• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zaświadczenie dla banu

Faescs1

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Październik 2021
Posty
8
Punkty reakcji
1
Witam, staram się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania i bank wymaga umowy na minimum 6 miesięcy do przodu. Jestem aktualnie w służbie przygotowawczej po zdanym zkz ale przed angielskim pozostało mi 5 miesięcy do końca służby przygotowawczej. Czy jest u nas w służbie możliwe wystawienie zaświadczenia dla banku o braku przeciwskazani do przedłużenia umowy tak jak w firmach prywatnych. Czy ktoś się starał o coś takiego?
 
Witam, staram się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania i bank wymaga umowy na minimum 6 miesięcy do przodu. Jestem aktualnie w służbie przygotowawczej po zdanym zkz ale przed angielskim pozostało mi 5 miesięcy do końca służby przygotowawczej. Czy jest u nas w służbie możliwe wystawienie zaświadczenia dla banku o braku przeciwskazani do przedłużenia umowy tak jak w firmach prywatnych. Czy ktoś się starał o coś takiego?
To raczej pytanie do kadr. Ale jak miezdasz języka.... więc pewnie nie
 
Nie wystawią takiego zaświadczenia. Musisz zdać jak najszybciej język, jak to zrobisz wystąp o skrócenie służby przygotowawczej. W służbie stałej będzie po temacie.:D
 
Nie wystawią takiego zaświadczenia. Musisz zdać jak najszybciej język, jak to zrobisz wystąp o skrócenie służby przygotowawczej. W służbie stałej będzie po temacie.:D
No tak ale to jest kilka miesięcy czekania,znaleźliśmy idealną nieruchomość a nikt nie będzie czekał aż zdam angielski
 
Sorki, nie przeskoczysz tego! Nawet zaświadczenie o zarobkach wystawią tylko na okres służby przygotowawczej. Jak nie zdasz języka nie będziesz w służbie stałej. Chyba, że masz certyfikat z języka lub jesteś po filologii, wtedy zaliczają język z automatu. Rozumiem, że przedstawiłeś dokument z datą końca służby przygotowawczej i stąd ten problem. A takiego "zaświadczenia dla banku o braku przeciwskazani do przedłużenia umowy" w obecnej twojej sytuacji nikt ci nie wystawi.
 
Back
Do góry