• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wyposażenie celników

A

aseret

Gość
przeczytałam właśnie ciekawy artykuł, oto fragment:
"Na wystawie 20 firm prezentowało nowoczesny sprzęt do kontroli celnej i granicznej m.in. urządzenia do penetracji przesyłek (stacjonarne, przenośne i przewoźne urządzenia rentgenowskie do prześwietlania bagaży, endoskopy, urządzenia do wykrywania fałszerstw dokumentów i pieniędzy), urządzenia do wykrywania środków odurzających, systemy kontroli dostępu, odzież ochronna, pojazdy specjalistyczne, literaturę fachową.
Wystawiony sprzęt z zainteresowaniem obejrzeli przedstawiciele Departamentów Służby Celnej i Kontroli Celno – Akcyzowej i Kontroli Gier Ministerstwa Finansów oraz funkcjonariusze celni i pracownicy z Izby Celnej w Warszawie.(MW)."

może wreszcie celnicy (ci na pasach-bo ci w biurach ma lepiej) doczekają się bardziej wspólczesnych narzędzi pracy niż mają obecnie. Przydałoby sie.... i życzę Wam tego.
 
i po co ta złość

Nie mam nic przeciwko tym co pracują w biurze, ale komputer-nawet nie super nowy to chyba lepsze narzędzie niż śrubokręt i łom ,prawda? Miałam (watpliwą) przyjemność zobaczyc skrzynkę narzędziową jaką dostali celnicy jako wyposażenie do pracy na pasie...
 
Back
Do góry