• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wypłata przed świętami??

kasa dla wybrańców

Jedno jest pewne-kierownicy dostaną znacznieeee więcej kasy niż szaraki.
STARY SPRAWDZONY NUMER Z NAGRODAMI INDYWIDUALNYMI
:( !!!!!!!
 
Gdy ktoś choruje-to dyrekcja ma to gdzieś:(
Dlaczego IC Łodź dała sobie najpierw nagrody,a nie pensję dla naprawdę chorujących?Mam raka i nie dosyć,że nie mam na święta a na leki?!
 
"ludzka" gęba dyrekcji

Gdy ktoś choruje-to dyrekcja ma to gdzieś:(
Dlaczego IC Łodź dała sobie najpierw nagrody,a nie pensję dla naprawdę chorujących?Mam raka i nie dosyć,że nie mam na święta a na leki?!

Przykro mi kevin, że pracujemy w instytucji, którą kieruje klika dbająca tylko o swoje interesy a mająca zdrowie i dobro innych w d...

cyt."Wszyscy jesteśmy wędrowcami na drodze by stać sie ludźmi" Vladimirs Kaijaks.
Mam wrażenie, że przed nimi bardzo długa droga.
 
3%

Zachorowałam w tym roku po raz pierwszy od 5 lat i nie dostałam "3%".
Bardzo Dziękuję Pani Dyrektor i Związkom Zawodowym za wspaniałe rozwiązanie.
No ale przecież Pani Dyrektor nigdy nie choruje.
Pije wodę z Lourdes ??
 
ciesz sie..

Cieszcie sie ze nie pracujecie u prywaciarza...bo tam za wasze choroby i absencje w pracy wywaliliby Was z roboty na zbity łeb...
A nagrody ? Jakie nagrody...? Wiec moze zamiast cały czas narzekac dostrzezecie plusy tej pracy...choć czytajac to forum watpie...
Ps. nie mam tu na mysli osób naprawde dotknietych nieszczesciami .. tylko licznych wałkoni i cwaniaków którzy potrafia od reki dostać zwolnienie i przechwalaja sie potem jacy to sa ,,zaradni,, ...
 
kevin

Gdy ktoś choruje-to dyrekcja ma to gdzieś:(
Dlaczego IC Łodź dała sobie najpierw nagrody,a nie pensję dla naprawdę chorujących?Mam raka i nie dosyć,że nie mam na święta a na leki?!

bardzo proste nagroda na koncie można iść na L4 i tak już się nie liczą te dni a dosatkowy urlop na święta i bal 2009/2010:mad:
 
do Kevina

Gdy ktoś choruje-to dyrekcja ma to gdzieś:(
Dlaczego IC Łodź dała sobie najpierw nagrody,a nie pensję dla naprawdę chorujących?Mam raka i nie dosyć,że nie mam na święta a na leki?!


Jak nie dostałeś półrocznej nagrody to zawsze możesz dostać nagrodę indywidualną, wszystko zależy od bezpośredniego przełożonego. Jak należysz do związków to możesz dostać zapomogę, z tego co wiem to nie ma problemu z przepchnięciem tego przez zarząd.
A żłobami, którym wydaje się, że większość zwolnień to lipa, nie ma co sobie dupy zawracać.
 
Ostatnia edycja:
Jak nie dostałeś półrocznej nagrody to zawsze możesz dostać nagrodę indywidualną
moze coś więcej ????:)
 
