• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZZ Celnicy PL to niszowa organizacja związkowa!!!

N

Nie zarejestrowany

Gość
ZZ Celnicy PL to niszowa organizacja związkowa, zrzeszająca ok. 500 członków na 15 tys. celników. Jest jedną z pięciu ogólnopolskich organizacji działających w Służbie Celnej i jednocześnie najbardziej radykalna. Przedkłada akcje nośne medialnie, ale oparte na pomówieniach, nad merytoryczny dialog.


MOŻE,TYLKO 500 FUNKCJONARIUSZY ZROZUMIAŁO,ŻE ZZCELNICYPL POTRAFI ICH REPREZENTOWAĆ I WALCZYĆ O DOBRO CŁA?MOŻE CAŁA RESZTA WOLI BYĆ TRAKTOWANA JAK BANDA ROBOLI I PRZYGŁUPÓW,KTÓRZY SĄ TŁEM DLA KARIER SKOLESIOWANEJ I UPOLITYCZNIONEJ KADRY KIEROWNICZEJ?PANIE SŁAWKU,SKORO TAK TRUDNO ZAPISAC SIĘ DO ZZCELNICYPL,TO MOŻE ZWIĄZEK POWINIEN DBAĆ TYLKO O SWOICH A RESZTA TYCH BARANKÓW NIECH IDZIE NA RZEŹ!PROSZĘ NIE INFORMOWAĆ NA FORUM O TYM CO POWINNO SIĘ ZROBIĆ,CO MOŻNA I JAK ROZWIĄZYWAĆ POTENCJALNE PROBLEMY,PROSZĘ INFORMOWAĆ TYLKO CZŁONKÓW,RESZTA NIECH SIĘ TOPI W BAGNIE JACUSIA.
 
Małe jest piękne

400 funkcjonariuszy złożyło odwołania, zapewne członków ZZ Celnicy PL.

To elitarny klub. Jego członkowie szczycą się znajmością prawa i uczciwością. Pomimo tego, w zawodowym środowisku próbuje się przypinać im etykietę pieniaczy i awanturników.

Zapisanie się do niego nie jest łatwe, wymaga odpowiednich rekomendacji i referencji. Ja mam legutymację z numerem 5. A Ty?
 
Tak, jesteśmy Elitą!

Wiesz, co to znaczy być dumnym z powodu przynależności do elitarnego ZZ Celnicy pl., znaczy to, że w momencie kiedy dzieje Ci się krzywda, nikt tobie nie odpowie ;co ja mogę ci poradzić: Życzę, trochę pokory wobec uczciwości i wielkości potencjału w szukaniu sprawiedliwości przy zawłaszczaniu SC.
 
Back
Do góry