• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zawody na urzędowego matoła

wyborowa

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
Do zawodów może przystąpić każdy funkcjonariusz i pracownik w randze od kierownika wzwyż.Bierzemy pod uwagę stanowisko 5pkt, stopień 10 pkt, staż 15 pkt, koligacje rodzinne 20 pkt, wynagrodzenie 25 pkt, opinie pracowników z forum 30 pkt, opinie agentki celnej z forum 35 pkt, niewpłacone należności celne na konto urzędu 40 pkt, brak należności akcyzowych na koncie urzędu 45 pkt, ilość przerobionego papieru 50 pkt. Liczę na uzupełnienie punktacji.
Ponieważ mam pewnego kandydata na zwycięzcę w zawodach to w/w punktacja nie ma znaczenia. Moim faworytem jest ... no i tu się pogubiłam. Jednak mam takiego co pozuje na głównego specjalistę w sprawach celnych, karnych i akcyzowych.Siedzi w swojej norze i udaje że coś pojmuje z otaczającej go rzeczywistości. Takiego co jak mu coś dadzą to roboty to wykona bez głębszej refleksji. Rozkaz to rozkaz na zasadzie jak mu ssc każe własnego ojca matkę wysiedlić na syberię to wysiedli.Już raz rodzina przerabiala wysiedlenie przez bolszewików w ramach Akcji Wisła z Ukrainy.Ogłaszam, że I miejsce w konkursie na głównego matoła zajął/zajęła.........Czekam na propozycję bo może kogoś pominę.
 
Ostatnia edycja:
F60.31

Do zawodów może przystąpić każdy funkcjonariusz i pracownik w randze od kierownika wzwyż.Bierzemy pod uwagę stanowisko 5pkt, stopień 10 pkt, staż 15 pkt, koligacje rodzinne 20 pkt, wynagrodzenie 25 pkt, opinie pracowników z forum 30 pkt, opinie agentki celnej z forum 35 pkt, niewpłacone należności celne na konto urzędu 40 pkt, brak należności akcyzowych na koncie urzędu 45 pkt, ilość przerobionego papieru 50 pkt. Liczę na uzupełnienie punktacji.
Ponieważ mam pewnego kandydata na zwycięzcę w zawodach to w/w punktacja nie ma znaczenia. Moim faworytem jest ... no i tu się pogubiłam. Jednak mam takiego co pozuje na głównego specjalistę w sprawach celnych, karnych i akcyzowych.Siedzi w swojej norze i udaje że coś pojmuje z otaczającej go rzeczywistości. Takiego co jak mu coś dadzą to roboty to wykona bez głębszej refleksji. Rozkaz to rozkaz na zasadzie jak mu ssc każe własnego ojca matkę wysiedlić na syberię to wysiedli.Już raz rodzina przerabiala wysiedlenie przez bolszewików w ramach Akcji Wisła z Ukrainy.Ogłaszam, że I miejsce w konkursie na głównego matoła zajął/zajęła.........Czekam na propozycję bo może kogoś pominę.



Ta diagnoza pasuje mi do Stacha z UCII, choć tak do końca przekonany nie jestem. U niego bardzej występują perturbatio personalitatis (nie mylić z masturbatio); kod choroby dla zainteresowanych: F60.31 a może F16.
 
Ostatnia edycja:
statuetka dla zwycięzcy

Za pierwsze miejsce będzie nagroda i statuetka w postaci Koziołka Matołka. Taki symbol wsiowego głupka. Za drugie miejsce "Trzy małpki co nic nie widzą, nie słyszą i nie mówią" Kto ma pomysła na 3 nagrodę. Zastanawiałem się nad Grzesiem co worek niesie a za workiem piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem. Symbol jw. i pasuje do obecnej sytuacji w tej śmiesznej poprzebieranej i pojebanej tzw.służbie dorci zwanej kadrą kierowniczą z fikcyjnymi zakresami obowiązków.
 
