• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Z polską akcyzą

N

Nie zarejestrowany

Gość
Witam mam pytanko jak sprawa wygląda jak chcemy przewieść papierosy np 40 sztuk ukraińskich i 20 sztuk z polską akcyzą zakupioną w polsce ciekawi mnie czy limit dotyczy równierz papierosów z opłaconą polską akcyzą i nie tylko papierosów ale to jest jedynie przykład

dzięki
pozdro
 
Witam mam pytanko jak sprawa wygląda jak chcemy przewieść papierosy np 40 sztuk ukraińskich i 20 sztuk z polską akcyzą zakupioną w polsce ciekawi mnie czy limit dotyczy równierz papierosów z opłaconą polską akcyzą i nie tylko papierosów ale to jest jedynie przykład

dzięki
pozdro

jak widac chlopaki wpadli na "gienialny" pomysl odklejania z polskich paczek akcyzy i przyklejania na ukrainskich. pomysl stary juz kiedys istnial ale musze was zmartwic - dodatkowo powinien byc napis po polsku o zawartosci nikotyny i innych swinstw na opakowaniu
 
no nie....., najpierw pytanka o paczkę a teraz jak przekręcić na akcyzie. co to się zrobiło z tym forun? zaraz będzie pytanie: jak kogoś okraść i nie wpaść?
 
Poczytaj przepisy i sam będziesz wiedział a za podrabianie banderol będziesz miał większe kłopoty niż za przemyt fajek :))))
 
papierosy normy dla ue

Witam, mam zapytanie jakie są normy dla mieszkańców UE w przewozie wyrobów tytoniowych pomiędzy krajami członkowskimi (w ramach tzw. nabycia wewnątrzwspólnotowego) i jakie przepisy je regulują?
 
Back
Do góry