• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Bezledy Nie dajmy sie

Jeszcze jedno, bo słyszałem o ankietach przeprowadzanych przez "oficerów" polegających na tym, że pytano przed rozpoczęciem służby kto protestuje a kto jest przeciwko.

Funkcjonariusze, oto moja rada.
NIKT NIE PROTESTUJE. Pisałem to wielokrotnie na forum i mówiłem w spotkaniach z Wami.
Celem jest to co w tym poście na wczesniejszej stronie napisałem, co notabene usłyszałem w znacznej części od Was.

jeżeli "oficer" będzie pytał dlaczego protestujesz? Odpowiadasz absolutnie nie protestuję panie kierowniku.
jeżeli "oficer" będzie pytał dlaczego podejmujesz inicjatywę własną?
Mówisz mu o powodach podjęcia tej inicjatywy.
jeżeli "oficer" będzie dalej straszył i nakazywał szybciej, pobieżniej odprawić, albo zwolnić samochód. Stosujesz tryb określony w art.127 ustawy o Służbie Celnej.

Po służbie piszcie notatki ale nie do "oficerów" ale do mnie o przebiegu danej służby.
Piszcie, że "oficerowie" utrudniali Wam nalezyte wykonywanie obowiązków, że podejmowali działania mogące sprzyjać przemytowi.

Jak potem Was nisko ocenią, my wtedy razem ocenimy ich jeszcze niżej.

CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ.

Tak właśnie, Pan Sławomir nakazuje Wam tak pisać. Pan Sławomir nakazuje donosić! Pan Sławomir wręcz wie, że Wasi "oficerowie" zmuszają Was do działań sprzyjających przemytowi. Szkoda tylko, że pan Sławomir nie widzi , że raczej wszystko co pisze macie w głębokim poważaniu. W końcu można przejechać przez granicę bez większych kolejek. W końcu skończyły się telefony ze skargami na Was. W końcu jest tak jak powinno było być zawsze!
 
Tak właśnie, Pan Sławomir nakazuje Wam tak pisać. Pan Sławomir nakazuje donosić! Pan Sławomir wręcz wie, że Wasi "oficerowie" zmuszają Was do działań sprzyjających przemytowi. Szkoda tylko, że pan Sławomir nie widzi , że raczej wszystko co pisze macie w głębokim poważaniu. W końcu można przejechać przez granicę bez większych kolejek. W końcu skończyły się telefony ze skargami na Was. W końcu jest tak jak powinno było być zawsze!

Nie nie nie !!!! Tak nie powinno być. Powinniście stać całe dnie i noce, smażyć się na słońcu i mdleć z gorąca...
Ty znasz przejście tylko od swojej strony, czyli pasa na którym stoisz z resztą innych Tobie podobnych.........
Nie masz kompletnie pojęcia co się dzieje przed rozpoczęciem służby i co dzieje się w jej trakcie. Jakie padają słowa, czego efektem jest to co jest teraz. Nie masz kompletnie pojęcia dlaczego tak się dzieje....
Funkcjonariusze nie mają protestu w głębokim poważaniu, mają dość bycia robolem, któremu zabiera się urlop, a w czerwcu zostały odwołane nawet okienka w niektórych terminach.
Jakoś wcześniej kolejki były takie same "turyści" stali dłużej, były skargi i nikt sobie z tego nic nie robił - no oprócz wybitnych jednostek, czyli dupolizów, którzy gdyby mogli to na polecenie kierownika poszliby odprawiać auta już w Rosji.
Do brzegu:
Takie tempo odpraw to wynik zastraszenia funkcjonariuszy zwolnieniami i innymi konsekwencjami, a dla niektórych "judaszy 2012" możliwość zarobienia kolejnych srebrników i dodatkowej beleczki za wierność.

