• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

WSZYSCY WYPISUJCIE SIę ZE ZWIąZKóW!

F

funkcjonariusz

Gość
fORMA I SAM PROTEST TO DOWóD NA TO, żE BYCIE CZłONKIEM ZWIAZKóW TO UJMA I HAńBA! jA SIę JUż WYPISAłEM I NAMAWIAM WSZYSTKICH, BEZ NASZYCH SKłADEK, ZłODZIEJSKA EGZYSTENCJA ZWIAZKóW SZYBKO SIę SKOńCZY!
 
To prawda, ale prosiłbym jeszcze o wytrwałość. Pisałem już wielokrotnie, że protest i jego sposób przeprowadzenia był takim nieporozumieniem, że szkoda o tym mówić.
Przepraszam za to wszystkich związkowców. Proszę sobie wyobrazić, że sygnatariusze KP PB zrzeszeni w Federacji ZZSC negują podjęcie ogólnopolskiej akcji. BEZ KOMENTARZA. Przepraszam za nich wszystkich związkowców.
Za trzy tygodnie odbędzie się Zjazd wyborczy Federacji ZZSC, gdzie jestem przekonany osoby szkodzące od wielu lat SC i Federacji zostaną w końcu odsunięte od kierowania Federacją.
Wówczas rozpocznie się proces tworzenia mocnego Związku i odbudowywania utraconego zaufania Federacji, co mam nadzieję uda się szybko przeprowadzić.
 
Back
Do góry