego, poza Jego działalnością związkową
 
do bialozielonego...zobacz kolego, Ardonil potraktowal cie powaznie i przytoczyl pewne fakty. Podobnie Slawek. Ty, mimo, ze zapewne przeczytales ich posty nie odniosles sie do argumentow. Tak wyglada dyskusja z toba i tobie podobnymi, na was szkoda czasu i tak nie podejmiecie dyskusji, macie zabetonowane poglady, bedziecie krzyczec, ze zamyka sie wam usta, nie dopuszcza do posiadania innego zdania.
Postaraj sie zrozumiec prosty fakt, tu nie chcemy takich jak ty, wierzysz kanapowcom to nie trac czasu i dzialaj z nimi. Miej troche godnosci i nie wlaz, gdzie cie nie chca.

Tomaszu - mało mnie interesuje twoje chcenie czy nie, takie stwierdzenia i tak mnie nie zniecheca do aktywności na forum. A że popierasz działania p. Siwego - twoje prawo lecz nie odbieraj innym możliwości krytyki jego poczynań - ma tym polega demokracja i polemika!!! Jak tego nie pojmujesz - Sorry takie mamy forum.
 
Tomaszu - mało mnie interesuje twoje chcenie czy nie, takie stwierdzenia i tak mnie nie zniecheca do aktywności na forum. A że popierasz działania p. Siwego - twoje prawo lecz nie odbieraj innym możliwości krytyki jego poczynań - ma tym polega demokracja i polemika!!! Jak tego nie pojmujesz - Sorry takie mamy forum.


Bialozielony jakis malo inteligentny jestes. Nie mamy zadnego forum ty i ja. Jak sobie zalozysz forum to bedziesz tak mogl powiedziec. To jest forum zalozone przez Slawka. Wiec ty go raczej nie masz. Najpierw niech do ciebie dotrze ta prosta prawda kto to forum zalozyl, potem to docen i wyraz uznanie jego zalozycielowi. To, ze mozesz tu opowiadac co ci sie wydaje zawdzieczasz Slawkowi i zw. Celnicy. Mam nadzieje ze to pojmujesz i doceniasz. Jak juz to do ciebie dotrze zrozumiesz przynajmniej czesciowo, jaka jest roznica miedzy tymi zwiazkami i dzialaczami. Gdzie sa fora zalozone przez twoje zwiazki? Dyskutujesz tam? Teraz druga kwestia wchodzisz do czyjegos domu i sie szarogesisz, obrazasz gospodarza twierdzac, ze takie sa zasady demokracji? Moze u ciebie tak jest, dla mnie to zwykle chamstwo. Ale to juz raczej trudno zrozumiec takim osobnikom, jak ty. Zaluje, ze sie daje wciagac w te dyskusje ale tak prymitywnej perfidii i chamstwa dawno nie spotkalem.
 
...nie odbieraj innym możliwości krytyki jego poczynań - ma tym polega demokracja i polemika!!! Jak tego nie pojmujesz - Sorry takie mamy forum.

ja ci nie odbieram mozliwosci polemiki ale utrzymanie forum kosztuje. Zapisz sie do Celnicy.pl plac skladki min na utrzymanie forum, wtedy bedziesz mogl plesc co bedziesz chcial. Teraz uzurpujesz sobie to prawo na koszt innych, wlasnie tych, ktorych krytykujesz. Nie czujesz tu jakiegos zgrzytu? Demokracja nie jest za darmo. Tylko dlaczego tak malo ludzi to pojmuje.
 
"pojawiły się skazy na wizerunku"

to nie plebiscyt ....... działalnością związkową
Wyciąłem środek wypowiedzi, ponieważ jest powyżej a nie chcę robić tasiemca z wypowiedzi.
Walczyć za innych nie zamierzam, inni pokazali mi środkowy palec, jak pomoc była potrzebna. Zwłaszcza, tak zwani związkowcy.
Aby kogoś popierać czy firmować własnym nazwiskiem, muszę mieć do danej osoby zaufanie. Osobiście i prywatnie.
Nie wystarczą chwytliwe hasła czy firmowanie działalności grupy.
Ale nie przeszkadzajcie sobie. Ot, po prostu, wyraziłem własne zdanie, ponieważ zauważyłem że tworzy się tutaj pogląd, jakoby wszyscy mieli jedno, wspólne zdanie, oczywiście jedyne słuszne. A reszta to łamistrajki, przydupasy szefów, karierowicze i inna ubecja.
Ja do tej listy dopisał bym jeszcze, po prostu, przyzwoitych ludzi, którzy nie lubią by ich rękoma załatwiano cudze rozgrywki.

