• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Bezledy Nie dajmy sie

rezerwa

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
celnicy z bezled nie dajmy sie tym stojącym na pasach obserwatorom chyba UEFA (żarcik)ale tak serio, to jest nasza ostatnia szansa by wywalczyc emerytury ktore należą sie nam bo robimy wiecej niż Straż graniczna wymaga sie od nas wiecej tak nie może być, wpisujcie tutaj swoje uwagi przemyślenia bolączki i cenne uwagi- musimy zjednoczyć sie bo w grupie jesteśmy silni- do was mobilni i graniczny referacie też sie to odnosi-
 
losowania z palca, wyłączona rewizja wstępna, non stop obserwatorzy UEFA i nakaz notatek wyjaśniających to rzeczywistość Bezled
 
prawo

wykonując w sposób prawidłowy czynności służbowe zmniejszamy straty z tytułu przemytu oraz w sposób prawidłowy sprawujemy dozór nad obrotem towarowym.

pozdrawiam Północ
CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Witam,
Protest się tak naprawdę dopiero zaczyna i przybiera na sile z każdą kolejną służbą, z kolejną następującą po sobie zmianą funkcjonariuszy. Można jedynie zaapelować do wszystkich zatrudnionych w komórkach wewnętrznych, aby nam pomagali swoją postawą i nie patrzyli tylko w forum, czy w TV - lecz uczynili coś, co pozwoli im później śmiało podpisać się pod udziałem w Proteście Służbie Celnej.
Bezledy nie spuszczają z tonu i mimo"nadzoru" wszechobecnej kadry kierowniczej nie bierze nikt do głowy żadnych prób zastraszeń typu notatki, gadki, powtórne czy potrójne rewizje. Nic do głowy. Żadne sugestie czy podpuszczanie typu "włącz rewizję, nie włączaj rewizji" nie mają znaczenia. Każdy młody czy starszy funkcjonariusz wie, na czym polega jego praca i jaka spoczywa na nim odpowiedzialność. Krnąbrne reakcje przełożonych, samozwańczych oficerów i garstki tych osób, którzy gotowi są sprzedać się za poklepanie po plecach - nie wpływają na świadomość i poczucie własnej godności zawodowej i osobistej funkcjonariuszy na pierwszej linii frontu.
Zatem bez znaczenia są wszelkie próby skłócenia, prowokacyjne wpisy na forum, czy inny rodzaj partyzantki uprawianej za plecami, aby tylko podszczuć i wywołać jakieś wzajemne pretensje. Ten, kto podpuszcza i knuje fc przeciwko drugiemu fc - a spotyka się z przytakiwaniem i niby słuchaniem - niech nie będzie pewny że osiągnął swój niecny cel, bo podpuszczany fc w głębi siebie doskonale wie, że ma do czynienia z szują a nie z kierownikiem. Wie, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć i ten przełożony, który szuka poklasku podkręcając wrogą atmosferę - takiego szacunku zbyt szybko nie uzyska. Wręcz odwrotnie. Stanie się na długie lata wyrugowany ze społeczeństwa i świata celniczego.
Słowem - życzę powodzenia Panie i Panowie. Kadro. Kierownicy.Szczujcie dalej.
My - funkcjonariusze celni, mamy zamiar godnie i z zapałem pracować a być może nawet niebawem faktycznie służyć, bo ten Protest SC przyniesie efekt w postaci nadania uprawnień tożsamych z innymi służbami w bardzo krótkim czasie.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i zainteresowanych Sonisphere 2012!!!
 
b/k

marchewa ale ty sorki za słowo pierdoły i slogany piszesz. tylko z jednym sie zgadzam- kadra kierownicza przegina tak jakby nie chcieli tych emerytur i zapominają że kirownikiem sie tylko bywa ja osobiście nie podam im ręki i ciekawe kto im potem pomoże jak trafią na pas, albo sami sa tak osrani o swoje stołki ze wszystko zrobią aby je zatrzymać, zreszto szkoda gadać bo zaczynam pisac jak w/w marchewa. bezledy trzymajmy sie a damy rade.
 
jeszcze jedno. JA BEDE PROTESTOWAL I KAŻDY Z KADRY MOŻE MI SKOCZYĆ. BEDE ROBILSWOJE I TYLE NIECH DA MI NA PIŚMIE BYM ODSTĄPIŁ OD REWIZJI JUZ TO WIDZE JAK OD RAZU TAKI ....ROBI W GACIE. MOŻE ZBYT OSTRO PISZE ALE MAM JUZ DOŚĆ.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
REZERWA.

