• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zasadniczy Kurs Celny

nauka do egazminu kończącego, w świetle zbliżających się wydarzeń też jest bezsensem, ale trzeba :(
 
ale co wtedy z lojalką, trzeba będzie oddać kase..chociaż akcja byłaby spektakularna i z jajem
 
niech mi ktoś powie...

no właśnie, jak to jest w przypadku oblanego egzaminu końcowego i jeśli np. dyrektor IC nie wyrazi zgody na powtórne zdawanie? płacę za kurs, moduły, itd? czy po trzech latach w służbie przygotowawczej zostaję zwolniony?
 
Podoba mi sie pomysł z oddaniem czystych kartek!!! ale mysle ze w ten sposób ukrecimy sobie bicze na własne tyłki !!! Naczelnik urzedu w którym pracuję powiedział kiedys mojemu koledze ze "jak mu sie nie podoba to na jego mijsce jest wielu chętnych" Tak wiec mysle ze i z egzaminami było by podobnie !!!
Mnie to wszystko czekac bedzie za kilka miesiecy
Jak ja to przezyje?????
Co do pytania pana NIUDACZA to tak własnie bedzie jak cos pójdzie nie tak to nikt nie bedzie patrzył ze pracujesz 3 lata i pozegnają sie z tobą
OBY nIE zycze wszystkiego najleprzego
:wink:
 
Back
Do góry