Jajcuś

Cieszcie sie ze nie pracujecie u prywaciarza...bo tam za wasze choroby i absencje w pracy wywaliliby Was z roboty na zbity łeb...
A nagrody ? Jakie nagrody...? Wiec moze zamiast cały czas narzekac dostrzezecie plusy tej pracy...choć czytajac to forum watpie...
Ps. nie mam tu na mysli osób naprawde dotknietych nieszczesciami .. tylko licznych wałkoni i cwaniaków którzy potrafia od reki dostać zwolnienie i przechwalaja sie potem jacy to sa ,,zaradni,, ...
Z jakiej choinki sie urwałeś chłopie.Bo po pierwsze primo żaden prywaciarz jak pewnie i dla ciebie handlarz(bo dla mnie przedsiębiorca, który mnie utrzymuje) nie będzie trzymał 5 dyrektorów i płacił im tak jak u nas. Każdy na dzień dobry wypierdoli 4/5 dyrektorów, wszystkich naczelników i 2/3 kierowników czyli oficyjerów -chowaj zegarek bo ci go ukradną, rzeczników prasowych i innej niereformowalnej hołoty łącznie z rabinem.. Wtedy będziesz miał kasę dla wykonujących robotę, a nie tworzących fikcję i zatroskanie nad służbą przy łamaniu się opłatkiem..Pewnie ty jesteś tak samo młody jak i ja 50+ z chorobą serca i początkami reumatyzmu.Tylko tobie mózg zesztywniał.Po chuj komu kadry 20 osobowe i logistyka też 20 osobowa.Egzekucja na poziomie 3%, a u komornika na pozimie 30%. U prywaciarza jak to napisałeś, kadry to nie tylko kadry ale też księgowość ,czasami logistyka. Jak pewnie czytasz piątkowy Super Ekspres bo o inną literaturę cię nie podejrzewam to spółki Skarbu Państwa dokonują zmian zmian w celu racjonalizacji zatrudnienia ale ci co zostają np. w BOT Bełchatów mają średnio 5000, Barbórkę, 13 i 14.Aplikant adwokacki zarobi więcej o ile nie jest gamoniem. Teraz Dyrcia K. zafunduje nam kadry w każdym urzędzie. Poczytaj sobie zakres obowiązków swojego dyrektora, naczelnika i porównaj z faktycznymi czynnościami(jeżdżenie do Warszawy,zbudują metro z ostoją palestry Jajckiem K.). Porównaj ze swoją odpowiedzialnością jeśli za coś odpowiadasz.Odpowiedzialność i kasa faktyczna a nie to co sobie napisali w zakresie obowiązków.Tak więc się nie dziw, że większość pierdoli to co robi i odpycha nogą robotę za takie pieniądze i taką odpowiedzialność oraz to że Dyrcia za byle gówno może zrobić ci postępowanie dyscyplinarne a prokurator postawić zarzuty.Nie wszyscy się ślinią za 1400 PLN nagrody i chcą się realizować w takim nienormalnym Zdziśko Novakovkim Sp. z o.o. towarzystwie.Nawet Staszek Z. jak nie ma sraczki na widok Dyrci to mówi to samo.Wieczny nadkomisarz od doręczeń zastępczych i doręczeń do sąsiedniego budynku przez kancelarię na Lodowej, z rosnącymi niespłaconymi należnościami w prowadzonych sprawach.I on może być i pewnie jest dla ciebie autorytetem razem z Dyrcią bo nie chorują.Wiedzą za ile.Tylko po chuj kupują meble w firmie, w której prowadzili postępowanie karne ?

A poniżej łódzkie oficeRYJE na darmowej wyżerce: mecenasowa, gosie, piotry wu, straszki zet i tem podobne:

http://www.lodz.ic.gov.pl/index.php?id=9&look=497

Wzruszający tekst rzecznik, Bińczyk B., gratis.
Żal mi twoich dzieci jeśli faktycznie jesteś młody.
....
 
Ostatnia edycja:
"...A poniżej łódzkie oficeRYJE na darmowej wyżerce: mecenasowa, gosie, piotry wu, straszki zet i tem podobne:

http://www.lodz.ic.gov.pl/index.php?id=9&look=497

Wzruszający tekst rzecznik, Bińczyk B., gratis.
Żal mi twoich dzieci jeśli faktycznie jesteś młody.
....
..."
[/QUOTE]

Szczególnie wzruszyła mnie info o opiece duszpasterskiej:eek: Polit, powiedz człowieku w czym ona się tak przejawia,że Rzecznik takie peany wypisuje pod adresem kapelana waszego:mad:
 
polit ujawnij sie

Oplules mnie...polit...napisales wiele bzdur o mnie i pochopnych ocen, ale bylem przygotowany na taki post czytajac to forum i mialem nawet nie pisac juz ...mialem sobie darowac bo szkoda czasu na polemike z kims twojego pokroju.
Ale przegioles z jednym ,postanowilem to poruszyc i napisac ... twoje ostatnie zdanie szkalujacego mnie wywodu brzmi - ,, ze zal ci moich dzieci " to byl cios ponizej pasa. Jest taka zasada ze nie wpierdalasz sie w czyjas rodzine , szkoda ze to tylko forum bo gdybys sprobowal powiedziec mi taki tekst prosto w oczy - nie skonczylbys go mowic. Co mozesz wiedziec o tym jakim jestem ojcem ? A moze sie ujawnisz skoro juz tak mi dowaliles...miej odwage... napisz kim jestes..bo czytajac twoje posty widac ze tylko plujesz i narzekasz na wszystko i wszystkich pod przykrywka tego smiesznego nicku .Co on wlasciwie znaczy ? Moze :polit - politowania potrzebuje?
Wystarczy poczytac twoje zalosne posty (to tylko czesc tej zalosnej tworczosci - szkoda czasu na inne... zapewniam bo przeczytalem), np.

