• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zapaś organizacyjna w IC w Opolu w 2005r

ja rozwinąć mogę - wynika ona z najgorszego z mozliwych doborów kadry - wedle kryteriów lojalności a nie rozumności
 
Z tym doborem masz kolego świętą rację nie ważna wiedz i umiejętności ważna lojalność ślepa lojalność i brak jakichkolwiek zasad.
 
P.o. Naczelnik jest niewinny

Proszę prześledzić historię tego Wydziału:
1. Pierwszym Naczelnikiem była .......
2. Drugi Naczelnik naprawdę jest p.o i nic więcej- zdalnie sterowany.
 
organizacja

A jak wam sie podoba organizacja WDC i GM, myslelismy ze nowy z-ca zrobi porzadek ale niestety. Cóż wystarczy spojrzec na ekekty ich pracy w CORYNTI nic tylko IC Opole :shock:
 
Re: organizacja

robol napisał:
A jak wam sie podoba organizacja WDC i GM, myslelismy ze nowy z-ca zrobi porzadek ale niestety. Cóż wystarczy spojrzec na ekekty ich pracy w CORYNTI nic tylko IC Opole :shock:

przecież działają bardzo dobrze, tylko w opolskiem nie ma śladu przestępczości, bardzo szybko ją wycięli i wystarczy że wszsycy wiedzą jakie mamy służby i się boją kombinowania bo złapanie pewne
 
Re: organizacja

w ic kielce nowy zastępca w ciągu 2 tygodni połączył WZP i WDC, zmienił naczelników i niektórych kierowników, i nadal przegląda teczki osobowe.
 
Re: organizacja

powinien połączyć wszystkie wydziały w jeden i stworzyć dużo różnych zespołów i koordynatorów (nawet więcej niż funkcjonariuszy) i tak to się będzie samo nakręcało dla siebie jak w Opolu
 
Poszczególni Naczelnicy tegoż wydziału zrobili z niego niestety wydział Prawnie -Zdezorganizowany.
Pomyśleć, że na tym opiera się jakoś organizacja całej IC - współczuję.
 
Co tak narzekacie na ten wasz GMWDC czy jak to tam u Was jest. U nas się żrą nawzajem, słyszałem, że wy się trzymacie kupy. W warszawce słyszałem, że u was był największy w Europie strzał anaboli i full podrób (tak mówił ważny gość z MF-u). Chyba macie trochę wrogów wokół. Ale my też. Nigdy nas nie lubili. Niedługo nas wszystkich rozpuszczą i w końcu inne służby zrobią pokazowy porządek. Trzymajcie się razem to coś wywalczycie, u nas jeden drugiemu podkłada świnie.
 
Dzięki kolego z sąsiedniej Izby.
To prawda GM IC Opole trafiły jeden z większych transporcików anaboli.
Ujawnienia podrobionych znaków towarowych, to jeżeli chodzi o ilość nawet 1-e(pierwsze) miejsce w Polsce. Tak, Tak w takim małym OC Nysa. Całą stertę podrobionych znaków towarowych zatrzymują celnicy z OC NYSA wraz z GM.
Generalnie jeżeli chodzi o pracę GM to jest ok. Chłopaki tam zatrudnieni znają się dobrze na tej robocie. Wyniki byłyby jeszcze większe, gdyby kierownictwo zrozumiało pewne proste kwestie.
Oczywiście za tą własność intelektualną wynagrodzono nas przydziałem jeszcze większej ilości pracy. W myśl panującej tu zasady - za dobrze wykonaną pracę otrzymujesz jeszcze więcej pracy. Nagrody pieniężne poszły gdzieś wyżej.
A tak na marginesie musimy o to 1-e miejsce upomnieć się w końcu w samym Ministerstwie.
 
Back
Do góry