W czasie kiedy związki powinny zareagować, bo miały w ręku atuty, mogły wywalczyć ustępstwa i realne polepszenie warunków naszej pracy, toczyły się dyskusje i gry na półtonach, szabelki poowijano w płótna, żeby tylko brzękiem nie zakłócać poobiedniej drzemki Panów i Władców, a przed nami, prostaczkami odgrywano komedie jak to dzielnie nasi obrońcy stoją i za nas walczą...
 
Wyciąłem środek wypowiedzi, ponieważ jest powyżej a nie chcę robić tasiemca z wypowiedzi.
Walczyć za innych nie zamierzam, inni pokazali mi środkowy palec, jak pomoc była potrzebna. Zwłaszcza, tak zwani związkowcy.
Aby kogoś popierać czy firmować własnym nazwiskiem, muszę mieć do danej osoby zaufanie. Osobiście i prywatnie.
Nie wystarczą chwytliwe hasła czy firmowanie działalności grupy.
Ale nie przeszkadzajcie sobie. Ot, po prostu, wyraziłem własne zdanie, ponieważ zauważyłem że tworzy się tutaj pogląd, jakoby wszyscy mieli jedno, wspólne zdanie, oczywiście jedyne słuszne. A reszta to łamistrajki, przydupasy szefów, karierowicze i inna ubecja.
Ja do tej listy dopisał bym jeszcze, po prostu, przyzwoitych ludzi, którzy nie lubią by ich rękoma załatwiano cudze rozgrywki.

W czasie kiedy związki powinny zareagować, bo miały w ręku atuty, mogły wywalczyć ustępstwa i realne polepszenie warunków naszej pracy, toczyły się dyskusje i gry na półtonach, szabelki poowijano w płótna, żeby tylko brzękiem nie zakłócać poobiedniej drzemki Panów i Władców, a przed nami, prostaczkami odgrywano komedie jak to dzielnie nasi obrońcy stoją i za nas walczą...

Brawo dale - to pierwszy rozsądny głos w wątku który zacząłem. Merytoryczny i trafny i o to chodzi - minęło trochę czasu aby ruszyć tych rozsądnych - bo po na świadków Siwego i ich wynurzenia żal patrzeć.
 
królu julianie, czas odejść

Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.

ten kuriozalny post to kolejny dowód. na konieczność powszechnego związkowego egzorcyzmu. nad wyniosłymi, śmierdzącymi leniami z kanapozwiązków. dupczącymi swoimi stanowiskami w różnej maści gabinetach. nad tymi ... seryjnymi związkowcami, którzy uaktywniają się na zamówienie. nad tym złem, które bez opamiętania chłoszcze naszą formację od chwili pojawienia się w niej króla juliana.

najpierw publicznego czyśćca związkowego nam trzeba. pomnik później z czystym sumieniem będzie można postawić.
 
ludzi, którzy nie lubią by ich rękoma załatwiano cudze rozgrywki
a te cudze rozrywki to emerytury, tak? Bo o to teraz idzie rozgrywka... Idziemy za Sławkiem po NASZE emerytury! To cała rozgrywka, albo popierasz, albo nie - Twoja wola, ale właśnie o to idzie gra...

Dale - chciałbyś mieć prawdziwą emeryturę mundurową taką jak ma policja sg itd.? Jeżeli tak, to jak chcesz to osiągnąć?

Biało-zielony - chciałbyś mieć prawdziwą emeryturę mundurową taką jak ma policja sg itd.? Jeżeli tak, to jak chcesz to osiągnąć?
 
a te cudze rozrywki to emerytury, tak? Bo o to teraz idzie rozgrywka... Idziemy za Sławkiem po NASZE emerytury! To cała rozgrywka, albo popierasz, albo nie - Twoja wola, ale właśnie o to idzie gra...

Dale - chciałbyś mieć prawdziwą emeryturę mundurową taką jak ma policja sg itd.? Jeżeli tak, to jak chcesz to osiągnąć?

Biało-zielony - chciałbyś mieć prawdziwą emeryturę mundurową taką jak ma policja sg itd.? Jeżeli tak, to jak chcesz to osiągnąć?

