• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zmiany,zmiany,zmiany

K

konstruktor

Gość
Macie jakieś nowe wieści na temat zmian w UC K-ce? napiszcie coś bo to co słyszałem to jeży włos na głowie. jajkrócej to opiszę jako: małpa z brzytwą
 
ups, jak widze nieśmiałość uczestników forum jest zadziwiająca. No ale cóż? pewnie nie mają nic do powiedzenia :cry:
 
...

Konstruktor; formuła którą zaproponowałeś tzn. "pierdnąć i wyjść" nie jest najszczęśliwsza. Chcesz się podzielić informacjami to po prostu je napisz tutaj.
 
A co tu konkretyzować? Zima się kończy i "mrozy" mają odejść , a ma nadejść "komornik" ;-) Tak przynajmniej wróble ćwierkają...
 
tak, formuła wejść, zamieszać i wyjść to faktycznie dla niektórych jest przykra bo siedzą z boku i nawet im się wejść nie chce.Mają wyłącznie pretensje do tych którzy próbują robić cokolwiek ( czasem nawet głupiego). Istotnie, nie mam żadnych pewnych wieści a te plotki co słyszałem to są tylko plotki.
Chcę tylko zagaić temat aby poplotkować. Jak komuś taka forma nieodpowiada to nie musi wcale tego czytać a tym bardziej odpowiadać.



Wąchać to by każdy chciał, ale pierdzieć to nie ma komu :wink:
 
jak widzisz eresenie niewiele sie dzieje w K-cach. albo też niewielu ma co napisać, choć sądząc po ilości wyświetleń większość jest ciekawa co faktycznie słychać.
 
dokładnie tak :D Ciekawość jest równie pospolita jak bojaźliwość. A to nic trudnego : rejestracja , login i można już coś napisać ... no chyba , że nie ma się nic ciekawego do dodania. Ale zapraszam do dyskusji. To nie boli... Może jednak coś się dzieje w Izbie lub podległych jednostkach.
 
Back
Do góry