• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zamknięcia z pomówienia

S

stary zoll

Gość
PAMIęTAJCIE TYLKO PRZECIWSTAWIENIE SIę PRZESTEPCZEJ DZIAłALNOSCI CBś ORAZ ABW MOZE COś ZMIENIć! WSZYSCY BLISCY ZAMKNIETYCH CELNIKóW POWINNI POWIADAMIAć MEDIA ,,GAZETY ,TELEWIZJE!! TO CO ROBIą ORGANY SCIGANIA TO POWTóRKA ESBECJI I ICH METODY!! DLACZEGO SIę NIE MóWI O CELNYCH KTóRZY WRóCILI DO PRACY I Są UNIEWINNIENI ! TERAZ SIę ICH STRASZY żE JAK ZACZNą SIę DOPOMINAć O SZKODY I ODSZKODOWANIA TO NIE PRZEJDą WERYFIKACJI ZWIąZANEJ Z K.A.S. !!!!! NIECH MEDIA TYM NOWO NARODZONYM ESBEKOM PATZRą NA RęCE , SKARZCIE SIę DO STRASBURGA, GDZIE TYLKO MOżNA ! TRZEBA W KOńCU SKOńCZYć Z ZASTRASZANIEM!!I ZMUSZANIEM DO PRZYZNANIA SIę DO WINY!TRZY MIESIęCZNY ARESZT Z PRAWDZIWYMI BANDZIORAMI MOZE KAżDEGO MUNDUROEGO ZMUSIć DO PRZYZNANIA SIę DO WSZYSTKIEGO , żEBY TYLKO WYJSC!!KURONIA ESBECY KAZALI GWAłCIć W WIęZIENIU ZEBY SIę PRZYZNAł!! NASZE ABW I CBś IDZIE NA łATWIZNE!!
 
jeżeli młodzi celni jeszcze tego nie widzą to napewno w przyszłosci to zobaczą , prokurator chce aby mówili ale nie powiedział co maja mówić
ważne aby mówili
 
Zostalem zatrzymany na trzy miesiące za to że byłem celnikiem (chętnie opowiem dlaczego tak było ale nie na forum) Sprawa w sądzie trwa już prawie siedem lat. Wszystkie zarzuty prokuratora zostaly odrzucone ale sprawa toczy się dalej,co wy na to?
 
Anonymous napisał:
Zostalem zatrzymany na trzy miesiące za to że byłem celnikiem (chętnie opowiem dlaczego tak było ale nie na forum) Sprawa w sądzie trwa już prawie siedem lat. Wszystkie zarzuty prokuratora zostaly odrzucone ale sprawa toczy się dalej,co wy na to?
tak się dzieje z celnikami to okropne jak mozna łatwo zgnoić ludzi, tylko dlatego ze są celnikami, współczuje ci bardzo
 
Za malo miejsca żeby opowiadac o mojej sprawie na forum.ale mogę dać kilka rad żeby omineło was to, co mnie spotkalo. 1.Nigdy nie przejmować się czyimś problemem, 2.Absolutnie nigdy nie pomagać tego problemu rozwiązywać, 3.Zapomnieć o tym że ktoś z pracy jest twoim kolegą(przykre),4.Zaprzyjażnic się z dobrym adwokatem(prawo pozwala zrobićz celnikiem co sie chce), i 5.Odlożyć jak najwięcej pieniędzy na prawnika(żart)

P.S Teraz sobie żartuję ale kiedyś nie bylo mi do śmiech
 
zatrzymania z pomówienia

WIDZICIE !!!! TO PIERWSZY PRZYKłAD!!!NIE MOżNA SIę BAć I TRZEBA WALCZYć !! A TOBIE KOLEGO MOGę PORADZIć żEBYś POLSKIE SąDY ZASKARZYł DO STRASBURGA ZA OPIESZAłOść I WOLNE PROWADZENIE POSTęPOWANIA SąDOWEGO!! JEST NA TO PRZEPIS !!! DO CAłEJ RESZTY ZAINTERESOWANYCH !!!! PROSZę WSZYSCY BLISCY ZATRZYMANYCH , NIECH NIE BOJą SIę MEDIóW !!!! śCIąGNIJCIE ICH SZUKAJCIE TAM POMOCY!!! DOMNIEMANIE NIEWINNOSCI TO NASZE KONSTYTUCYJNE PRAWO!!! JEST łAMANE I TO W BARDZO WYRAZISTY SPOSóB!
 