Ostatnia edycja:
ogłaszam nieoficjalne wyniki na matoła

Jak wcześniej napisałam --- Nie ma obowiązku czytania tego forum Jednak 1 miejsce przyznaję dla tzw.Stanisława przyjaciela Nowakowskich za zasługi w szerzeniu ciemnoty wśród funkcjonariuszy. Jest to nagroda wspólna dla dwóch naszych bezmózgowców za np. hasło dotyczące tego forum. Cytuję z pamięci "ja tego forum nie czytam, ale jak coś się pojawi o mnie to wystąpię wobec ciebie z prywatnym aktem oskarżenia". Niezły pojebus na stanowisku naczelnika.
 
Pudło z matołkami.

Jak wcześniej napisałam --- Nie ma obowiązku czytania tego forum Jednak 1 miejsce przyznaję dla tzw.Stanisława przyjaciela Nowakowskich za zasługi w szerzeniu ciemnoty wśród funkcjonariuszy. Jest to nagroda wspólna dla dwóch naszych bezmózgowców za np. hasło dotyczące tego forum. Cytuję z pamięci "ja tego forum nie czytam, ale jak coś się pojawi o mnie to wystąpię wobec ciebie z prywatnym aktem oskarżenia". Niezły pojebus na stanowisku naczelnika.

Drugie miejsce na pudle ex aequo zajmują dyrektorzy:

1. Falczak
2. Boguch
3. Wienczek

Falczak, za pożegnalny list w którym żegnał się z dyrektorowaniem i obnażył układy panujące w Izbie, po czym spojrzał w pasek ile finansowo jako szeregowy straci, schował głowę w dupę i został wicedyrektorem.

Boguch, za lenistwo i takie kwiatki jak szczepionki z klanu Błaszczyków i ich spółki INTERMEDICUS:
http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/798723.html

Wienczek, za te kretyńskie okólniki, w których pracownik wnioskuje żeby go Izba wydymała, a Dorcia K. łaskawie wyraża zgodę.
 
trzecie miejsce

Po przeczytaniu powyższych kilku postów proponuję: trzecie miejsce dla Sebastiana Dymanego vel Wydymanego jak cała służba. Jest szansa dla Sebastiana na awans na podiumie, ale musi to uzgodnić z Frankiem co przez kilka lat dymał Stanisława coby ten go posunął razem z szefostwem.Najlepiej do Piotrkowa.A tak wogle to proszę o więcej kultury na tym łódzkim forum.
 
Ostatnia edycja:
Kandydatura

A ja chciałbym zgłosić wydz. logistyki który przez kilka miesięcy tego roku nie naprawiał służbowych samochodów bo zapomniał ze w grudniu 2008r skończyła się umowa na naprawę aut i przygotowanie całego przetargu zajęło kilka miesięcy. Ponadto za przypisanie nr rejestracyjnych do radiowozów z nr bocznymi, tak że radiowóz nr boczny 05 ma rejestrację 06, 05 ma 06, 07 ma 08 a 08 ma 07. Tylko udało się z 10 i na tablicy i na boku jest 10 :))):D
 
Eurometro od eurosceptyka

Za pierwsze miejsce będzie nagroda i statuetka w postaci Koziołka Matołka. Taki symbol wsiowego głupka. Za drugie miejsce "Trzy małpki co nic nie widzą, nie słyszą i nie mówią" Kto ma pomysła na 3 nagrodę. Zastanawiałem się nad Grzesiem co worek niesie a za workiem piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem. Symbol jw. i pasuje do obecnej sytuacji w tej śmiesznej poprzebieranej i pojebanej tzw.służbie dorci zwanej kadrą kierowniczą z fikcyjnymi zakresami obowiązków.