Słabe gutek słabe!!!
 
ten kuriozalny post to kolejny dowód. na konieczność powszechnego związkowego egzorcyzmu. nad wyniosłymi, śmierdzącymi leniami z kanapozwiązków. dupczącymi swoimi stanowiskami w różnej maści gabinetach. nad tymi ... seryjnymi związkowcami, którzy uaktywniają się na zamówienie. nad tym złem, które bez opamiętania chłoszcze naszą formację od chwili pojawienia się w niej króla juliana.

najpierw publicznego czyśćca związkowego nam trzeba. pomnik później z czystym sumieniem będzie można postawić.

Frustracja z bucikow wychodzi - nieładnie oj nieładnie
 
Witajcie. Parę dni nie zaglądałem na forum.

Proszę nie przeszkadzajmy prawdzie. Prawda nie potrzebuje niczego, aby zwyciężyć, tylko czasu. Sama znajdzie sobie drogę do dusz ludzi. Prowadząc takie mało konstruktywne dyskusje tylko jej szkodzimy. Wystarczy to co robimy, wystarczy że ZZ Celnicy PL działa prężnie od 7 lat. Funkcjonariusze deklarując się tak licznie do ZZ Celnicy PL dają temu wyraz. Istniejemy 7 lat i momentami było ciężko, bo strona służbowa wykorzystywała narzędzia z pragmatyki służbowej, aby nas poskromić. Przyznaję, że nie było łatwo, ale to już historia. W 2015 rok weszliśmy z przytupem. Najpierw moja wygrana w sądzie i wyraźna sentencja wyroku, która oznacza tyle, że nigdy nie zostałem zwolniony ze służby, potem wyrok TK.
Funkcjonariusze to widzą i wspierają ZZ Celnicy PL coraz liczniej, za co bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękuję.
Już mamy pozytywy tego, że wzrosła znacząco liczba członków. Tak jak pisałem po wyroku TK, liczebność ZZ ma ogromne znaczenie. Władza bardziej wsłuchuje się w głos takiego ZZ. Nie o wszystkim mogę na razie pisać, ale naprawdę są konkrety w związku z tym, że tak licznie zadeklarowaliście się do ZZ Celnicy PL, a wspomnę tylko o tym, że bezpośrednio po wysłaniu projektu środowiska do Sejmu i Senatu nastąpiła reakcja - poparcie - największej opozycji, jak również mamy obecnie reakcję PO(wiemy o tym od czwartku, ale byłem nieobecny na forum) - zapowiedź spotkania z ważnymi osobami w tej partii.

Dale. Proszę wyjaśnij o co Tobie chodzi z tą informacją o jakimś kuzynie. Jeżeli piszesz o mnie, to piszesz nieprawdę i proszę Cię sprostuj to zatem. Wyjaśnij też proszę dlaczego wrzucasz wszystkie ZZ do jednego worka?

Szanowna Koleżanko Biało-zielony. Przyjmij proszę wreszcie do wiadomości sentencję wyroku WSA w Warszawie. Można zrozumieć SSC, bo b. ciężko jest mu zapewne przełknąć tę kolejną porażkę, ale każdy inny powinien spokojnie i bez emocji zrozumieć sentencję wyroku.

Ps. Po rozstrzygnięciu wyborów prezydenckich należy spodziewać się zwiększenia ataków w internecie ze strony ośrodków decyzyjnych. Sztabowcy ustępującego Prezydenta i ważne osoby z partii udzielającej Panu Prezydentowi poparcia, wyraźnie przyznali, że "nawalili" w internecie w kampanii i zapewnili jednocześnie, że odrobią lekcję.

W sieci już możemy pomału to obserwować.
 
ide spać ale czekam na odpowiedź jack-a i biało hehe zielonej(sie nazwała)
 
Szanowny forumowiczu "rysio". Usunąłem Twój post, ponieważ zawierał ataki personalne na innych.
Proszę raz jeszcze, dajmy szansę działać prawdzie samodzielnie. My nie potrzebujemy nic odpowiadać. Wystarczą działania.

Od wyroku TK liczba członków ZZ Celnicy PL podwoiła się. Każdy dobrze wie, że rzucano nam sporo kłód pod nogi, aby odciągnąć nas od tej drogi po wyrok TK. Wzrost liczebności od wyroku TK to jest dowód na to, że prawda przebija się pomału do serc Funkcjonariuszy.
 
Back
Do góry