• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cisza przed burzą kto następny wyleci w powietrze?

Podziękujmy Dyrektorowi za to co zrobił dotychczas. Chodzi o starszą panią od "orzecznictwa" z IC i jej młodszą siostrę od "kontroli" z UC
 
zadowolony pisze o dwoch zadowalajacych posunięciach. To za mało, te posunięcia były aż nadto oczywiste bo jego poprzednik nie lubił zmieniać starej gwardii z dworu bez względu na to co sobą reprezentowała. Tutaj trzeba zrobić szersze zmiany nawet te już z nowych czasów mogą podlegać weryfikacji. A wszystko to nie po to by był ruch w zmianach ale po to by w końcu kierunek wyznaczali ludzie mający poukładane w głowach i nie przedkładający siebie ponad innych a tak niestety obecnie w wielu komorkach jest
 
Te zesłaniec i znowu nikt nie wyleciał w powietrze. Siejesz defetyzm człowieku. Zajmij się lepiej pracą bo przewidywanie przyszłości nie wychodzi Ci najlepiej.
 
Te Zesłaniec masz słabe niesprawdzone źródło informacji albo uprzedzasz działania i zmuszasz decydentów do badania przecieków dajemy Ci czas Zesłaniec do środy. Inaczej będziemy musieli myśleć że Ci w tym Zesłaniu niewygodnie i dopominasz się o przywrócenie do łask.
 
jak was czytam to mi się słabo robi , gdzie jakieś dobre zdanie , ludzie jak wy do pracy wstajecie , jak się idzie w bagno to lepiej od razu się utopić .... , ja tak pracować nie mogę zawsze widzę wsztstko w dobrych kolorach , więcej optymizmu i uśmiechu to pomorze mam wszystkim
 
Te Zesłaniec ty jesteś Zesraniec a nie Zesłaniec mija środa i nikt nie wyleciał w powietrze Zesłaniec ty sie doczekać nie możesz aż cie przywrócą spadaj z forum zesraniec zamęt siejesz i nie masz optymizmu
 
Ktoś tu się zagalopował? Forum jest po to aby sobie pogadać a nie straszyć i identyfikować ludzi ? Gościu wstyd!!!! Dave trzymaj się popieram twoja oststnią wypowiedź.
 
Pewnie jest mu lepiej, że ma Twoje poparcie nie zmienia to jednak faktu, że go namierzają. Jest to efekt jego wcześniejszych postów lepiej niech sam się ujawni i bedzie po sprawie.
 
Namierzają dave Zesłańca i tego co opisał pobranie przez B. lunety i aparatu fotograficznego. Na szczęście mogą spać spokojnie robi to ten gość od Patfajndera w czarnym uniformie jemu ani jego ekipie jeszcze nigdy sie nie udało nic ani nikogo złapać czy namierzyć
 
Cisza przed burzą? kto następny wyleci w powietrze?

Jak to przecież złapał "gumę" jak wjeżdżał na dziedziniec IC :shock:
 
Jak wielu kocha Pana Dyra. Ojoj. Jaka słodka izdebka musi być ta Szczecińska. Miejscowi raczej są odmiennego zdania od tych z Rzepina czy Poznania. Bardzo podobał mi się post ze statkiem w tle....Taki pasujący to tego portowego miasta. Niestety chyba właśnie taki będzie scenariusz upaku całej służby. Zostaną tylko PISowaci dyrektorzy z klakierami w odwodzie.
A tak na marginesie to jakoś nie chce mi się wierzyć, że dyro na forum to dyro prawdziwy.
 
Back
Do góry