• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy będzie jeszcze dobra zmiana?

masm już dosyć tego "szczekania"......Jestem tu od lat a........widzę, że to forum niczego nie wnosi. Powiem jedno na temat i w sensie. Sper......lono czerwiec. tak to potwierdzam ! Był zryw ale w imię dni i...NATO nie wiedzieć czemu podjęto dziwną decyzję o............... Pracuję ponad 25 lat i w sumie bylem na zwolnieniu lekarskim jakieś 14 dni.......... W czerwcu zachorowalem na 21 dni................i co ?! I to, że ćwiknęli mnie na 500 zeta. Tyle albo aż tyle............... Pierdzielenie o mundurach i honorach mnie śmieszy. Liczy się fakt a nie teoria dodana............. Przestańcier już pieprzyć o etosach i honorze bo tak na prawdę liczy się jednostka czyli człowiek ten jeden i konkretny. Pomiatają nami "swoi"....dzisuiaj jesteś tu a jutro tam......DZiała widzimisię.......Nie poaSUJESZ DO KONCEPCJI - ODPADAsz.......Dają ci przeniesienie np. na 6 - mcy ale jest to śmieszne bo za 6 m-cy nie będzie już służby ani miejsca, w którym byłeś............. To nawet nie jest śmieszne.......ani tragiczne to jest po prostu.................dramatyczne. Sk-syny pomiatają nami ile wlezie..... Wiecie co ? Ja już mam dosyć ! Niech qrwa się to wreszcie zadzieje i niech będzie jasne co jest co. Przegraliśmy wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak qrwa przegraliśmy bo ......nie wykorzystaliśmy czerwca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
masm już dosyć tego "szczekania"......Jestem tu od lat a........widzę, że to forum niczego nie wnosi. Powiem jedno na temat i w sensie. Sper......lono czerwiec. tak to potwierdzam ! Był zryw ale w imię dni i...NATO nie wiedzieć czemu podjęto dziwną decyzję o............... Pracuję ponad 25 lat i w sumie bylem na zwolnieniu lekarskim jakieś 14 dni.......... W czerwcu zachorowalem na 21 dni................i co ?! I to, że ćwiknęli mnie na 500 zeta. Tyle albo aż tyle............... Pierdzielenie o mundurach i honorach mnie śmieszy. Liczy się fakt a nie teoria dodana............. Przestańcier już pieprzyć o etosach i honorze bo tak na prawdę liczy się jednostka czyli człowiek ten jeden i konkretny. Pomiatają nami "swoi"....dzisuiaj jesteś tu a jutro tam......DZiała widzimisię.......Nie poaSUJESZ DO KONCEPCJI - ODPADAsz.......Dają ci przeniesienie np. na 6 - mcy ale jest to śmieszne bo za 6 m-cy nie będzie już służby ani miejsca, w którym byłeś............. To nawet nie jest śmieszne.......ani tragiczne to jest po prostu.................dramatyczne. Sk-syny pomiatają nami ile wlezie..... Wiecie co ? Ja już mam dosyć ! Niech qrwa się to wreszcie zadzieje i niech będzie jasne co jest co. Przegraliśmy wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak qrwa przegraliśmy bo ......nie wykorzystaliśmy czerwca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie becz, jeszcze ci zasuną z trzynastki. 500 stów ci żal?
 
Nie becz, jeszcze ci zasuną z trzynastki. 500 stów ci żal?

Chyba nie rozumiesz o co chodzi funkcjonariuszowi sumiennie wykonującemu obowiązki służbowe zabranie 500 zł.
Tak jak po 20 latach pracy (nienagannej, sumiennej) obecnie specjalisty stopień rachmistrz odpowiednik sierżanta milicji, który nic nie robił "tylko pił wódę".
Może jesteś z innej bajki? Tylko jakiej?
Siwy napisał, ze w sprawie 100% l4 ma do powiedzenia tylko MF.
 
To ja Ciebie nie rozumiem. O co kaman ?! Ja piszę, że nie wykorzystano zrywu a Ty o cholera wie czym ?! Ja piszę, że nigdy nie chorowałem a zachorowałem w czerwcu i ćwiknnęli mnie a Ty, że jestem z innej bajki......kuźwa facet opanuj się. Przecież mowimy na ten sam temat. sam wiesz jak jest. czytałem Twoje posty i odnoszę wrażenie, że kumasz całą sprawę a to, że masz cięty język oznacza, że jesteś inteligentny a zatem szacunek... Proszę jednakże o szacunek do tego co wypowiadam. Widzę, że jest źle....czuję, że zaczynamy sobie nawzajem wyrzucać coś czego tak na prawdę nie zrobiliśmy. Każdy, powtarzam każdy z nas ma swoje racje. Walczymy o życie.................tragedia........ Przecież fakt, że coś odwleka się do marca nie oznacza, że 4 stycznia nie dostaniesz "propozycji" albo jej nie dostaniesz........... To po prostu przedłużenie agonii....... PESEL........to jest granica.........Granicą będzie także to, czy jesteś przyjacielem królika Nie jestem, nie byłem i już nie będę a zatem....................wypier...........lą mnie. Nie mam złudzeń..... A zatem nie pisz mi, że jestem z innej bajki. Proszę i uszanuj mój ton pisania. OK ?
 