Faomi, nie masz pojęcia o tym co się dzieje, więc nie zabieraj głosu. Oceniasz sprawę tylko z jednej perspektywy
 
bolek ocenił - 1 post nie upoważnia do własnego zdania.
Kolejny raz nasz dzielny bolo zaistniał na forum, policzył posty i ocenił.
bolek wie, że gorliwie wykonując swoje obowiązki trzeba być w stałym kontakcie z KW i podpier..lać cudze informacje.

bolek kanalio, to ty jesteś tutaj aktywistą z 431 kretyńskimi postami, którymi chcesz się przedstawić jako "spoko gość"

bolcu jeden NIE PROTESTUJESZ TO ZAMKNIJ RYJ i nadal knuj przeciwko celnikom.
Przynosisz wstyd Służbie!!! Przez takich jak ty plują nam na mundury.

to nie dyskusja ale chamstwo wyniesione prawdopodobnie z domu

szkoda że (prawdopodobnie) takie indywidua są w SC - i myslę, że tak naprawdę problem może nie tkwić wyłącznie w braku kultury, ale wiąże się z jakimś schorzeniem albo obsesją

na tym poziomie dyskutować nie będę - tym bardziej że przedstawiałem konstruktywne propozycje

w zw. z powyższym zgłosiłem użytkownika zyzio do bana:

człowiek lży mnie i znieważa, nie tylko jako użytkownika forum ale również jako funkcjonariusza, kryje się za nickiem nie mając odwagi cywilnej aby stanąć twarzą w twarz albo ew. posczynić zgodne z prawem kroki

proszę o ban dla użytkownika nicka oraz na adres IP

nie ma innej możliwości obrony przed anonimowym oszczerczym obrzucaniem mnie personalnie błotem

btw - ktoś mógłby pomyśleć, że mobbing zaistniał na forum celnicy.pl - w realu strach?
 
Ostatnia edycja:
Nie nie nie !!!! Tak nie powinno być. Powinniście stać całe dnie i noce, smażyć się na słońcu i mdleć z gorąca...
Ty znasz przejście tylko od swojej strony, czyli pasa na którym stoisz z resztą innych Tobie podobnych.........
Nie masz kompletnie pojęcia co się dzieje przed rozpoczęciem służby i co dzieje się w jej trakcie. Jakie padają słowa, czego efektem jest to co jest teraz. Nie masz kompletnie pojęcia dlaczego tak się dzieje....
Funkcjonariusze nie mają protestu w głębokim poważaniu, mają dość bycia robolem, któremu zabiera się urlop, a w czerwcu zostały odwołane nawet okienka w niektórych terminach.
Jakoś wcześniej kolejki były takie same "turyści" stali dłużej, były skargi i nikt sobie z tego nic nie robił - no oprócz wybitnych jednostek, czyli dupolizów, którzy gdyby mogli to na polecenie kierownika poszliby odprawiać auta już w Rosji.
Do brzegu:
Takie tempo odpraw to wynik zastraszenia funkcjonariuszy zwolnieniami i innymi konsekwencjami, a dla niektórych "judaszy 2012" możliwość zarobienia kolejnych srebrników i dodatkowej beleczki za wierność.

Faomi, nie masz pojęcia o tym co się dzieje, więc nie zabieraj głosu. Oceniasz sprawę tylko z jednej perspektywy

Nigdy nie powiedziałam, że macie lekką pracę. Wręcz nie mogę zrozumieć czemu sg ma przywilej w postaci emerytur za sprawdzenie dokumentów i sprawności klaksonu w samochodzie. Ale z drugiej strony znam rzeczywistość ludzi, którzy też pracuje w systemie zmianowym takim samym jak Wasz, za dużo mniejsze pieniądze po np; 15 latach pracy u tego samego pracodawcy dostają mniej niż Wy "na dzień dobry". I uwierz mi nie masz kompletnie pojęcia co się dzieje przed rozpoczęciem pracy i co dzieje się w jej trakcie i jakie padają słowa. Nie masz kompletnie pojęcia dlaczego tak się dzieje i jak dużo ciężej pracują i to w warunkach szkodliwych dla zdrowia .... Oni też mają dość bycia robolem, któremu zabiera się urlop, o premii może zapomnieć bo w czasach kryzysu...
 