Anonymous napisał:
Za malo miejsca żeby opowiadac o mojej sprawie na forum.ale mogę dać kilka rad żeby omineło was to, co mnie spotkalo. 1.Nigdy nie przejmować się czyimś problemem, 2.Absolutnie nigdy nie pomagać tego problemu rozwiązywać, 3.Zapomnieć o tym że ktoś z pracy jest twoim kolegą(przykre),4.Zaprzyjażnic się z dobrym adwokatem(prawo pozwala zrobićz celnikiem co sie chce), i 5.Odlożyć jak najwięcej pieniędzy na prawnika(żart)

P.S Teraz sobie żartuję ale kiedyś nie bylo mi do śmiech

zapomniales dodac pkt.6 ktory znakomicie zalatwia 5 poprzednich :lol: mianowicie walnac ta posada, puki sie nie jest za późno, a na odchodnym iść i nawrzucac dyrektorowi co sie mysli o tym gównie p.t. SC, zmienic to nic nie zmieni, ale satysfakcja gwarantowana :wink:
 
Re: zatrzymania z pomówienia

stary zoll napisał:
WIDZICIE !!!! TO PIERWSZY PRZYKłAD!!!NIE MOżNA SIę BAć I TRZEBA WALCZYć !! A TOBIE KOLEGO MOGę PORADZIć żEBYś POLSKIE SąDY ZASKARZYł DO STRASBURGA ZA OPIESZAłOść I WOLNE PROWADZENIE POSTęPOWANIA SąDOWEGO!! JEST NA TO PRZEPIS !!! DO CAłEJ RESZTY ZAINTERESOWANYCH !!!! PROSZę WSZYSCY BLISCY ZATRZYMANYCH , NIECH NIE BOJą SIę MEDIóW !!!! śCIąGNIJCIE ICH SZUKAJCIE TAM POMOCY!!! DOMNIEMANIE NIEWINNOSCI TO NASZE KONSTYTUCYJNE PRAWO!!! JEST łAMANE I TO W BARDZO WYRAZISTY SPOSóB!


O jakim ty prawie mowisz kolego -CZY TY WIDZISZ WYROKI Z TEGO ROKU W TK -przejrzyj-i wszystko zgodne z nasza KONSTYTUCJA
 
Nie jestem mrówką, zarabiam nieźle, chyba więcej niż celny z pasa, ale jakoś nie stać mnie na takie rzeczy jak ich/domy itp/. A wy, pracujacy w cle sami nie wierzycie w to, co piszecie. Twierdzicie, ża zatrzymują Was za 50 zł. To dlatego, że w tyle można Wam udowodnić. Reszta łapówek się nie liczy bo ich nie udowodniono, wspaniałe rozumowanie. Biedny człowiek, za 50 zł zatrzymany! Tylko skąd od razu najlepszy adwokat /chyba społecznie/ i cały zgromadzony dotychczas majątek. Nikt nie bierze tego pod uwagę, że ileś tam razy po 50 daje niezłą sumkę. A co do domów i basenów, proponuję rekonasans w okolicach Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa itp. Zobaczycie jak mieszkają celni. Nikomu nie zazdroszczę majątku, jeżeli dorobi się go uczciwą pracą. I wcale nie twierdzę, że tylko celnicy są skorumpowani, tym bardziej wszyscy. Znam wielu wspaniałych, uczciwych ludzi, którzy pracują w cle i wstyd im za sprzedawczyków.
 