Nie używamy nazwisk proszę. Ponadto nie protestujesz, a wypełniasz wzorowo swoje obowiązki i wykazujesz inicjatywę w Służbie. Starasz się ujawnić jaknajwięcej przemytu, a nie przepuścić jaknajwięcej samochodów i towarów czego wymagają od nas niektórzy przełożeni i część Funkcjonariuszy ulega tej presji.

Byłem w OC Bezledy w dniu 10 maja i oprócz nagrania dla TV chciałem przywitać się z Funkcjonariuszami, ale doszłoby zapewne do przepychanek z kierownictwem, gdyż nie wyrażano na to zgody. Ponieważ były kamery, po krótkiej wymianie zdań odstąpiłem sam. Nie zostałem wyproszony.
 
Bezledy!!!!!co tu taka cisza. nie zależy wam na emetyturach ktore należą sie nam. uaktywnijmy sie tutaj na forum. mam propozycję idziemy na L4 przed meczem naszych z rosją. ja ide juz okolo 4 czerwca bo mnie zaczyna kręgosłup boleć. do boju polacy do boju bezledy
 
Bezledy!!!!!co tu taka cisza. nie zależy wam na emetyturach ktore należą sie nam. uaktywnijmy sie tutaj na forum. mam propozycję idziemy na L4 przed meczem naszych z rosją. ja ide juz okolo 4 czerwca bo mnie zaczyna kręgosłup boleć. do boju polacy do boju bezledy
Jak to się należą??A za co????? Będą Wam się należeć jak dotrwacie do wieku emerytalnego. Celnicy - jak Wam się nie podoba dotychczasowa sytuacja to zanieście kierownictwu wypowiedzenia. Na Wasze miejsce znajdą się dziesiątki chętnych. A o Was szybko zapomną.
 
Faomi stajesz sie nudna z tymi swoimi tekstami. Biegasz od postu do postu i napinasz się nie wiadomo po co. To ciebie nikt tu nie zauważa i nie chce czytać tych wypocin. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej zamilcz. Wszyscy odetchną z ulgą bo będzie mozna pocztać informacje bez omijania twoich beznadziejnych wpisów.
 
Faomi stajesz sie nudna z tymi swoimi tekstami. Biegasz od postu do postu i napinasz się nie wiadomo po co. To ciebie nikt tu nie zauważa i nie chce czytać tych wypocin. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej zamilcz. Wszyscy odetchną z ulgą bo będzie mozna pocztać informacje bez omijania twoich beznadziejnych wpisów.
To straszne,że nikt mnie tu nie zauważa:(Ale chyba taki nikt jak Ty zauważyłeś skoro odpisałeś:)A jak nie chcesz czytać to nie czytaj! To nie przejście graniczne, że Ci ktoś karze coś robić! Podobno Polska to wolny kraj więc ja sobie będę pisać bo takie mam prawo a Ty nie czytaj bo też masz takie prawo!
 
Dobrze, że ktoś czyta wasze wypociny typu "strajkujemy" tylko po co i za co? Już tego nikt z Was nie potrafi sprecyzować.Ja np mam do napisania artykuł, ale z Waszych "wypocin" ciężko wyciągnąć wnioski.
 
