• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy będzie jeszcze dobra zmiana?

Leń

Wiem, że ze mnie dobry leń jest ale jutro jadę bo sprawa jest ważna. Wiem, że sam miałbym do siebie pretensje, że nie pojechałem a później coś chce, czegoś żałuje. Ruszmy się bo to gra o nasze ....
 
Zmiana .... ludzie inni natomiast mechanizmy naboru jeszcze gorsze niż za czasów PO/PSL! Jakość niestety tworzą ludzie !
 
Dobra zmiana w Białymstoku już jest. Powodzenia, wschodni Siostry i Bracia! My już znamy Kolegę TW, z autopsji. Tytułem podsumowania: lepsze jest zawsze wrogiem dobrego, a zły pieniądz zawsze wypiera dobry. Nie chcę być siewcą złych myśli, ale może jeszcze zatęsknimy na Kurduplem? Marny to był SC, miał nad wyraz napięte ego, ale nie ścinał gałęzi, na której siedział...
 
Dobra zmiana w Białymstoku już jest. Powodzenia, wschodni Siostry i Bracia! My już znamy Kolegę TW, z autopsji. Tytułem podsumowania: lepsze jest zawsze wrogiem dobrego, a zły pieniądz zawsze wypiera dobry. Nie chcę być siewcą złych myśli, ale może jeszcze zatęsknimy na Kurduplem? Marny to był SC, miał nad wyraz napięte ego, ale nie ścinał gałęzi, na której siedział...
A może coś więcej o ww.
 
Prymitywne zabiegi małych dyletantów są porażające aby tak wypytywać co było w Izbach.
Czy oszołomy nie widzą, że korporacje, banksterzy, i lobbyści mafijni będą mieli w POLSCE POD GÓRKĘ CHYBA, ŻE RZĄD NA TO POZWOLI ALE NIE SĄDZĘ ABY PIS POZWOLIŁ NA TAKI ROZPAD PAŃSTWA, KTÓRE ZAMIERZA TWORZYĆ KILKA WIADOMYCH OSÓB W MF.
 
Jakie szczególne trzeba mieć kwalifikacje, umiejętności , aby zostać z-cą SSC bez konkursu i jeszcze przeskoczyć tyle stopni w 6 miesięcy ??? Bardzo dobra zmiana !:mad:
 
uwierz mi - to jest OBECNIE możliwe i to wcale nie na tak wysokich stołkach :) już nie wiem co było/jest lepsze nowe, czy stare????!!! :-(
 
Nie przypomina Wam to czegoś ?

"Wyrok Trybunału Konstytucyjnego był jednoznaczny. Sędziowie odnieśli się do problemu jeszcze w październiku 2014 r. i nakazali, by najpóźniej od 1 lipca 2015 r. zmiany zostały wprowadzone w życie. Jednak do dziś nic się nie zmieniło, gdyż rząd PO nie zdążył wprowadzić nowelizacji w trakcie poprzedniej kadencji Sejmu. Prawo i Sprawiedliwość obiecywało zająć się sprawą, gdy było jeszcze w opozycji, a także w trakcie kampanii wyborczej. Zdaniem organizatorów protestu, miarka się przebrała i należy rządzącym przypomnieć o problemie".

http://www.o2.pl/artykul/w-protescie-wysylaja-lyzki-do-beaty-szydlo-5994098163036801a
 
Panie Ministrze, czy w ramach "dobrej zmiany" w IC można powołać na jednego zastępców "psychopatę" ?
 
Panie Ministrze, czy w ramach "dobrej zmiany" w IC można powołać na jednego zastępców "psychopatę" ?

Kolego >>Burack<<!
Jeżeli pytasz o podstawy i przynależność "dojnej zmianie", ZDROWYCH ZASAD bądź OSÓB, to trzeba, byś się zapytał ludzi ZDROWYCH ...
 
Niepodległość!

Może nie każdy wie:


1474664608_jzio5z_600.jpg


Nie dajmy się MY!​
 
Back
Do góry