Jeżeli ktos wie że jakiś celnik ma dom z basenem, i wie na pewno że fundusze na jego zakup lub budowę pochodzily z przestępstwa, ma obowiązek powiadomić odpowiednie służby.Jeżeli jednak nie ma takiej pewności, powiinien wiedzieć że rzucanie falszywych oskarzeń jest karane.
 
Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Za malo miejsca żeby opowiadac o mojej sprawie na forum.ale mogę dać kilka rad żeby omineło was to, co mnie spotkalo. 1.Nigdy nie przejmować się czyimś problemem, 2.Absolutnie nigdy nie pomagać tego problemu rozwiązywać, 3.Zapomnieć o tym że ktoś z pracy jest twoim kolegą(przykre),4.Zaprzyjażnic się z dobrym adwokatem(prawo pozwala zrobićz celnikiem co sie chce), i 5.Odlożyć jak najwięcej pieniędzy na prawnika(żart)

P.S Teraz sobie żartuję ale kiedyś nie bylo mi do śmiech

zapomniales dodac pkt.6 ktory znakomicie zalatwia 5 poprzednich :lol: mianowicie walnac ta posada, puki sie nie jest za późno, a na odchodnym iść i nawrzucac dyrektorowi co sie mysli o tym gównie p.t. SC, zmienic to nic nie zmieni, ale satysfakcja gwarantowana :wink:
zapomniałeś dodać,aby nie zapomnieć zrobić dużą kupkę na celni
 
stary zoll napisał:
PAMIęTAJCIE TYLKO PRZECIWSTAWIENIE SIę PRZESTEPCZEJ DZIAłALNOSCI CBś ORAZ ABW MOZE COś ZMIENIć! WSZYSCY BLISCY ZAMKNIETYCH CELNIKóW POWINNI POWIADAMIAć MEDIA ,,GAZETY ,TELEWIZJE!! TO CO ROBIą ORGANY SCIGANIA TO POWTóRKA ESBECJI I ICH METODY!! DLACZEGO SIę NIE MóWI O CELNYCH KTóRZY WRóCILI DO PRACY I Są UNIEWINNIENI ! TERAZ SIę ICH STRASZY żE JAK ZACZNą SIę DOPOMINAć O SZKODY I ODSZKODOWANIA TO NIE PRZEJDą WERYFIKACJI ZWIąZANEJ Z K.A.S. !!!!! NIECH MEDIA TYM NOWO NARODZONYM ESBEKOM PATZRą NA RęCE , SKARZCIE SIę DO STRASBURGA, GDZIE TYLKO MOżNA ! TRZEBA W KOńCU SKOńCZYć Z ZASTRASZANIEM!!I ZMUSZANIEM DO PRZYZNANIA SIę DO WINY!TRZY MIESIęCZNY ARESZT Z PRAWDZIWYMI BANDZIORAMI MOZE KAżDEGO MUNDUROEGO ZMUSIć DO PRZYZNANIA SIę DO WSZYSTKIEGO , żEBY TYLKO WYJSC!!KURONIA ESBECY KAZALI GWAłCIć W WIęZIENIU ZEBY SIę PRZYZNAł!! NASZE ABW I CBś IDZIE NA łATWIZNE!!
media nic nie zrobią bo to zwykła nagonka polityczna, palcem nie kiwną kto za celnikiem się wstawi, w momencie kiedy się jest celnikiem stajesz się przestępcą , ku przestrodze nowym adeptom tej słuzby, pamietajcie podejmujac pracę w cle stajecie się przestępcami, ajak juz jesteście w cle to rada jedna jedyna nie starajcie się być uczciwymi tylko brać co się nawinie i wiać , najlepiej jak najdalej.Jedyna rozsądna rada
 
Back
Do góry