nie służba i szkoła oficerska lecz seminarium i chęć szczera zrobi z ciebie oficera

http://www.tvn24.pl/szef-mon-wreczyl-ksiezom-patenty-oficerskie,691506,s.html

a czym różniła się ich służba od służby ludzi, z którymi służyli w drużynie, plutonie, kompanii?

jaką to wiedzę i umiejętności posiedli w trakcie służby, że zasłużyli na szlify oficerskie a ich koledzy nie?
 
kolejni misiewicze na start

antoś zaczyna być zwyczajnie śmieszny. to nic innego jak kolejna próba budowania kariery politycznej. tylko dlaczego za państwowe dukaty?

nie służba i szkoła oficerska lecz seminarium i chęć szczera zrobi z ciebie oficera

http://www.tvn24.pl/szef-mon-wreczyl-ksiezom-patenty-oficerskie,691506,s.html

a czym różniła się ich służba od służby ludzi, z którymi służyli w drużynie, plutonie, kompanii?

jaką to wiedzę i umiejętności posiedli w trakcie służby, że zasłużyli na szlify oficerskie a ich koledzy nie?
 
Ty za to oglądasz pewnie TVP, tam jest obiektywne przedstawienie faktów i dużo miejsca na ich własną interpretację:)
Ja nie oglądam telewizji bo mi szkoda na to czasu ale uważam że na wiele spraw trzeba spojrzeć obiektywnie a nie tylko w jedynym słusznym kierunku pokazywanym przez TVN gdzie Wałęsa razem z Kijowskim kreują swoją rzeczywistość i próbują ten kit wciskać ludziom
 
To jaka tu w tej konkretnej sprawie jest prawda? Innych też wcielali i służyli w Ludowym Wosku Polskim, raczej ich się nie odznaczy a być może oskarży o zdradę, bo wojsko wtedy walczyło z podziemiem niepodległościowym. Da się zweryfkiwać kto w tym wojsku był bohaterem? Ryzykowne to posunięcie Antka...
 
patenty oficerskie z tyłu sklepu

puszczę antosiowi rok 1980. niech żyją warzywa i owoce. taka firma społem i za późno wstołem. w pierwszym rzędzie witam siedzących. tylko 30 lat później to przestało być śmieszne.

[video=youtube;We2KO2Bi72s]https://www.youtube.com/watch?v=We2KO2Bi72s[/video]

antoś zaczyna być zwyczajnie śmieszny. to nic innego jak kolejna próba budowania kariery politycznej. tylko dlaczego za państwowe dukaty?
 
cycki rozum ci zastępują. chyba tego nie da się zmienić.
Jestem w stanie zrozumieć twoje tragiczne rozgoryczenie bo osoby takie nieporadne życiowo nie potrafią żyć bez tej instytucji jaką jest SC i boisz się panicznie utraty posadki w tej patologi. Myślę że to dla tego tak się miotasz a kiedy brak ci sęsownych argumentów i jakichś przemyśleń właśnie tak reagujesz wstawiając płaski kometarza do mojego avatara. Przestań się mazać I weź się w garść.
 
Ja nie oglądam telewizji bo mi szkoda na to czasu ale uważam że na wiele spraw trzeba spojrzeć obiektywnie a nie tylko w jedynym słusznym kierunku pokazywanym przez TVN gdzie Wałęsa razem z Kijowskim kreują swoją rzeczywistość i próbują ten kit wciskać ludziom



Jak nie oglądasz, to skąd wiesz ???
 
nie służba i szkoła oficerska lecz seminarium i chęć szczera zrobi z ciebie oficera

http://www.tvn24.pl/szef-mon-wreczyl-ksiezom-patenty-oficerskie,691506,s.html

a czym różniła się ich służba od służby ludzi, z którymi służyli w drużynie, plutonie, kompanii?

jaką to wiedzę i umiejętności posiedli w trakcie służby, że zasłużyli na szlify oficerskie a ich koledzy nie?

W latach 60/70 po ukończeniu studiów w PRL każdy mężczyzna musiał odbyć służbę wojskową. Przy wyjściu do "cywila" prawie każdy (prawie bo z wyjątkiem księży) otrzymywał stopień podporucznika. Jedynie księża nie dostawali stopni oficerskich. Ktoś to wreszcie naprawił?
 
Back
Do góry