albo wchodzisz w dupe, naszemu pracodawcy :

http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=3804

http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=3808


albo plujesz... tzn nazywasz naszego pracodawce tak ,,ukochanego" przez ciebie we wczesniejszych postach , tu cytuje ,,dorcia" lub ,,oficeRYJEM" lub ,,Dyrcia" lub ,,mecenasowa"

naprawde masz problem z soba...proponuje lekarza ... masz rozdwojenie osobowosci...I jeszcze jedno czytajac to co piszesz wstyd mi za to ze nosisz ten sam mundur co ja.
I jeszcze jedno cokolwiek napiszesz zostawie bez komentarza...poprostu szkoda zdrowia...a trzeba je szanowac bo jak widac u ciebie - nie trudno je stracic.
 
Peany

[/i]
Szczególnie wzruszyła mnie info o opiece duszpasterskiej:eek: Polit, powiedz człowieku w czym ona się tak przejawia,że Rzecznik takie peany wypisuje pod adresem kapelana waszego:mad:[/quote]


Taki tekst rzecznik B. Bińczyk mogłaby napisać na 100 różnych sposobów. Niestety, wybrała styl tzw. włazidupski. Przydałoby się koleżance rzecznik prasowej kilka lekcji od redaktorów z koszernych gazet.
 
Ostatnia edycja:
sam sie ujawnij

Oplules mnie...polit...napisales wiele bzdur o mnie i pochopnych ocen, ale bylem przygotowany na taki post czytajac to forum i mialem nawet nie pisac juz ...mialem sobie darowac bo szkoda czasu na polemike z kims twojego pokroju.
Ale przegioles z jednym ,postanowilem to poruszyc i napisac ... twoje ostatnie zdanie szkalujacego mnie wywodu brzmi - ,, ze zal ci moich dzieci " to byl cios ponizej pasa. Jest taka zasada ze nie wpierdalasz sie w czyjas rodzine , szkoda ze to tylko forum bo gdybys sprobowal powiedziec mi taki tekst prosto w oczy - nie skonczylbys go mowic. Co mozesz wiedziec o tym jakim jestem ojcem ? A moze sie ujawnisz skoro juz tak mi dowaliles...miej odwage... napisz kim jestes..bo czytajac twoje posty widac ze tylko plujesz i narzekasz na wszystko i wszystkich pod przykrywka tego smiesznego nicku .Co on wlasciwie znaczy ? Moze :polit - politowania potrzebuje?
Wystarczy poczytac twoje zalosne posty (to tylko czesc tej zalosnej tworczosci - szkoda czasu na inne... zapewniam bo przeczytalem), np.

albo wchodzisz w dupe, naszemu pracodawcy :

http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=3804

http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=3808


albo plujesz... tzn nazywasz naszego pracodawce tak ,,ukochanego" przez ciebie we wczesniejszych postach , tu cytuje ,,dorcia" lub ,,oficeRYJEM" lub ,,Dyrcia" lub ,,mecenasowa"

