• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wypiszmy się wszyscy ze związków

G

GOOL

Gość
Ci, co jeszcze się nie wypisali, powinni się wypisać ze związków, i tak z nich nic nie mamy, a tylko za nasze pieniążki się wożą, żreją, dostają awanse i podwyżki...po co nam takie zwiąki...??? i przestańce w końcu lamentować....zawsze z cłem robiono co chciano i teraz też tak jest, a dlaczego...??? bo to zwykły układ kolesiów u góry, na palcach jednej ręki można policzyć dyrektorów, naczelników czy kierowników, którzy są normalnymi ludzmi, cała reszta to kolesie, banda tchórzy i karierowiczów, więc jak w tym cle ma być dobrze...??? nigdy nie będzie , nie łudżcie się...u nas z przejścia odeszło z młodych już 10 osób...sami sensowni i inteligentni ludzie, jak rozmawialiśmy i starałem się namówić na dalszą pracę, przekonując, że jak oni odejdą to zostaną tu tylko kapusie i , odpowiadali żebym tez uciakał stąd, ale ja już jestem za stary na zmianę, no chyba , że będę musiał, no bo po 15 latach w cle to ja już "przesłuchiwać tylko umię"...pozostało tylko przewegetować, bez nadziei, bez pomysłu na życie, odwalić swoje w robocie minimalnym nakładem sił i zapomnieć...wracając do meritum sprawy...czy są związki czy ich nie ma...
 
Popieram. To jest lepsze niż protesty......hehehe Już będę namawiał wszystkich znajomych do tego aby opuścili "szanowne" grono związkowców. :twisted:
 
tak,to jest racja,wypiszmy sie ze zwiazkow! a mlodzi ,inteligetni,nie wypaczeni (jak ja)-uciekajcie nie z cla-uciekajcie z kraju-chorego.!
 
sorki za wczesniejszy wpis, ale coś mi klawiatura nawala, musiałem zmienić kompa...nie napisałem swojego tekstu ze złośliwości, napisałem go z trzeżwej oceny sytuacji...po co nam takie niekompetentne związki , skłócone, nic nie mogące, przecież nawet nikt z nimi nie chce rozmawiać, bo tacy są śmieszni, a jak rozmawia to na odczepkę, byle zyskać na czasie, a nasi związkowcy się cieszą i wystawiają jęzorki z radości jak pieski...smiem twierdzić , że winę za zaistniałą sytuację w cle ponoszą związki zawodowe...w 90 % to ich wina...ich nie interesuje dobro służby celnej tylko własnych ciepłych stołeczków...gdyby nie było związków, nasza sytuacja byłaby dużo lepsza, bo wystarczyłoby postraszyc rząd, że takie związki powstaną, zablokują granicę, będzie strajk, i pewnie w ten sposób wywalczylibyśmy niejedno, no bo skąd rząd miałby wtedy wiedzieć , że te związki będą tak niekompetentne...gdy zaczniecie się wypisywać to może się przestraszą, że nie będzie kogo reprezentować, a jak się wypiszemy wszyscy, to albo będziemy bez związków co i tak nam sytuacji nie pogorszy, albo założymy nowe, gdzie zaczną działać zupełnie inni ludzie, mądrzy, inteligentni, pewni siebie...o ile jeszcze bedziemy cłem...pozdrawiam z zimowych bieszczad...GOOL
 
GOOL napisał:
smiem twierdzić , że winę za zaistniałą sytuację w cle ponoszą związki zawodowe...w 90 % to ich wina...ich nie interesuje dobro służby celnej tylko własnych ciepłych stołeczków...gdyby nie było związków, nasza sytuacja byłaby dużo lepsza
W dużej części racja i zgadzam się z foromowiczem GOLL.
Niebawem mamy Zjazd Wyborczy Federacji, na którym jest ogromna szansa na zmianę filozofii funkcjonowania związków zawodowych, dlatego jeszcze raz proszę o cierpliwość i oczekiwanie na wynik tych wyborów.
Jeżeli wybory będą właściwe, tzn. gdy uda się w końcu usunąć osoby szkodzące Federacji ZZSC i właściwie wybrać władze Federacji ZZSC gwarantuję zmianę w działalności ZZ o 180 stopni.
Jeszcze będziemy dumni z celniczych związków zawodowych.

W skłąd Federacji wchodzą:
Dwa ZZ z Olsztyna, ZZ z Szczecina, Rzepina, Zgorzelca, Wrocławia, Opola, Bielska-Białej, Katowic, Kielc, Krakowa, Białegostoku, Łodzi, Torunia i dwa ZZ z Warszawy oraz ZZ z Poznania.

Drugą centralę zwiazkową tworzą Biała Podlaska, Gdynia, Przemyśl, których działalność jest mi nieznana, i o których tutaj nie piszę.
 
Po co rozpisywać się o tych związkach. Sami musimy się za to wszystko zabrać, ale nie tylko w słowach, ale przeda wszystkim w czynach. Nie obawiajmy się naszych włodarzy z góry. Dlaczega zaprzestaliście protestować - tak nic nie wywalczymy.
 
W skłąd Federacji wchodzą:
Dwa ZZ z Olsztyna, ZZ z Szczecina, Rzepina, Zgorzelca, Wrocławia, Opola, Bielska-Białej, Katowic, Kielc, Krakowa, Białegostoku, Łodzi, Torunia i dwa ZZ z Warszawy oraz ZZ z Poznania.

Juz pytajcie delegatów na kogo będa głosować. Ostatnio Fołta przeszła jednym głosem po dogrywce.
 
Back
Do góry