Szkoda, że to nie konkurs ogólnołódzki bo dałbym Koziołka Matołka za:

http://www.polskatimes.pl/dziennikl...0,wybierzcie-mnie-to-wybuduje-metro,id,t.html
 
Ostatnia edycja:
zbiorowa nagroda

Dla referatu obsługującego I miejsce na liście. Jak ma się cały czas sraczkę to myśli się tylko o jednym. Nie wystarczy pukac się w czoło po wyjściu z gabinetu naczelnika. To, że mądry inaczej to wszyscy wokół mówią i wiedzą. Tylko głupi ten co głupio robi (Forest Gump) lub jest na usługach głupola. Bo jak to mówi przysłowie, że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim ( Lansowanym z magazynu na wróblewskiego i tolerującymi ,stojącymi z nim w jednym szeregu przyjaciółmi z kadry kierowniczej) znaleźć. Ku pamięci panie i panowie oficerowie. Lubicie bardzo otaczać sie debilami ale to jest jednak zaraźliwe.Zdzicho też będzie oficerem/major/major z paragrafu 22. Niezłe jaja ---będziecie mu się kłaniać.Będzie wam wydawał rozkazy panowie i panie podoficerowie.Mrożek by tego nie wymyślił.
 
Ostatnia edycja:
Kto tu kogo posuwa?

Dla referatu obsługującego I miejsce na liście. Jak ma się cały czas sraczkę to myśli się tylko o jednym. Nie wystarczy pukac się w czoło po wyjściu z gabinetu naczelnika. To, że mądry inaczej to wszyscy wokół mówią i wiedzą. Tylko głupi ten co głupio robi (Forest Gump) lub jest na usługach głupola. Bo jak to mówi przysłowie, że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim ( Lansowanym z magazynu na wróblewskiego i tolerującymi ,stojącymi z nim w jednym szeregu przyjaciółmi z kadry kierowniczej) znaleźć. Ku pamięci panie i panowie oficerowie. Lubicie bardzo otaczać sie debilami ale to jest jednak zaraźliwe.Zdzicho też będzie oficerem/major/major z paragrafu 22. Niezłe jaja ---będziecie mu się kłaniać.Będzie wam wydawał rozkazy panowie i panie podoficerowie.Mrożek by tego nie wymyślił.


Czy Zdzicho N. to kolejny po J.P. i Sebastianie geniusz z powiatu pabianickiego?


http://www.polskatimes.pl/dziennikl...0,wybierzcie-mnie-to-wybuduje-metro,id,t.html
 
dorcia i zdzicho

Dorcia i Zdzich w jednym stali domu. Druh Zdzich na górze a Dorcia na dole itd. Paweł i Gaweł. Jaś i fasola. Smutne jest to, że klimakterium trafiło na całą tą instytucję. Dorcia opiera swoje opinie o informacje uzyskane od Zdzicha ,któremu wierzy bezgranicznie.Kocha go , ufa mu,chce się mu oddać bez reszty. Druh Zdzich zamknięty w swoim bunkrze na wróblewski street, zdziczał już do reszty, ma omany, konfabuluje. Dorcia wierzy mu bezgranicznie.Teraz dorcia ma problem bo Zdzich może zostać majorem a ona chciałaby aby został conajmniej pułkownikiem.Przecież nie wypada aby taki intelektualista miał niższy stopień od dorci.Zdzich, i Dorcia z Jajcusiem tworzą klasyczny trójkąt. Wzorcowy trójkąt jak wzorzec metra(obiecanego w Łodzi) w Sevre pod Paryżem.Tak oto mądrzy inaczej wspieraja się w naszej izbie.
 
Ostatnia edycja:
Matoł.

Jak wcześniej napisałam --- Nie ma obowiązku czytania tego forum Jednak 1 miejsce przyznaję dla tzw.Stanisława przyjaciela Nowakowskich za zasługi w szerzeniu ciemnoty wśród funkcjonariuszy. Jest to nagroda wspólna dla dwóch naszych bezmózgowców za np. hasło dotyczące tego forum. Cytuję z pamięci "ja tego forum nie czytam, ale jak coś się pojawi o mnie to wystąpię wobec ciebie z prywatnym aktem oskarżenia". Niezły pojebus na stanowisku naczelnika.

Dla naszego Matoła z Teresy pudło osobiście wyrychtował..., no kto?

http://www.pkt.pl/nowakowski_zdzisl...lizacje_058f6fb0365d4f0068afaefb0b9b9861.html



...
 
Back
Do góry