naprawde masz problem z soba...proponuje lekarza ... masz rozdwojenie osobowosci...I jeszcze jedno czytajac to co piszesz wstyd mi za to ze nosisz ten sam mundur co ja.
I jeszcze jedno cokolwiek napiszesz zostawie bez komentarza...poprostu szkoda zdrowia...a trzeba je szanowac bo jak widac u ciebie - nie trudno je stracic.
Chyba jednak nic nie rozumiesz. Szkoda mi twoich dzieci jeśli je masz bo będą żyły w tym kraju gdzie przedsiębiorcę, który utrzymuje ojca nazywa się pejoratywnie prywaciarzem. Prywata ci się nie podoba, ale wygląda na to, że podaba ci się sytuacja gdy kasjerka przytuliła 50.000 PLN a żaden dyrektor za to nie odpowiadał, gdy dyrekcja kasując 7000 miesięcznie za nic nie odpowiada.Gdzie była kontrola wewnętrzna ze słynną Dorotą K. co jak jechała na kontrolę to przypierdala się we wszystko i do zwykłego funkcjonariusza. Naczelnik miał imunitet kontroli . Gdzie była kontrola wewnętrzna z Dyrcią. Teraz otrzepała mundurek i udaje, ze na to co się działo to nie miała na to wpływu. Teraz ma i co z tego wynika.Tak nie odpowiada za miliony, tak koleś miliony PLN, które nie zostają ściągnięte mimo, że przeciętnie zdolny komornik by je ściągnął.Podobają ci się awanse i nagrody.Nagrody najczęściej dostają ci co przymykali oko na korupcję i przekręty.Pewnie nie słyszałeś o ustawianych przetargach i doniesieniu do prokuratury na obecnych ekspertów.To jest tajemnica poliszynela. zapytaj się Dyrci jak odważy się i odwiedzi oddział. Pamiętaj, że ten prywaciarz z każdej złotówki musi odprowadzić do budżetu między 40 a 60 groszy i to on tworzy PKB a nie Dyrcia w nowym mundurze w którym wygkląda jak wygląda. Zauważ, że wszystkie posty na tym forum zarówno w Łodzi jak i innych izbach są krytyczne wobec kierownictwa tej instytucji. Teraz jeszcze dostana niektórzy karabiny i granaty.Naprawdę zrobi się wesoło.Szkoda prądu bo nie rozumiesz ,że pewne posty są formą prowokacji Polita, żeby zmusić do myślenia i działania gdy dyrekcja powoła następnego naczelnika od kadr i logistyki. I zastanów się i rozejrzyj młody co ty tu będziesz robił za 25 lat gdy znajomi twoich znajomych lub sąsiedzi twoich znajomych z Bałuckiego i Górniaka będą wypoczywali na Ibizie. Bo na pewno nie wpłacą pieniędzy do kasy. Przecież Dyrci to nie interesuje, żeby zlikwidować przemyt i przekręty. Łatwiej walczyć z podległymi funkcjonariuszami za pośrednictwem Bajlaaaka, czy Straszka Zet. Bo jak zlikwidujemy przemyt to co wtedy będzie robił Mecenas Jajcek K. jak już nam wybuduje metro. Ocknij się facet.
 
Ostatnia edycja:
masz racje

Cieszcie sie ze nie pracujecie u prywaciarza...bo tam za wasze choroby i absencje w pracy wywaliliby Was z roboty na zbity łeb...
A nagrody ? Jakie nagrody...? Wiec moze zamiast cały czas narzekac dostrzezecie plusy tej pracy...choć czytajac to forum watpie...
Ps. nie mam tu na mysli osób naprawde dotknietych nieszczesciami .. tylko licznych wałkoni i cwaniaków którzy potrafia od reki dostać zwolnienie i przechwalaja sie potem jacy to sa ,,zaradni,, ...
Masz rację młody tylko mylisz adresy. Jak sobie przypominam to taki sposób rozwiązywania problemów mieli byli naczelnicy i dyrektorzy niektórzy teraz eksperci od Intrastatu.zamiast stworzyć korpus dyrektorów odwoływali ich ze stanowisk za brak nadzoru. Co za różnica 5 czy 25 dyrektorów w jednej izbie.I tak nic nie robią. Częśc już tyle skasowała, że nawet nie idzie im o pieniądze tylko o prestiż na drodze w dążeniu do doskonałości (cytat z dyplomu CAF ten co się podpisał na tym dyplomie to dopiero jest kozak, myślałam, że tylko u nas rządzą Falczaki).Dla każdego po 3 naczelników, ordynansa i szablę od wdzięcznych funkcjonariuszy po 300 na każdego naczelnika. W ten sposób podniesie się rangę tej umundurowanej słuzby i utworzy 45000 korpus celników podzielony na 3 brygady.Piechotę, lotnictwo i marynarkę celna.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Ci którzy nie dostali wypłaty przed świętami powinni raczej zmienić bank, bo jakimś sposobem tylko oni nie dostali wcześniej wypłaty a inni tak
 
cyt. ze strony skarbowców: w dniu dzisiejszym Departament Budżetu Państwa Ministerstwa Finansów przekazał drogą elektroniczną dyrektorom IS, IC i UKS następujące polecenie służbowe:„Uprzejmie informuję, że w wyniku decyzji Departamentu Budżetu Państwa w I dekadzie miesiąca lutego nie można wypłacać dodatkowego wynagrodzenia rocznego. Wypłatę proszę zaplanować w II lub III dekadzie lutego lub w miesiącu marcu 2011 roku.
Ponieważ SSC czerpie pieniądze z tego samego źródła więc ten temat nas również dotyczy.
 
Back
Do góry