Nie nie nie !!!! Tak nie powinno być. Powinniście stać całe dnie i noce, smażyć się na słońcu i mdleć z gorąca...
Ty znasz przejście tylko od swojej strony, czyli pasa na którym stoisz z resztą innych Tobie podobnych.........
Nie masz kompletnie pojęcia co się dzieje przed rozpoczęciem służby i co dzieje się w jej trakcie. Jakie padają słowa, czego efektem jest to co jest teraz. Nie masz kompletnie pojęcia dlaczego tak się dzieje....
Funkcjonariusze nie mają protestu w głębokim poważaniu, mają dość bycia robolem, któremu zabiera się urlop, a w czerwcu zostały odwołane nawet okienka w niektórych terminach.
Jakoś wcześniej kolejki były takie same "turyści" stali dłużej, były skargi i nikt sobie z tego nic nie robił - no oprócz wybitnych jednostek, czyli dupolizów, którzy gdyby mogli to na polecenie kierownika poszliby odprawiać auta już w Rosji.
Do brzegu:
Takie tempo odpraw to wynik zastraszenia funkcjonariuszy zwolnieniami i innymi konsekwencjami, a dla niektórych "judaszy 2012" możliwość zarobienia kolejnych srebrników i dodatkowej beleczki za wierność.

Faomi, nie masz pojęcia o tym co się dzieje, więc nie zabieraj głosu. Oceniasz sprawę tylko z jednej perspektywy

Nikt na siłę nie trzyma jak się nie podoba pracę to można zmienić i poszukać innej rynek pracy
otopraca5.jpg


A w temacie red color to wystarczy wykorzystać to urządzonko
f-sony-tcm-450dv.jpg
A jak pamiętam to FC ostro reagowali na myśl o użyciu tego sprzętu przez podróżnych czyli kwadratura koła

1268086393_by_fortheworld.jpg

"to wynik zastraszenia funkcjonariuszy zwolnieniami i innymi konsekwencjami, a dla niektórych "judaszy 2012" możliwość zarobienia kolejnych srebrników i dodatkowej beleczki za wierność."
Rynek_pracy_Sytuacja_ale_5609347.jpg
 
Ostatnia edycja:
Nigdy nie powiedziałam, że macie lekką pracę. Wręcz nie mogę zrozumieć czemu sg ma przywilej w postaci emerytur za sprawdzenie dokumentów i sprawności klaksonu w samochodzie. Ale z drugiej strony znam rzeczywistość ludzi, którzy też pracuje w systemie zmianowym takim samym jak Wasz, za dużo mniejsze pieniądze po np; 15 latach pracy u tego samego pracodawcy dostają mniej niż Wy "na dzień dobry". I uwierz mi nie masz kompletnie pojęcia co się dzieje przed rozpoczęciem pracy i co dzieje się w jej trakcie i jakie padają słowa. Nie masz kompletnie pojęcia dlaczego tak się dzieje i jak dużo ciężej pracują i to w warunkach szkodliwych dla zdrowia .... Oni też mają dość bycia robolem, któremu zabiera się urlop, o premii może zapomnieć bo w czasach kryzysu...
Praca w SC nie jest moją pierwszą i jedyną pracą. Znam osobiście "ból" pracy u prywaciarza, rzucanie z łaską moich zarobionych pieniędzy, wymówki typu kryzys, zima - brak zamówień, aleeeee o tym chyba nie ma sensu pytać. Jaka jest sytuacja na rynku pracy wiem od znajomych, którzy mają problem żeby ją znaleźć bo akurat nie ma znajomości, żeby ją sobie załatwić, takie życie.
Nikt na siłę nie trzyma jak się nie podoba pracę to można zmienić i poszukać innej rynek pracy jest wielki
ale czytamy ze zrozumieniem tak ?
 
protest??????

Był sobie protest, były sobie emerytury mundurowe. KONIEC TEMATU. Już nie wrócę na to forum. po co. marazm. praca do śmierci na pasie. MASAKRA
 
Back
Do góry