• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zasadniczy Kurs Celny - Świder październik 2007

jeppi

Użytkownik
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów SC.

Pośród nas jest wielu takich którzy uczestniczą w ZKC, bądź niewątpliwie będą w takich przedsięwzięciach uczestniczyć. Z racji zakończenia zasadniczej części tego kursu organizowanego od 07.10 do 09.11 2007 postanowiłem założyć temat, w którym odnajdą się byćmoże moi koledzy i koleżanki z kursu.
ZKC jest zdecydowanie najlepszym czasem dla każdego celnika. Choć z takimi opiniami spotkałem się już wcześniej, teraz mogę oświadczyć że w pełni z tym stwierdzeniem zgadzam, jako że to przeżyłem.

przede mną jeszcze droga poprzez moduły do egzaminu końcowego no i oczywiście dni służby.

Pozdrawiam wszystkich zarówno kolegów i koleżanki z ZKC jak również ludzi stojących po drugiej stronie barykady, czyli wykładowców, życząc samych sukcesów, byście nie stali w miejscu lecz rozwijali swój potencjał w jak najlepszy dla was kierunku.

Dziękując mam nadzieję na więcej wspólnych szkoleń.

podpisano:
"Koordynator d/s Sportu i Rekreacji" :)
 
Panie Koordynatorze! Osobiście uważam, że ZKC należy do tych nielicznych zdarzeń, które nigdy się nie powtórzą , naprawdę i w przenośni. A to, jak na nich jest zależy od ludzi, którzy w nim uczestniczą. Nasz był wyjątkowy pewnie też ze względu na Twoją obecność. Dobrze, że wiesz już , że wszystkim się nie dogodzi na 100% , bo jak mi pasuje, to nie pasuje komuś innemu. W imieniu swoim i koleżanek, chcę podziękować za organizację wolnego czasu, oraz nadmienić ,że liczymy na *majowy weekend nad morzem*. Przyszłym kursantom życzę zaś, żeby również mogli wspominać ZKC z łezką w oku. Wykładowcom z IC Łódż i Gdynia dziękuję za bardzo zajmujące zajęcia. Chciałam jeszcze podziękować Dyrektorowi Ośrodka za okazaną nam pomoc . J.J.J. DZIĘKI !!!!!!!!!!
 
Back
Do góry