• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wysyłka zagranicę

ika

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Nie jestem celnikiem ale poszukuję dość istotnych informacji, których w tej chwili nie mogę znaleźć. Mam do Państwa zapytanie odnośnie wysyłania paczek zagranicę Polski. Najbardziej mnie nurtuje kwestia ich otwierania. Otóż sprawa wygląda tak: zapakowałam coś niedużego (a mianowicie pasek do spodni) w papier i owinęłam wstążką. Z zewnątrz nie widać co znajduje się w środku. Cel mój: ma wyglądać jak prezent i ma być tym prezentem. Teraz pytanie jest takie: czy owe zawiniątko znajdujące się w pudełku zostanie otworzone?
Z góry przepraszam jeśli napisałam post nie w tym miejscu, w którym powinnam. Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam
 
zapakuj w przezroczyste, owiń papierem.
papier nawet po rewizji się znajdzie na dalszą podróż.
logicznie i bez rozterek ducha.
nie dziękuj.
wesołych świąt.
 
hehe dowciapne ;) Mnie chodzi o to, że chciałabym aby to był prezent urodzinowy i żeby wyglądał jak prezent urodzinowy - w ładnym papierku i z ładną wstążką :) zwłaszcza że w paczce (w pudełku) będzie kilka słodkich rzeczy też ;)
 
jeżeli to tylko prezent to wPolsce nikt tam nie będzie zaglądał, za kraj docelowy nie ręczę
 
Back
Do góry