• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zatarcie skazania a służba w scs

wladekdz

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Zaliczyłem test wiedzy, test psychologiczny, sprawnościowy i kompetencyjny. Została rozmowa kwalifikacyjna. Mam w związku z tym pytanie. Wiele lat temu dostałem wyrok za posiadani marychy. Wyrok już dawno uległ zatarciu. Widnieje jednak wpis w policyjnym ksip. Czy istnieje szansa, z się do tego dokopią i stwierdzą że np. nie mam nieposzlakowanej opinii??
 
to, że nie widniejesz w KRS-ie, i związku z tym jesteś "czysty" dla każdego prywaciarza jest ok. Popełniłeś błąd sto lat temu, ok, wyrok uległ zatarciu. Odpowiadając na twoje pytanie: oczywiście że się dokopią, ponieważ komisję możesz oszukać jednak każdy z nowych jest weryfikowany przez inne służby. Jak one weryfikują... nie wiem. Wg prawa jesteś "czysty" ale czy masz nieposzlakowaną opinie? Nie wiem. Nie mnie to oceniać.
 
Chyba kolega powyżej trochę przesadził. Nie sadze, żeby aż tak "kopali". To nie jest poziom dostępu to ściśle tajnych tajemnic państwa.
 
Jeśli wg prawa jesteś czysty, to znaczy że masz nieposzlakowaną opinię. Chyba, że wejdziemy na obszar nie spenalizowany.
 
Składasz ABO, które prześwietla ABW. Na rozmowie bym o tym nie wspominał. Najwyżej odrzucą Ci ABO i będziesz sam wiedział dlaczego.
 
Back
Do góry