Przepraszam Panią, ale!
Poprawiając wcześniej kolegę:

Tzn z czym mnie wkopał???bo nie rozumiem???na forum nie ukrywam, że jestem "turystką".A jakbyś przeczytał ze 3 ostatnie posty zauważyłbyś również, że nie dziękujesz Panu tylko Pani;)Brawo za spostrzegawczość! I brawo za ortografie! "ja terz poprorze o wrzesniejsza emerytóre"
a tutaj taka buba:(

To straszne,że nikt mnie tu nie zauważa:(Ale chyba taki nikt jak Ty zauważyłeś skoro odpisałeś:)A jak nie chcesz czytać to nie czytaj! To nie przejście graniczne, że Ci ktoś karze coś robić! Podobno Polska to wolny kraj więc ja sobie będę pisać bo takie mam prawo a Ty nie czytaj bo też masz takie prawo!
Więc może, zmusza ktoś Panią do pisania bezsensownych postów? Odgrażając się srogą karą,.
Także, proponuję poszukać sobie forum, na którym będzie Pani mogła podzielić się doświadczeniami. np Turystyczne Forum Dyskusyjne
 
Ostatnia edycja:
Komunikat Dyrektora Izby Celnej w Olsztynie
W związku z podjętą akcją protestacyjną zorganizowaną w dniu 10 maja 2012 r. w godz. 10:00 do 22:00 przez "Związki Zawodowe w Służbie Celnej Ogólnokrajowy Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjny" kierownictwo Izby Celnej w Olsztynie informuje, że sytuacja ta nie miała wpływu na obsługę podróżnych oraz przedsiębiorców.

W kilku przypadkach doszło do prób zakłócenia płynności odpraw, jednak podjęto działania, które zapobiegły utrudnieniom.

Wystąpiły jedynie incydentalne próby spowolnienia płynności obsługi np. na przejściu granicznym w Grzechotkach i Bezledach.W wyniku zastąpienia funkcjonariuszy celnych dokonujących na tym pasie czynności służbowych funkcjonariuszami stanowiącymi zabezpieczenia kadrowe na wypadek takich działań, przywrócono bezzwłocznie płynność obsługi.

Analiza czasu oczekiwania na przejściach granicznych oraz liczby odprawionych pojazdów wykazała, że nie nastąpiły przerwy w płynności obsługi pojazdów na przejściach granicznych i nie zwiększył się czas oczekiwania pojazdów na przekroczenie granicy w porównaniu z dniami poprzednimi. Bieżące informacje o czasach oczekiwania na przekroczenie granicy i przepustowości przejść granicznych można uzyskać na stronie www.granica.gov.pl a także na stronie www.olsztyn.ic.gov.pl.

Należy zaznaczyć, że natężenie ruchu na granicy zmienia się w zależności od dnia tygodnia, a dodatkowo na wzrost natężenia wpływają także okresy weekendowe i świąteczne.

W związku z powyższym istnieje ryzyko wykorzystania przez związki zawodowe naturalnych spiętrzeń ruchu do wykazania akcji protestacyjnej, która w rzeczywistości nie ma wpływu na bieżącą obsługę podróżnych i przedsiębiorców.

Kierownictwo Izby Celnej w Olsztynie na bieżąco monitoruje sytuację związaną z czasem oczekiwania na przekroczenie granicy.

Robert Torenc
Dyrektor Izby Celnej w Olsztynie



UPS UPS No Comment ................
 
Przepraszam Panią, ale!
Poprawiając wcześniej kolegę:


a tutaj taka buba:(


Więc może, zmusza ktoś Panią do pisania bezsensownych postów? Odgrażając się srogą karą,.
Także, proponuję poszukać sobie forum, na którym będzie Pani mogła podzielić się doświadczeniami. np Turystyczne Forum Dyskusyjne

Demokracja


[video=youtube;Fg87DtizTZQ]http://www.youtube.com/watch?v=Fg87DtizTZQ[/video]
 
takie komunikaty dyrektora swiadczą po raz kolejny ze jesr on przeciwko nam celnikom. Dyrektor jest zdrajcą i kłamcą. On nie chce emerytur mundurowych to niech zdejmie mundur i won dziadu. A protest dopiero się rozkręca im bliżej euro wtedy zacznie sie np. Absencja funkcjonariuszy
 
Do wernychora: Wolałabym aby mnie poprawiał ktoś kto we własnych postach nie wali błędów ortograficznych
 
Back
Do góry