• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zrzeszenie będzie miało "swojaków" w MFie?

I wyszło szydło z worka.

U nas w izbie mówią, że w mf odwołano dzisiaj Panią Wójtowicz ze stanowiska zastępcy Dyrektora Departamentu Służby Celnej. Według tego co mówią p. Basi S. powierzono kierowanie wydziałami w mf tymi co kierowała Pani Wójtowicz.

Wobec powyższego mam pytanie, czy to prawda?

Jeśli prawda, to od razu informuję, że będę miał Basiu do ciebie kilka
publicznych pytań.
 
I wyszło szydło z worka.

U nas w izbie mówią, że w mf odwołano dzisiaj Panią Wójtowicz ze stanowiska zastępcy Dyrektora Departamentu Służby Celnej. Według tego co mówią p. Basi S. powierzono kierowanie wydziałami w mf tymi co kierowała Pani Wójtowicz.

Wobec powyższego mam pytanie, czy to prawda?

Jeśli prawda, to od razu informuję, że będę miał Basiu do ciebie kilka
publicznych pytań.

Odwołanie Pani Wójtowicz jest potwierdzone na stronach MF natomiast powołanie na to stanowisko nie zostało upublicznione jeszcze, a przynajmniej ja nie znalazłem.

Pytaj, pytaj koniecznie publicznie ;)
 
na słowo PANI to trzeba zasłużyć. dla mnie to zwykła dyspozycyjna kuchta.

Odwołanie Pani Wójtowicz jest potwierdzone na stronach MF natomiast powołanie na to stanowisko nie zostało upublicznione jeszcze, a przynajmniej ja nie znalazłem.

Pytaj, pytaj koniecznie publicznie ;)
 
zamienił stryjek siekierkę na kijek.

I wyszło szydło z worka.

U nas w izbie mówią, że w mf odwołano dzisiaj Panią Wójtowicz ze stanowiska zastępcy Dyrektora Departamentu Służby Celnej. Według tego co mówią p. Basi S. powierzono kierowanie wydziałami w mf tymi co kierowała Pani Wójtowicz.

Wobec powyższego mam pytanie, czy to prawda?

Jeśli prawda, to od razu informuję, że będę miał Basiu do ciebie kilka
publicznych pytań.
 
Ostrożność procesowa narzuca mi ograniczenia w swobodnym wypowiadaniu się - niestety ;-/

uznajmy, że odejście, szkoda, że nie ze służby, tej Pani jest pozytywem; mało kto narobił tyle złego dla SŁUŻBY!

BAR bardziej nie zaszkodzi, a wiadomo, że czym więcej BAR tym lepiej:) w hazardzie;

Lepiej BAR niż TOR, a wiadomo, że TOR to ostatnio nie tylko zmora właścicieli praw;

Jak teraz TOR może ON? prędzej OUT!
 
Ostatnia edycja:
A jednak. Gratulacje.

smol.jpg
 
Back
Do góry